Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 01/19/24 in all areas
-
No i dzisiaj mija 2 lata 8 miesięcy jak Lucjuszek jest z Nami ! Jest bardzo mądry,wszystko rozumie ,śpi ze mną w łóżeczku a zdarza się ,że jak ja wyjeżdżam na zakupy to On biegnie na górę i kładzie się u mnie w sypialni w oczekiwaniu na mój powrót ! Spryciarz z Niego Wielki,bo podkrada kotce jedzonko z miseczki-na całe szczęście wylizuje resztki,bo sam może jeść tylko gotowanego królika oraz kabanosy także z królika-najważniejsze ,że jest zdrowy i szczęśliwy ! Trochę zazdrosny i nie pozwala Pchełce -kotce za często się miziać ! Chcielibyśmy także wesprzeć cegielką Neri i Latusia-przekazem pocztowym,tylko na jakie konto wysłać i jak zaadresować przekaz ?To pytanie do Nadziejki-pozdrawiamy !3 points
-
Dzisiaj Tofik był na spacerze w mieście i w lesie i trochu ładniej chodzi na smyczy, a w poniedziałek wybiera się na ogólne badania i Pan Arek będzie starał się zarejestrować czipa przez lecznicę. Jeśli się nie uda, to w przyszłym miesiącu wykupi pakiet dożywotni. Piękne zdjęcia z dzisiejszego pobytu w Mikoszewie i przy ujściu Wisły do morza2 points
-
Do chwili jak przybył do naszego domu Lucjuszek z Zamościa- szorściakopodobny /takie otrzymał imię na cześć bohatera z "Igraszek z Diabłem ",którego grał Marek Kondrat/ , każdy przedstawiciel jamników szorstkowłosych u nas w domu otrzymywał imię Napoleon -mały wzrostem a wielki duchem jak na szorściaków przystało. Nie ukrywam,że postać Napoleona zawsze była w sferze mojego największego historycznego zainteresowania !!!!Pozdrawiam serdecznie !1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Tak, na pewno jest szczęśliwy. Państwo bardzo dbają o niego i jego bezpieczeństwo. Pan Arek napisał: "Tak, od wczoraj już chodzi w nowych szelkach. Żona jeszcze jako dodatek kupiła mu światełko pozycyjne. Przyda się jak będziemy na etapie, że będzie już sobie sam chodził po podwórku, ale to jeszcze parę tygodni, chcę poobserwować jak się zachowuje jak chodzi sam. Co robi przy ogrodzeniu, itd. + Wtedy obowiązkowo też już będzie miał GPS, tak na wszelki wypadek żeby nie było dramatów."1 point
-
Na Kiermaszu oferowany pełny asortyment z każdej dziedziny-dla piesków ,dla kotków ,koszulki dla Fanów oraz wspaniałe ciasta i ciasteczka-osobiście skompletowałem kolorystycznie komplet koszulek bawełnianych " nie kupuj - adoptuj " z wyjątkiem koloru czerwonego /brak mojego rozmiaru /.Ruch był taki ,że trzeba było szukać miejsca do parkowania ,ale komunikacja miejska teżsię sprawdziła - pozdrawiamy z Lucjuszkiem oraz Pchełką!1 point