Jump to content
Dogomania

Uwaga - interwencja w hoteliku w Osiecku


Recommended Posts

Uwaga, kto ma psy w hoteliku dla zwierząt w Osiecku u Renaty, to niech szybko je zabiera. Wczoraj przeprowadzono interwencję w hoteliku dla psów w Osiecku. W asyście policji jedna właścicielka odebrała swoje psy. Dziś wkracza tam Bielawski z Pogotowia dla Zwierząt i ma zabrać resztę. Nie wiem dlaczego TOZ Otwock najpierw umieści l posty o interwencji a teraz je usunął. Ale ponieważ mam ten post to wklejam. Lis.thumb.jpeg.1f31070308a5393a16c8badec230e4a0.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Tak była tam Kapri i Michaś ode mnie. Ale Kapri wyjechała w styczniu a Michaś później. Do stycznia odwiedzałam psy i nie miałam zastrzeżeń. W styczniu Michaś schudł i zachowywał się inaczej niż zwykle, o czym pisałam na jego wątku. Nie podnosiłam larum, bo zmiany w wyglądzie i zachowaniu Michasia nie były drastyczne. Myślałam, że ma robaki. I wtedy  przeniosłyśmy Michasia gdzie indziej i już póżniej nie miałam kontaktu z hotelikiem. Był też Amor ale krótko. Założyłam wątek, bo jeżeli ktoś jeszcze ma tam psy to powinien szybko zabrać.

Link to comment
Share on other sites

Takie info na fb. Nie wiem, czy to prawda w 100 %, ale lepiej szybko zabierać psy. 

UWAGA NA HOTEL wCZASY DLA zWIERZAT 
pod Otwockiem - Osieck 
zgłoszenie do interwencji z udziałem Policji 

INTERWENCJA W PSEUDOHOTELU POD OTWOCKIEM!CZEKAMY Z POLICJĄ NA ODBIÓR ZWIERZĄT! WŁAŚCICIELE PRAWDOPODOPODOBNIE ZNĘCALI SIĘ NAD PSAMI I KOTAMI!dalsze relacje wkrótce
https://www.facebook.com/418337095252538/photos/pcb.485525145200399/485524925200421/?type=3

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Może coś było w komentarzach? 

W komentarzach było wczoraj wiele.  Niestety troszkę za późno niektóre Panie pisały o problemach w hotelu.  Syndrom bitego psa, niechęć oddawania psiaków opiekunom.  Zresztą to było trzecie z kolei miejsce gdzie właścicielka przetrzymywała psiaki.

Olena wie od wczorajszego późnego wieczora.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...