Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 14.11.2018 o 11:38, terra napisał:

Wtrącę tylko, że małe kotki mają ode mnie ogłoszenia i zmienione imiona, żebyś Tolu wiedziała w razie czego o kim mowa.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

2 dziewczynki, mamusia jest tycia, waży może 5 kg

IMGP6562.JPG

IMGP6566.JPG

IMGP6601.JPG

IMGP6603.JPG

Takie drobinki i na dworze. Moim dzieciakom uchylam okno do wywietrzenia po parę minut, żeby się nie przeziębiły, te sa podobnej wielkości i wieku. Jak one tam przeżyją. Mamusia pewnie je jeszcze karmi. Żeby nie została sama w schronisku :(

Link to comment
Share on other sites

Łzy się same kulają...ale niestety nie dam rady pomóc :(((((

Ciężko ostatnio u mnie  a i tak już przekroczyłam pulę pomocową w tym miesiącu.

Mikusia mimo wyróżnień domku nadal nie ma a ja muszę zadbać o nią...i o Abi.

 

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Cudaczki malusie....no i mamusia...Kiedyś udało nam się zabrać dwie puchate kulki i mamusię...

IMGP6562.JPG

Gdyby jakiś DT zechciał je wszystkie trzy do siebie przyjąć może udałoby się znowu wspólnymi siłami im pomóc. 

Za mało nas na dogo za dużo zwierząt na pomoc czeka i coraz trudniej zebrać pieniądze potrzebne na ratowanie biedaków :(

 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, b-b napisał:

Gdyby jakiś DT zechciał je wszystkie trzy do siebie przyjąć może udałoby się znowu wspólnymi siłami im pomóc. 

Za mało nas na dogo za dużo zwierząt na pomoc czeka i coraz trudniej zebrać pieniądze potrzebne na ratowanie biedaków :(

 

Tak,za mało jest nas na dogo i w tym jest problem.Trzeba umieszczać psiaki w hotelikach a z  tym związane są koszty a do tego każdy jeszcze ma deklaracje na inne psiaki.Żeby szybciej psiaki szły do DS to by ta pomoc była bardziej efektywna.

Te maleństwa tam przepadną.Od soboty ma być o wiele zimniej niż w tej chwili.Idzie zima z opadami śniegu.Na wschodzie jest zawsze chłodniej niż na zachodzie.

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Cudaczki malusie....no i mamusia...Kiedyś udało nam się zabrać dwie puchate kulki i mamusię...

IMGP6562.JPG

Oby i teraz zgodzili się mamusię jednak wydać, inaczej maluchy zostaną bez mleka, a ona może dostać  zapalenia gruczołów. Patrząc po szczeniakach na pewno jest w pełni laktacji.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, terra napisał:

Wtrącę tylko, że małe kotki mają ode mnie ogłoszenia i zmienione imiona, żebyś Tolu wiedziała w razie czego o kim mowa.

Tak, pamiętam, dziękuje pięknie za ogłoszenia23.gif

Oby udało się i zadzwonił ktoś sensowny.

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Anula napisał:

To jeszcze zostały dwie malusie dziewczynki.Kto pomoże bo my absolutnie nie damy rady?

 

3 godziny temu, b-b napisał:

Łzy się same kulają...ale niestety nie dam rady pomóc :(((((

Ciężko ostatnio u mnie  a i tak już przekroczyłam pulę pomocową w tym miesiącu.

Mikusia mimo wyróżnień domku nadal nie ma a ja muszę zadbać o nią...i o Abi.

 

 

1 godzinę temu, seramarias napisał:

Jakie drobinki :( 

Dwie dziewczynki opuszczą w sobotę schronisko, nie zostawię ich tam -   jadą do Jaaga.

Jaaga - bardzo dziękuję  za pomoc - to życie dla tych okruszków, nie dałyby rady w schronisku.23.gif

Na wyjazd mamusi nie mamy zgody, ale robimy co możemy...

Potrzebne kciuki....

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam kochane za troskę, wiem, że chciałybyście pomóc, ze pomagacie zamojszczakom jak tylko możecie. 

Dziękuję Gabi, że gdy tylko tu zajrzała,  to sama szukała miejsca dla maluchów - Gabi - wzruszył mnie telefon od Ciebie...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...