• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Gabi79

Kama - słodki burasek już bezpieczna i zaopiekowana czeka na dom. Bardzo prosi o deklaracje

240 posts in this topic

14 godzin temu, elik napisał:

Którejś z suniek musi się udać !

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Kamusiu, myślę o Tobie cieplutko.....czaruję....Podobny obraz

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Coś czuję, że Kama pojedzie. Z opisu też bardziej ją widze w tym domku niż Tigrę...
Oby Kamusia pojechała :)

Bardzo się cieszę, że czarujecie i ślecie dobre myśli.

Jeszcze nic nie wiem, czekam cierpliwie.

1 minutę temu, Gabi79 napisał:

O rany, pisałyśmy razem, czekam Anetko na szczegóły.

Zaraz zadzwonię, potem napiszemy :)

5a367326b22d3_tacz.gif.6c04058b77ddae83cee8e2ee9fa4e95f.gif            hurra.gif.0c26b98dac445c6aff760c4122d570c3.gif          5a36734a14b1f_gifpodskakuje.gif.6355e30cd9f05c38ca0b3981df59cf26.gif

Dajcie cynk, no dajcie!  Gdzie dom, co za dom, kto w domu... ???

14 minut temu, elik napisał:

5a367326b22d3_tacz.gif.6c04058b77ddae83cee8e2ee9fa4e95f.gif            hurra.gif.0c26b98dac445c6aff760c4122d570c3.gif          5a36734a14b1f_gifpodskakuje.gif.6355e30cd9f05c38ca0b3981df59cf26.gif

Dajcie cynk, no dajcie!  Gdzie dom, co za dom, kto w domu... ???

Mieszkanie (ogromne:)) w Bielsku Białej w kamienicy z wyjściem na odrodzony ogródek. Obok mieszkają 3 psiaki w tym jeden bardzo podobny do Kamy - będzie miała z kim hasać W planach budowa domu w przyszłym roku - doradziłam oczywiście Państwu że lepiej mieć dwa psy niż jednego :). W domu 2 dzieci - córka 13 (bardzo poważna i zwierzęcolubna moda osóbka) do przytulania oraz chłopak chyba 9 lat - idealny do szaleństw z Kamą.

Gdyby chcieli zabrać (czego jednak nie chcieli) Tigrunię to powiedziałabym że to nie dom dla niej, za to dla Kamy bardzo odpowiedni :) Przeprowadzka po świętach - poprosimy Togusię o wizytę PA :) Państwo sami spytali się o jakieś koszty więc powiedziałam im o zwrocie za transport.

28 minut temu, anecik napisał:

Mieszkanie (ogromne:)) w Bielsku Białej w kamienicy z wyjściem na odrodzony ogródek. Obok mieszkają 3 psiaki w tym jeden bardzo podobny do Kamy - będzie miała z kim hasać W planach budowa domu w przyszłym roku - doradziłam oczywiście Państwu że lepiej mieć dwa psy niż jednego :). W domu 2 dzieci - córka 13 (bardzo poważna i zwierzęcolubna moda osóbka) do przytulania oraz chłopak chyba 9 lat - idealny do szaleństw z Kamą.

Gdyby chcieli zabrać (czego jednak nie chcieli) Tigrunię to powiedziałabym że to nie dom dla niej, za to dla Kamy bardzo odpowiedni :) Przeprowadzka po świętach - poprosimy Togusię o wizytę PA :) Państwo sami spytali się o jakieś koszty więc powiedziałam im o zwrocie za transport.

Bardzo, bardzo się cieszę!!!

Anetko ogromnie dziękuję za czas poświęcony Państwu, za wszystkie sugestie i rady oraz za relację tel. i tu na Dogo.

Wygląda na to, że to dom idealny dla Kamusi.

Teraz sobie chwilkę popłaczę ze wzruszenia.

18 minut temu, Gabi79 napisał:

Bardzo, bardzo się cieszę!!!

Anetko ogromnie dziękuję za czas poświęcony Państwu, za wszystkie sugestie i rady oraz za relację tel. i tu na Dogo.

Wygląda na to, że to dom idealny dla Kamusi.

Teraz sobie chwilkę popłaczę ze wzruszenia.

Już nie becz :) tylko weż od Państwa adres. Trzeba zadzwonić do Togusi.

Bardzo jestem szczęśliwa, że Kamusia ma domek!!! Będę nadal trzymać kciuki i słać cieple myśli, aby aklimatyzacja przebiegła dobrze, ale jakoś jestem dziwnie spokojna, że wszystko będzie OK. 

Kamusiu, śliczny burasku, masz domek!!!!Invision-Board-France-163.gif