Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 03/04/24 in all areas
-
3 points
-
Zakładam wątek wspólny dla piesków w kojcach gminnych. Są odłowione z naszej gminy i tu czekają na swoich opiekunów lub nowe domy. Jeden z psów jest u nas, w naszym kojcu przy domu. To Rudzik - młody, 2-3 letni pies w typie teriera, cudowny, proludzki, wesoły. Zawieźliśmy go na kastrację, nauczyliśmy chodzenia na smyczy, jest w pełni gotowy do adopcji. Ogłaszam go pd 7 stycznia i prawie zerowy odzew, aż dziwne Olx, fb, Lento (eliku, dziękuję) i nikt nie dzwoni Zojka - to kilku letnia suka w typie amstaffa. Widać, ze miała nie raz szczeniaki. Bardzo garnie się do człowieka, ładnie chodzi na smyczy. Cypis - młody, wesoły, energiczny pies średniej wielkości. Wariatuńcio, cieszący się z obecności człowieka. Dwa podrostki - samczyki około półroczne, znalezione na szosie wśród pól. Proludzkie, zadbane, aż dziwne, że nikt ich nie szuka.1 point
-
1 point
-
To rzeczywiście może zwiększymy dawkę. Ona waży 28 kg. Dajemy 2-3 krople. Do ludzi jest idealna, łagodna, wszystko daje sobie robić. Tańczy wkolo i probuje wskakiwac. Lubi spacery, cały czas wtedy ma cos w pysku, żeby jej zabierac i rzucać. Do obcych w przychodni też zawsze przyjacielsko nastawiona. Tylko do innych zwierząt się nie nadaje. Do tego stopnia, że jak wchodzi tam, to lekarz wyprasza wszystkich, bo się boją o inne. Jest bardzo energiczna I szybka. Widzę, że polepszyła się jej sierść. Może to zasługa olejku, a może i leku na tarczycę. Zaczyna się już błyszczeć, a nie jest matowa jak zimą. Wyczesalusmy ją i jeszcze ma jedną łatę zrudzialej sierści na grzbiecie do wymiany.1 point
-
Na kont Nemo wpłynęło 40,00 zł za sprzedane filmy.1 point
-
I już u siebie Pani Emilka tak napisała po pierwszym dniu Wszystko jest dobrze. Rysiek cały czas koło mnie. Radzi sobie z moimi psami. Oczywiście jest przestraszony i zdezorientowany, ale i tak jest lepiej niż myślałam. Rysiek jest cudowny. Walczy z lękami. byliśmy teraz na dworze, nawet ogon podniósł do góry. Tak bez napięcia. Będzie fajnie.1 point
-
1 point
-
Hejka jest pełna energii. Bardzo proludzka i pogodna. Uległa do psów i boi się ich jeszcze. Z Nemo już się zakumplowała. Pasują do siebie. Są tej samej wielkości. Hejka jest trochę wyższa i masywniejszej budowy. Bardzo fajna sunia. Na żywo jak dla mnie ma bardziej terierowaty wygląd niż na zdjęciach, szczególnie głowę, ale sierść miększą. I mi też, podobnie jak Toli przypomina hienkę z zamojskiego schroniska.1 point
-
1 point