Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 03/17/25 in all areas
-
Na dobranoc opowiem Wam bajkę , to nie kot palił fajkę. To Marysia tu zawitała , i wszystkich nas omotała.4 points
-
Zgadzam się! Właśnie siedzę przy szklance melisy2 points
-
ja czekam na schaboszczaka2 points
-
2 points
-
Rozpoczynamy nowy roboczy tydzień Dobrego dnia !2 points
-
Dobrego dnia, dobrego tygodnia.2 points
-
1 point
-
Nuri miała odwiedziny w ubiegł środę. Książę Nemo nie był zainteresowany dziewczynką. Ale przyszła młodsza pańcia jest w niej zakochana. Rozmawiałam 2 x ze starszą pańcią czyli mamą młodszej. Są zdecydowane na adopcję Nuri, w weekend miały kupić dla niej legowisko, zabawki. Dla Nemo też, żeby nie było mu przykro, że sunia ma nowe, a on nie. Nuri pojedzie dopiero za ok. 2 tygodnie ze względów organizacyjnych. Miałam jeszcze chętnych z Wrocławia, ludzie po 25 lat. Wyglądali na sensownych i nawet byłam umówiona na wizytę PA, ale po rozmowie z paniami, odwołałam. Byli bardzo zawiedzeni.1 point
-
Wiosenna kolacja gotowa1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
W doniczce na parapecie mam taką roślinkę To jest chyba to Zjedz listeczek a wieczorem powiesz nam, czy zadziałało1 point
-
Łapki na krzyż i tylko białka oczu lekko błyszczą w czarnej aksamitnej postaci1 point
-
Ja dziś w pracy do wieczora. Ledwo wytrzymuję... Oj maryśki potrzebuję1 point
-
I znowu lajki gdzieś wyszły1 point
-
To szybciutko bo już drugie śniadanie leci ...1 point
-
Bezlajkowe i śnieżne dzień dobry1 point
-
Ciepłej nocy i wiosennych snów życzę Dobranoc.1 point
-
Czarna dama. Uwielbiam założone łapki na krzyż. Elegancja Francja.1 point
-
Maryśki dziś nie będzie!!!! Nie chcę, żebyś przez bazarki uzależniła się1 point
-
To ja poprosze cegiełek za 150 PLN i oczywiście numer konta:)1 point
-
1 point
-
♡ Na zdrówko przecudnej krusztynce Poleńce1 point
-
1 point