Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Kto pojechał do Grzesia, Olenko? happy.gif Fajnie, gdyby były fotki... happy.gif

Zagrodowy pies polski

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Zagrodowy Pies Polski, jak mnie pamięć nie myli :)
Ano, ja też tęsknię za zdjęciami.

Najlepsze i domowe fotki zrobi hotel bo Grześ sie nie będzie tak stresował...

Link to comment
Share on other sites

Grześ się bardzo interesował co się dzieje na podwórku, ale biedaczek jeszcze nie jest gotowy aby uczestniczyć w psich zawodach o nagródkę. Niby chciał podejść, chciał też biegać z psami ale mnie nie zna, więc się bał. Miał w oczach nadzieję, aż mi było mi go żal.  Podchodził tak na trzy metry, stawał, na głośniejszy dżwięk  się odwracał. Ale nie uciekał. Widzę duży postęp, bo widziałam go miesiąc temu i wtedy był o wiele bardziej wystraszony. Renata mówi, że w domu zachowuje się wspaniale, jest grzeczny i spokojny. Jak Renata do niego mówi to reaguje i się zbliża ale do obcych (do mnie) nie podchodzi. Potrzebuje biedaczek jeszcze czasu. Na zdjęciach Grześ zainteresowany i  Grześ przestraszony jak Michaś zaczął  rozrabiać.

 

10696522_20180128_103346.jpg

10696524_20180128_103506.jpg

 

10696523_20180128_103502.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.01.2018 o 19:38, Zagrodowy pies polski napisał:

Grześ się bardzo interesował co się dzieje na podwórku, ale biedaczek jeszcze nie jest gotowy aby uczestniczyć w psich zawodach o nagródkę. Niby chciał podejść, chciał też biegać z psami ale mnie nie zna, więc się bał. Miał w oczach nadzieję, aż mi było mi go żal.  Podchodził tak na trzy metry, stawał, na głośniejszy dżwięk  się odwracał. Ale nie uciekał. Widzę duży postęp, bo widziałam go miesiąc temu i wtedy był o wiele bardziej wystraszony. Renata mówi, że w domu zachowuje się wspaniale, jest grzeczny i spokojny. Jak Renata do niego mówi to reaguje i się zbliża ale do obcych (do mnie) nie podchodzi. Potrzebuje biedaczek jeszcze czasu. Na zdjęciach Grześ zainteresowany i  Grześ przestraszony jak Michaś zaczął  rozrabiać.

 

10696522_20180128_103346.jpg

 

Dziekuję za wizytę u Grzesia i zdjęcia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.01.2018 o 05:46, Elisabeta napisał:

Dzień dobry. happy.gif

Dobrze, że widać zmiany na lepsze w naszym Grzesiu. 

Biduś nasz kochany... Żal za serce ściska, jak się pomyśli, co by z nim było, gdybyś go, Olenko, nie wypatrzyła i nie wyciągnęła z piekła... Invision-Board-France-111.gif

Sama nic bym nie zdziałała;)

Dnia 30.01.2018 o 06:41, Radek napisał:

Smutno, gdy się patrzy na przestraszonego Grzesia. Dobrze, że jest bezpieczny. 

To prawda

Dnia 30.01.2018 o 03:59, Nesiowata napisał:

Witamy w wietrzny wtorkowy przedranek. Grześ faktycznie nie przepada za aparatem, ale chociaż trochę interesuje się nim.

Grześ musi ładnie zapozować;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Jestem, Grzesiu. happy.gif

Ja też nie lubię pozować do zdjęć, więc trochę rozumiem naszego Chłopaka...happy.gif 

Grzesiu nie lubi a musi, bo do domku już czas;) miejsce innym bidom musi zrobić:(

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Przywitam się Grzesiu. Niech to będzie spokojny dzień.

witamy! dziś zimniej ale nie jest źle

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Deszczowe i wietrzne dzień dobry, Grzesiu. happy.gif I dzień dobry Wam wszystkim. happy.gif

nie wieje już, oto dowód że trzeba wstawać później;)

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry Grzesiu. Nie warto wychodzić na żadne spacerki. Może później przestanie padać.

nie pada już tak mocno, widzicie , musicie wstawać po 8;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...