Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/01/25 in all areas

  1. Dobry wieczór. Poproszę nr 9 za 15 zł, nr 18 za 20 zł, nr 19 za 20 zł.
    2 points
  2. 2 points
  3. 1 point
  4. 1 point
  5. Tak jest Radku, ten sam numer konta, stały dla bazarków Bardzo serdecznie dziękuję
    1 point
  6. Wzajemnści wzajemności serdeczne wujenku dziękuję za odwiedziny nie jestem samiućka na kramiku
    1 point
  7. 1 point
  8. Jeszcze raz piszę bo cyrki jakieś z tą godziną.Jola na kompie miała prawidłowo co pisze w poście,ja na telefonie inaczej. Nie zwróciłam uwagi,że cytujac Twój post poprzednio godzina się prawidłowo wyświetliła.Czyli fanty Twoje. Od razu zapytam czy wysyłka na paczkomat?Nie mogę pisać PW.Jola mi pomoże ewentualnie będę kontaktować się SMS.
    1 point
  9. Wujenek pierwszy ♡ odwiedzający dziękuję bardzo moc pozdrowień
    1 point
  10. Przecudna kurtka i płaszczyki ja bez gr ale chociaż pooglądam
    1 point
  11. 1 point
  12. W tym przypadku ciężko o dobrą decyzję. Najgorsze jest to, że psiak nie potrafi mówić ludzkim głosem i niestety psy to mistrzowie w ukrywaniu bólu, tak mają zakodowane. Nie widzę Gucia ani jego cierpienia. Bo to, że cierpi to chyba jasne. Skąd wiadomo na ile pomagają leki przeciwbólowe? A ból nowotworowy to wielki ból. Do tego przewlekły. Komfort psa - nad tym trzeba pomyśleć. Czy operacja to wybawienie czy skazywanie Gucia na jeszcze większy dyskomfort, ból? Współczuję...
    1 point
  13. W piątek 20 grudnia pożegnałem moją Ziutkę. Miała prawie 19 lat. nie potrafię sobie znaleźć miejsca. Od pożegnania Benka minęło prawie 7 lat i przyszedł czas na nią. Najgorsze jest to, że umierała całą noc mi na kolanach a ja nie mogłem nic zrobić. Rano musiałem podjąć decyzję o uśpieniu i to było najstraszniejsza decyzja jaką musiałem podjąć w swoim życiu. Dziś gdy rano wstałem to sobie uświadomiłem, że od około 18 lat nigdy nie było dnia gdy wstawałem do pracy aby nie wyjść na spacer, kiedyś z nimi dwoma, później z nią samą. Jest mi strasznie smutno. Czas świąteczny dla mnie bardzo smutnym dniem. Żegnaj Kochana. Poszłaś do Benka i kiedyś Ja przyjdę do was i wtedy będziemy cały czas spacerować, bawić się i tulić. Przepraszam Cię, że nie mogłem Ci pomóc i dziękuję za to, że szlaś ze mną przez całe życie. ŻEGNAJ.
    1 point
×
×
  • Create New...