Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 03/16/25 in all areas
-
Dzień dobry. Słoneczne ale mroźno.4 points
-
Dziś i u nas słoneczko.3 points
-
Niedzielne dzień dobry.3 points
-
Aaaaa niech wskakuje Mam nadzieję, że do nas wróci2 points
-
To ja poprosze cegiełek za 150 PLN i oczywiście numer konta:)2 points
-
Pozdrowienia znad morza!2 points
-
2 points
-
2 points
-
Wszyscy zbierają siły na potem2 points
-
2 points
-
Proszę nr 3 Miki za wywoławczą i nr 17 (komplet kaczuch) za 40 zł.2 points
-
Chyba dopiero piąta, ale to przez maryśkę. Miłej niedzieli2 points
-
Fajna sunieczka. Wygląda na to, że nie skrzywdzona psychicznie.2 points
-
Czarna dama. Uwielbiam założone łapki na krzyż. Elegancja Francja.1 point
-
Maryśki dziś nie będzie!!!! Nie chcę, żebyś przez bazarki uzależniła się1 point
-
No tak przy niedzieli Joli nie wypadało A by się przydało przed jutrzejszym dniem. Poniedziałki potrafią być wredne...1 point
-
1 point
-
2 plus i cały dzień ponuro1 point
-
Wieczór mroźny na Roztoczu -5 teraz. A u Was?1 point
-
1 point
-
Goń kaczuszki i wołaj taś taś1 point
-
Jak zwykle jestem niepoprawną optymistką i łudzę się, że komuś się zgubiła. Kciuki oczywiście w pogotowiu.1 point
-
Nie, jest bardzo otwarta i bez lęków Jutro prosimy o kciuki, na 10.00 umówiona operacja. Zobaczymy też, jak się zachowa w samochodzie. A ja znów muszę prosić o podwózkę do Makowa Maz., to raptem 25 km, ale pieszo nie dojdziemy1 point
-
czwarta i to przed Maryska1 point
-
Dlatego warto tu zaglądać U nas był dzień bez chmurek. Mokry nie jest taki fajny. U nas za ciepło też nie jest i też bez śniegu. Jeszcze nie śpię1 point
-
Nie, telefon milczy. Suczka, nazwałam ją Foksia, ma już założoną smycz i dziś spacerowałyśmy po ogrodzie. W sadzie puściłam ją, biegała, zaciekawiona wszystkim, wracał do mnie w podskokach. Na kota nie zareagowała! Ma dość dużą przepukline pępkową. ciekawe, czy dr Magda podejmie sie zoperowania jej razem ze sterylką. A w ogóle Foksia jest bardzo sympatyczna, proludzka, wesoła. Tylko sierść na grzbiecie w strąkach i bardzo brudna.1 point
-
Choć pochmurno na dworze, - tu wszyscy w dobrym humorze1 point
-
Wieści z domu Joko: Dzień dobry, bardzo się cieszę, że Jasia znalazła domek, to wspaniała wiadomość! U nas wszystko bardzo dobrze, dzwoniłam do pana doktora w sprawie łapek Jokusi. Mamy zgłosić się za trzy tygodnie na wizytę. Joko to taka nasza iskierka, pełna energii i bardzo towarzyka, myślę że czuję się u nas juz bardzo dobrze, z kotkami się dogadała:). Pozdrawiamy1 point
-
1 point