Bambosz na porannym spacerze. Był bardzo spokojny.
Nie wiem, czy schudł, ale dla nas jest normalny, nie zatuczony. Widać na części wygolonej. Po prostu ma nieproporcjonalnie krótkie łapy, więc stąd wrażenie masywności.
Chyba mówiłabym, że waży ok 15 kg, bo 20 kg to ludzie myślą, że jest spory. Na zdjęciach z cavariekami widać najlepiej perspektywę. One mają ok 9 kg. Kiedy jest sam ba zdjęciu, to już wygląda na mniejszego.