Jump to content
Dogomania

Bazyle i Panbazyle Herbu Bazyl i ogar


panbazyl

Recommended Posts

[quote name='filodendron']Miały być prowadzone jakieś badania, żeby określić w jaki sposób dokładnie dziedziczy się entropium. Wyniki takich badań być może pozwoliłyby na dobór takich skojarzeń, które z czasem zmniejszyłyby występowalność schorzenia. Ale czy je przeprowadzono, to nie wiem.[/QUOTE]
teraz pojawiło się tyle nowych badań. Tylko kasę żeby mieć. Ja jestem jak najbardziej za badaniami. Tylko jak tu zmniejszyć jak i tak populacja mała.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uff, ulzyło mi że sie ptice nie zjedzą.....

ale o madrych sprawach tu rozprawiacie, ja to tylko na kanapę a jakie geny to wsio rawno:evil_lol:;) byle boksio był

Labki, musze Was zobaczyć koniecznie na zywo, tylko ta niedziela (wystawy) dla mnie to jedyny dzień na posiedzenie w domu:roll:

3 miejsce to złe? przedtem było wyższe podium?

Link to comment
Share on other sites

Z tym że nie chodziło o badania genetyczne konkretnego psa, tylko o zbadanie zależności - które geny i w jakich powiązaniach dają np. zdrowe szczenięta. Tyle że tych ogarów jest tak mało, że pewnie nawet statystyczne zestawienia nie mogą być wiążące.
No i zapewne ze świecą szukać ogara, który nie jest nosicielem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']:loveu: cudo. W Piaskach macie takie imprezki?[/QUOTE]
to była pierwsza tego typu - gminny dzień dziecka - wszystko za free dla dzieciaków było. I powiem tu głośno - było dużo lepiej niz w Lublinie (znam przecież Lublin od dziecka :) ). Dzieciaki miały lody, cukierki, kiełbaski, popkorn no i całą masę atrakcji - zjeżdżalnie, park lin, dmuchane zamki, trampoliny, prawdziwy wóz strażacki. W koncu coś zrobili dla dobra dzieci a nie tylko dla siebie :)

Link to comment
Share on other sites

Zmieniłam zdanie, już nie chcę oglądać zdjęć ogara, bo moje uczucie do niego rośnie bardzo gwałtownie i co by mój biedny chłopina zrobił, gdybym przestała marzyć o pudlu? :diabloti:

A Dzień Dziecka super, naprawdę się postarali, dzieciaki na pewno były w siódmym niebie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel'][URL]http://i48.tinypic.com/313lheu.jpg[/URL] ale czad! :)

A ogórek jest super kolo, chciałabym, żeby Zu czasem przejawiała taki spokój ducha :roll:[/QUOTE]

te kulki to był odlot po prostu - wchodzili tam nawet "uczniowie" mojej wielkości....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...