Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/17/25 in all areas

  1. Na dobranoc opowiem Wam bajkę , to nie kot palił fajkę. To Marysia tu zawitała , i wszystkich nas omotała.
    4 points
  2. 2 points
  3. Nuri miała odwiedziny w ubiegł środę. Książę Nemo nie był zainteresowany dziewczynką. Ale przyszła młodsza pańcia jest w niej zakochana. Rozmawiałam 2 x ze starszą pańcią czyli mamą młodszej. Są zdecydowane na adopcję Nuri, w weekend miały kupić dla niej legowisko, zabawki. Dla Nemo też, żeby nie było mu przykro, że sunia ma nowe, a on nie. Nuri pojedzie dopiero za ok. 2 tygodnie ze względów organizacyjnych. Miałam jeszcze chętnych z Wrocławia, ludzie po 25 lat. Wyglądali na sensownych i nawet byłam umówiona na wizytę PA, ale po rozmowie z paniami, odwołałam. Byli bardzo zawiedzeni.
    1 point
  4. W doniczce na parapecie mam taką roślinkę To jest chyba to Zjedz listeczek a wieczorem powiesz nam, czy zadziałało
    1 point
  5. Łapki na krzyż i tylko białka oczu lekko błyszczą w czarnej aksamitnej postaci
    1 point
  6. Ja dziś w pracy do wieczora. Ledwo wytrzymuję... Oj maryśki potrzebuję
    1 point
  7. Czarna dama. Uwielbiam założone łapki na krzyż. Elegancja Francja.
    1 point
  8. Maryśki dziś nie będzie!!!! Nie chcę, żebyś przez bazarki uzależniła się
    1 point
  9. To ja poprosze cegiełek za 150 PLN i oczywiście numer konta:)
    1 point
  10. A dziś po porannym spacerku Gucio obraził się na padający delikatnie śnieg i na mnie ze go śmiałam wziąć na pole w taką pogodę . Oczywiście w domu został wytarty i zaraz było smaczne jedzonko .
    1 point
×
×
  • Create New...