Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/03/25 in all areas

  1. U Milusia sytuacja bardzo dynamiczna i zmienna Ostatecznie, po bardzo wnikliwych rozmowach, analizach za i przeciw, zdecydowałyśmy, że piesuś pojedzie do domku w Krakowie, do pani Natalii i pana Bartka. Państwo jutro ustalą wszystko z Murką, ale z tego co wstępnie powiedzieli, chcą przyjechać w najbliższy weekend.
    1 point
  2. 52,30 zł już jest na moim koncie. Gorąco dziękuję Nadziejce i wszystkim wspierającym Nuri i mnie
    1 point
  3. Serca wielce ♡ ♡ dziękujemy Już dużo dużo lepiej już wszelka ulga a niebawem i ślub i może przybędzie do nas kolejny zwierzunio być może pisnusio ... to już matka czyli ja zupełnie bez czasu będę .. ale ale całe serducho cala miłości całe życie dla moich ukochanych skarbów Pozdrowienia z Nadziejkowa posyłamy ♡
    1 point
  4. Dorka wchodzi i wychodzi z domu bez problemu. Porusza się tylko w niewielkim obszarze dywaników. Tomek wczoraj przyniósł stary kilimek (pamięta czasy przedwojenne....), położył między drzwiami wejściowymi a drzwiami na taras i pole manewrów się powiększyło trochę.
    1 point
  5. Chętnie zrobię nowe ogłoszenia z innymi zdjęciami i korektą wieku. Na jakie miasto?
    1 point
  6. Przelałam dla Ady pieniądze z bazarku imiennego w kwocie 291 zł - proszę o potwierdzenie jak dotrą. Zgodnie z ustaleniami wpłatę Twoją i Ewy Marty uznałam za już uiszczoną
    1 point
  7. nawet trudno cos napisac.........bardzo mi przykro, ze takie rzeczy trafiaja sie osobom wartosciowym....moze na tamtym swiecie bedzie sprawiedliwosc
    1 point
  8. No szok,u nas jak pomoc starszym na dwie godziny z opieki społecznej dla starszych już nie dających rady to 550 zł nawet z najniższej, niecałe 1600 zł emerytury zabierają. I dopiszę o synu,ma socjalną też niecałe 1600 zł. Niepełnosprawność.I nic nie dostanie bo będąc ze mną we wspólnym gospodarstwie domowym ma więcej niż 1501 zł.Ja mając najniższą też nic nie dostanę bo syn ma . Ma ale stopień znaczny odebrany.Jest umiarkowany z wypisem-stan zdrowia nie uległ zmianie i nie rokuje poprawy Mam chyba zły bardzo dzień skoro o tym pisze.Ostatniego lutego minęło 25 lat od wypadku
    1 point
  9. Piąty dzień ...po tym . Dzisiaj już je wypuściłam z pokoju i chodzą sobie po domu w kubraczkach . W środę na wyciągnięcie szwów. Do wczoraj miały antybiotyk i p/ bólowe. Apetyt jest, załatwiają się, chyba ok.
    1 point
  10. Gucio do południa był na kontroli, dostał zastrzyk. Jak narazie wszystko ok, rana ładnie się goi, Gucio jest wzorowym pacjentem :). Zdjęcie szwów w piątek.
    1 point
  11. Trzymam kciuki za dzielnego koteczka - oby wszystko goiło się jak należy
    1 point
  12. A tu będziemy rozliczać kasę Nesiowata - A - 35 zł -wpłacone 26 II B - 35 zł - wpłacone 26 II Onaa - A - 5 zł - wpłacone 26 II B - 5 zł - wpłacone 26 II Alaskan - A - 20 zł B - 50 zł Poker A - 5 zł B - 5 zł - wpłacone 28 II Ellig - A - 5 zł - wpłacone 26 II B - 5 zł - wpłacone 26 II Ewa Marta - A - 50 zł B - 20 zł Aldrumka - A - 15 zł - wpłacone 26 II B - 15 zł - wpłacone 26 II Limonka80 - A - 103 zł - wpłacone 115 zł 28 II B - 103 zł - wpłacone 115 zł 28 II Tola - A - 15 zł B- 15 zł - wpłacone 28 II Inka33 - A - 56 zł - wpłacone 61 zł 28 II B - 56 zł - wpłacone 61 zł 28 II agat21 - A - 35 zł B - 35 zł ====================== mamy dla Inki : 361 zł mamy dla Ady : 361 zł wysyłam na konto Ewy Marty 291 zł - ona dokłada swoje 50 zł i od Alaskan 20 zł wysyłam na konto Alaskan 291- ona dokłada swoje 50 zł i od Ewy Marty 20 zł
    1 point
×
×
  • Create New...