Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/16/25 in all areas

  1. 2 points
  2. To ja poprosze cegiełek za 150 PLN i oczywiście numer konta:)
    2 points
  3. Proszę nr 3 Miki za wywoławczą i nr 17 (komplet kaczuch) za 40 zł.
    2 points
  4. Chyba dopiero piąta, ale to przez maryśkę. Miłej niedzieli
    2 points
  5. Fajna sunieczka. Wygląda na to, że nie skrzywdzona psychicznie.
    2 points
  6. Tak, pojechała ok. 14.00. Bardzo się rodzinie podobała Trochę była wystraszona, ale tu na zdjęciach z panią Moniką już po spacerku i już się nie trzęsła Dobrego życia makeńka
    2 points
  7. Czarna dama. Uwielbiam założone łapki na krzyż. Elegancja Francja.
    1 point
  8. Maryśki dziś nie będzie!!!! Nie chcę, żebyś przez bazarki uzależniła się
    1 point
  9. No tak przy niedzieli Joli nie wypadało A by się przydało przed jutrzejszym dniem. Poniedziałki potrafią być wredne...
    1 point
  10. Na zawsze w mym sercu i mej pamięci
    1 point
  11. Jak zwykle jestem niepoprawną optymistką i łudzę się, że komuś się zgubiła. Kciuki oczywiście w pogotowiu.
    1 point
  12. Nie, jest bardzo otwarta i bez lęków Jutro prosimy o kciuki, na 10.00 umówiona operacja. Zobaczymy też, jak się zachowa w samochodzie. A ja znów muszę prosić o podwózkę do Makowa Maz., to raptem 25 km, ale pieszo nie dojdziemy
    1 point
  13. Pierwsze wieści z domu Jasi: Wczoraj nie chciala zejsc z wycieraczki. Dzisiaj jest lepiej, juz 3 m od drzwi, je, pije, daje sie glaskac. Warczy na swoje odbicie w lustrze:)
    1 point
  14. Dlatego warto tu zaglądać U nas był dzień bez chmurek. Mokry nie jest taki fajny. U nas za ciepło też nie jest i też bez śniegu. Jeszcze nie śpię
    1 point
  15. Ada się w końcu zaczęła załatwiać na spacerach (i czystość w domu już dzięki temu zachowana), ale to jest dosłownie jedno siku i jedna koo na dobę :)
    1 point
  16. Nie, telefon milczy. Suczka, nazwałam ją Foksia, ma już założoną smycz i dziś spacerowałyśmy po ogrodzie. W sadzie puściłam ją, biegała, zaciekawiona wszystkim, wracał do mnie w podskokach. Na kota nie zareagowała! Ma dość dużą przepukline pępkową. ciekawe, czy dr Magda podejmie sie zoperowania jej razem ze sterylką. A w ogóle Foksia jest bardzo sympatyczna, proludzka, wesoła. Tylko sierść na grzbiecie w strąkach i bardzo brudna.
    1 point
  17. 1 point
  18. A dziś po porannym spacerku Gucio obraził się na padający delikatnie śnieg i na mnie ze go śmiałam wziąć na pole w taką pogodę . Oczywiście w domu został wytarty i zaraz było smaczne jedzonko .
    1 point
  19. Wieści z domu Joko: Dzień dobry, bardzo się cieszę, że Jasia znalazła domek, to wspaniała wiadomość! U nas wszystko bardzo dobrze, dzwoniłam do pana doktora w sprawie łapek Jokusi. Mamy zgłosić się za trzy tygodnie na wizytę. Joko to taka nasza iskierka, pełna energii i bardzo towarzyka, myślę że czuję się u nas juz bardzo dobrze, z kotkami się dogadała:). Pozdrawiamy
    1 point
×
×
  • Create New...