Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/06/24 in all areas

  1. Może tak być, ale muszę mieć pewność, że na pewno go tam niema. Dzisiejsza akcja miała być ostatnia w tym roku, z mojego powodu. Ale mąż zgodził się () i póki ja nie będę mogła, będzie jeździł sam. Mam mu robić kanapki i herbatę do termosu. Liczę na efekty naszej współpracy
    4 points
  2. Mam bardzo dobre wieści odnośnie obu dziewczyn. Dziś byliśmy z Szyszką na wizycie PA w Mesznej. Wszystko idealnie, Szyszka została. Niestety, bardzo się bała. Wpatrywała się we mnie i skomlała, skoczyło jej chyba ciśnienie. Bardzo się do mnie przywiązała i doskonale, że tak szybko pojechała do nowego domu. Powiedziałam, żeby dziś z nią nie wychodzić, tylko dac ręcznik w przedpokoju. Jutro Pani ma dzwonić, co słychać. Kupiłam jej szelki kamizelkę, żeby była zabezpieczona, zachipowalam i poprosiłam państwa o szybką rejestrację chipa. Państwo przekazali 200 zł -50 zł na koszt paliwa i dla psów. Jeśli Tola nie zadecyduje inaczej, to za te 150 zł ogarnęłabym weterynaryjne Cudkę i Albinkę. W poniedziałek chciałabym je zaszczepić. Druga wiadomość jest równie rewelacyjna Martyna i Jacek, ci od naszych krukowatych, zamojskich Tuptusia i Lucynki chcą adoptować Nataszkę. Wysłali 500 zł na jej sterylke i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to chcą po nią przyjechać już zabrać na święta. Martyna nią się zachwycała. Stwierdzili, że wygląda jak ich psy razem, a do tego jest tak mała, że mogą mieć je trzy. Wrzucam zdjęcia Szyszki z nowego domu i pierwsze zdjęcie Nataszki u nas, kiedy Andrzej mi ją podał po przywiezieniu, a ona objęła mi rękę i przykleiła się jak małpka, a nie piesek.
    3 points
  3. Spacer w mokrym śniegu, Toż to przykra sprawa. Lecz dla naszych psiaków To dobra zabawa. ( Nie pomoże nic, trzeba szybko iść )
    2 points
  4. 2 points
  5. Malutka Shaza vel Sabrina na razie poznaje starszego "braciszka" Huraganka przez drzwi. Pani Ania wzorcowo przeprowadza socjalizację z izolacją.
    1 point
  6. Skorupki już u mnie. Bardzo ładne! A dla tych, co jeszcze nie wiedzą, dziś rozpoczęła się na OLX doroczna akcja "Nakarm psa" Karmimy! https://nakarmpsa.olx.pl/?utm_source=siren&utm_medium=email&utm_campaign=nakarm_psa_2024
    1 point
  7. 1 point
  8. Dzień dobry Jeśli chodzi o numer 3a, to mam tylko jedną sztukę (ale gdyby coś się zmieniło, dam znać, bo zamierzam jeszcze przeszukać swoje szuflady) - bardzo dziękuję za zakupy
    1 point
  9. Osobom, które na bazarku nie znajdą nic dla siebie, a chciałyby wesprzeć zadłużone zwierzaki, proponuję cegiełkę z wizerunkiem lekko zaspanego Freda, który po zdjęciu kołnierza pokazał swoją prawdziwą twarz (dosłownie i w przenośni) Cena według uznania (ale co najmniej 1 zł, żeby Fred się nie obraził)
    1 point
  10. Niestety. Czatowaliśmy w samochodzie od 9-tej do 14-tej, ale kotek nie pojawił się Jestem załamana, bo to był ostatni możliwy dzień w tym roku i miałam wielką nadzieję, że kotek się pojawi i skusi na zapachy z klatki. Odczułam to jako osobistą porażkę, bo to już 4-ta próba. Nieudana
    1 point
  11. Muszę oddzielić Cudkę od Nataszki, bo nie dopuszcza jej do miski i ją gryzie. Nataszka skacze jak małpka. Dziś spała na oparciu kanapy. Wczoraj nie zdążyłam rozpakować walizki Lalicji i zastałam Nataszkę na stole w walizce z jej ciuszkami i kocykami. To taki jeszcze dzieciaczek. Są obie prawie w tym samym wieku.
    1 point
  12. Jesteście gotowi? Ruszamy..... Piękny widok Prawda? Pani z ds powiedziała,że wcześniej miała dwa psiaki,ale Kofik to psiak marzenie. Kochany Koficzku,ten widok to miód na moje serce.
    1 point
×
×
  • Create New...