Jump to content
Dogomania

Zaniedbana sunia PYSIA JUŻ W SUPER DS , z ogromnymi tłuszczakami u mnie w DT i mały , wyniszczony DROPS - pod moją opieką.


Poker

Recommended Posts

kiyoshi , możesz pisać prawie co chcesz, byle był pozytywny skutek.  Jedno prosiłabym zmienić.Pysia absolutnie nie zachowuje się jak młodsza tylko dużo starsza. Tego oczywiście nie pisz tylko skasuj odpowiednie zdanie.

A tak w ogóle to bardzo dziękuję za ogłoszenia.

Niestety pani się nie odezwała. Kombinujemy z mężem jak przetrzymać sunię u nas najdłużej. Remont zaczynamy w środę. Dopóki będzie trwał na górze, to damy radę.Gorzej będzie  z remontem na dole. Ale może się stanie cud i pojawi się sensowny DS.

Z Figunią dziś rozmawiałyśmy i wyjaśniłam jej sytuację.Spotkałam się z pełnym zrozumieniem z jej strony za co dziękuję.

Wczoraj rozmawiałam z DS Dropsika. Wieczorem popłakiwał, ale poleżał z pańciostwem na kanapie i było lepiej.

Ganiał jak szalony  na ogródku znajomych.

Cały czas wbijam DS. ,żeby pilnowali go jak oka w głowie. W końcu chyba się wkurzą.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Ganiał jak szalony  na ogródku znajomych.

Cały czas wbijam DS. ,żeby pilnowali go jak oka w głowie. W końcu chyba się wkurzą.

A niech się wkurzają, byle zapobiec ludzkiej głupocie. Ja bym nie spuszczała ze smyczy "świeżego" psiuka. Linka, przez pierwszy miesiąc linka treningowa na wybieganie. 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

kiyoshi , możesz pisać prawie co chcesz, byle był pozytywny skutek.  Jedno prosiłabym zmienić.Pysia absolutnie nie zachowuje się jak młodsza tylko dużo starsza. Tego oczywiście nie pisz tylko skasuj odpowiednie zdanie.

Oczywiście:) już usuwam:)

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, kiyoshi napisał:

właśnie mi mówiąc szczerze się kończą:( u mnie Pysia ma olx na Poznań, Opole, Katowice i Wrocław...nie wiem kto poza tym robiła jakie ogłoszenia:(

Chyba Tyś(ka), ale nie jestem pewna...

To może jeszcze Bielsko-Biała? Jelenia Góra? ....

Poker, zrób może jeszcze kilka zdjęć Pysi, to zrobię jeszcze jedno ogloszenie...

Link to comment
Share on other sites

Pysia może teraz ważyć ok 12 kg i ma 40 cm w kłębie. Może nie pisać,że błąkała się.Bo ludzie pytają o przeszłość ,a ja nie umiem kłamać. Można napisać prawdę ,że po śmierci właściciela została jak śmieć porzucona i oddana do schroniska.

To proszę wyróżnij ,a ja zwrócę kasę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...