Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/20/23 in Posts

  1. Zbliża się 4 rocznica przyjazdu 17-letniego wówczas Milusia do mnie.... dzisiaj na 14.30 jesteśmy umówieni na kolejna wizytę z Miluniem, bo cos złego dzieje się z jego niewidomym oczkiem. Łzawi nie tylko to ślepe oczko, ale też pusty oczodół, kropelki nie pomogły Do tego Milusiek chodzi z lekko przekrzywioną główeczką, wczoraj łapki mu się "rozjechały" i nie mógł wstać, ale jak mu pomogłam, to podreptał dalej. Ma też momenty, że np. nie trafia do drzwi, jakby zapomniał, gdzie są, a dotąd radził sobie doskonale. On ma ponad 20 lat, wiem.... bardzo Was proszę o kciuki za Milusia!
    5 points
  2. Na koncie Łatusia kolejne wpłata od p. Krystyny z fb - 20zł, mamy też kolejną stałą miesieczną deklarację na hotelik - 20zł od Filipki - bardzo dziękujemy :).
    4 points
  3. Na pociechę trochę wieści o Zajce czyli Zajączku Zapytałam ostatnio jak sobie radzi na trzech łapinach - w końcu całkiem niedawno stracił łapkę. A Asia na to, że Zajka biega jak imię mu nakazuje, a ponadto - już zupełnie bez wytłumaczenia - nauczył się stawać na tylnych łapach i otwierać klamką drzwi! Zastała go ostatnio w składziku, gdzie trzymana jest karma. Z worka wystawał tylko kuper i ogon Zajki!
    3 points
  4. I jeszcze Sonia z krzywą główką,bialaczkowa ma od wczoraj DS.
    3 points
  5. Ależ piękna brygada pilnuje, aż się serce cieszy na taki widok!
    1 point
  6. Oj tak! Loluś cudny i kochany nic a nic się nie starzeje :)
    1 point
  7. Przepraszam jeśli czegoś niedopowiedziałam. Zapamiętałam tylko leczenie uszek
    1 point
  8. Ja też pomogę, napisz na jakie miasto, to się tutaj podzielimy. Pokaż sunię, jestem jej teraz bardzo ciekawa
    1 point
  9. Dziewczyny kochane, miałabym ogromną prośbę do Was o wsparcie Liry, chudziutkiej biszkoptowej suni zabranej z Zamojskiego schronu z początkiem lutego. Sunia jest u mnie na bdt, przytyła 2 kg I waży obecnie 19 kg, niemniej pasiemy ją dalej bo to jeszcze nie koniec tuczenia. Natomiast miałabym wielka prośbę o pomoc w ogłoszeniach małej. Sara 2011 pokazuje ją od 2 tygodni, ale niestety olx wrednie usuwa niektóre ogłoszenia.. To przefajna sunia, strupy sie już pogoiły, zarastaja futerkiem, Lircia odżyła i się nudzi tutaj:D.. Porobiłam jej zdjęcia, które wstawię po południu ew moglabym przesłać również na maila, tekst mamy zwykły sklecony, byłabym naprawdę wdzięczna za pomoc... Z gory baaaardzo dziekujeee!!..
    1 point
  10. Jadzia najserdeczniej dziękuje za wsparcie w marcu 2023: Nesiowatej w kwocie 15 złotych Monice z Katowice w kwocie 50 złotych A tak Jadzia wita wiosnę - brodzi w bajorku z kolegą
    1 point
  11. Widzę ogłoszenia Ellig na Gratce i Ewy Marty OLX na Wrocław. Potrzeba jeszcze OLX na Kraków i Opole, może Warszawa? Ktoś pomoże???
    1 point
  12. Przedwczoraj zadzwoniła Ola, że całą piątkę może przejąć Szajka Szarego Wilka. W tej sytuacji zrezygnowałam z wzięcia tego upatrzonego szczenięcia, niech jadą wszystkie razem, kamień z serca. Niestety okazało się, że w sumie była 7 maluchów, ale udało się odłowić tylko 5. Dwa zostały i dziczeją. Nie wiadomo, czy jeszcze ktoś pojedzie ich szukać i łapać. Teraz to na pewno będzie trudniejsze, niż kilka tygodni temu
    1 point
  13. Paczka opuściła już centrum dystrybucji. Myślę , że we wtorek dotrze. Kurier Dpd. To będzie 24x800 puszek animody wołowina z kaczymi sercami.
    1 point
  14. Dziś rano bylismy w lesie po podagrycznik dla Kreta, Barytona i nam na obiad. Nazbierałm tez pokrzywy dla wszystkich, gwiazdnicy dla gęsi i rarytas dla mnie czyli grzyb czarkę szkarłatną. Cieszę się z wiosny, bo w końcu mozna jeść roslinność wartościową, nie chemiczną, zdrową.
    1 point
  15. To jeszcze takie https://images91.fotosik.pl/650/79efac1dac9ae489gen.jpg
    1 point
  16. Mam nadzieję, że Łatuś znajdzie dobrą przystań na resztę życia. Życia uratowanego przez Onaa - to jest bezdyskusyjne. Niestety nie mam jak wspomóc, mam kłopoty już z utrzymaniem swoich podopiecznych. Jeśli sytuacja się u mnie poprawi, wesprę Łatusia. Bardzo zapadł mi w serce i pamięć.
    1 point
  17. Nieźle sobie radzą. Deklaracja za marzec już w drodze.
    1 point
  18. W imieniu Jadzi najserdeczniejsze podziękowania za wsparcie w styczniu 2023: Nesiowatej w kwocie 15 złotych Monice z Katowice w kwocie 50 złotych
    1 point
×
×
  • Create New...