Jump to content
Dogomania

Czekała blisko rok, ale doczekała się wspaniałych, kochających opiekunów. Ma wspaniały DOM.Jedna z sześćdziesięciu pozostawionych bez opieki psiaków czeka u mnie na kochających Ludzi :(


elik

Recommended Posts

6 godzin temu, anica napisał:

Dopiero teraz odnalazłam wątek, dobrze że Eluniu napisałaś u Beniusi , ja już kiedyś na pewno byłam u Kikuni i... gdzieś mi wątek wcięło! nadrobię zaległości i zapisuje...

... mi się państwo podobali ,tak z opisu Eli / znam całą masę ludzi ,którzy o swoich problemach potrafią rozmawiać.. spokojnie, beznamiętnie nawet!  a dusza rozrywa się na kawałki, mówię to w kontekście pieska, który się podkopał i uciekł :(    myślę że nie chcą rozmawiać o tym co czują .. / ... lepiej że teraz nie zdecydowali się, niż mieli by później... jak słyszę o zwrotach z adopcji po miesiącu-dwóch, wyć mi się chce!  po tym czasie pies już jest przywiązany do ludzi :(   


Witaj Aniu na wątku Kikuni :)  Miło, że  przyszłaś :)  Na mnie też wywarli pozytywne wrażenie, tylko ten podkop pod bramą. . .

Oczywiście Aniu uważam, że zwrot z adopcji, to poza wyjątkowymi sytuacjami, wielka trauma dla psa i lepiej, żeby zrezygnowali z adopcji, niż potem zwracali psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Glóweenka malunia cudna

Podobny obraz

 jak i moja skarbunia moja lacis

moja  tez lula z nozenkami tylnymi

 pod noseczkiem cudenm

 ach ...

 ciociun idziecie ku doktorom

 my tez chodzimy

 na wszelkie roznosci

 i ...biedne doktory hihi ....nasze ...

 boc utrzymac Burzunie

 a jeszcze czasem zrobic jakie zigu zigu ...ojjojjjjj to nielada wyzwanie ...

Link to comment
Share on other sites

Witaj Nadziejeczko :)  Kikunia jest grzeczna. Boi się maleńka, ale nie próbuje gryźć. Oprócz zastrzyku czeka ją obcinanie pazurków i czyszczenie kanalików kołoodbytowych więc same najgorsze rzeczy :(  Potem dostanie smakola więc szybko zapomni o bólu.

Link to comment
Share on other sites

Ona najnajcudowniejsza Ziemi naszej

 ale ale jako juz idziem do doktorow i lalcis cieszy raduje i buziaki sle i buziole dostaje

 no to jak tak potem

 ze zigu zigu ...oj ..ile placzu i zlosci wtedy

 no bo jak mamcis moze tak zrobic swojej lalcisi ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.03.2018 o 12:23, anica napisał:

U Kikuni, też całuski zostawimy buzki.gif

Za buziaki dziękujemy i piątaka przybijemy :)    pies-ruchomy.gif.0b0ffeb326a9286cbd92ff886ff7ad12.gif

Dnia 26.03.2018 o 06:13, Nesiowata napisał:

Trzymaj się Kika -coraz lepiej ssobie radzisz. Tak trzymaj.

Staram się  :)

Link to comment
Share on other sites

Faktura za wczorajszą wizytę u naszej kochanej Pani Małgosi. Kikunia przeszła korektę pazurtków, czyszczenie zatok kołoodbytowych  i szczepienie p/wściekliźnie. Przed szczepienie mierzenie temperatury, zaglądanie do uszek i paszczęki  oraz osłuchanie.

Temperatura ok, uszka super czyste i serduszko osłuchowo bezszmerowe, ale w pycholku kamień, który będziemy starli się pozbyć :(

Panienka była super grzeczna i nawet bała się umiarkowanie :)

1659507163_f-raKikuni001.thumb.jpg.46400a5cf31aa49b0419b9063c0d425b.jpg

 

9 kwietnia jesteśmy umówieni na szczepienie p/chorobom wirusowym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...