Jump to content
Dogomania

Maks odszedł za TM w nocy 21/22.02.2020. Czy jestem .... agresorem ???? A może jestem tylko, starszym, zmaltretowanym owczarkiem? Szukam ludzi,którzy we mnie uwierzą i pomogą mi znaleźć dom


Jo37

Recommended Posts

Był grzeczny... prawie:) panie wet rozczulały się nad nim bardzo... do czasu aż nie zaczął warczeć na nie na stole:) dla bezpieczeństwa dostał minimalną dawkę środka usypiającego i dlatego był przytomny.

Za tomograf poszła faktura na Fundację ZEA (400 zł), znieczulenie podzielono na dwie faktury (150 zł na Fundację ZEA i 50 zł na nas),

Tu faktura na hotelik:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/f3c222c4acbbece0

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Murka napisał:

Był grzeczny... prawie:) panie wet rozczulały się nad nim bardzo... do czasu aż nie zaczął warczeć na nie na stole:) dla bezpieczeństwa dostał minimalną dawkę środka usypiającego i dlatego był przytomny.

Za tomograf poszła faktura na Fundację ZEA (400 zł), znieczulenie podzielono na dwie faktury (150 zł na Fundację ZEA i 50 zł na nas),

Tu faktura na hotelik:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/f3c222c4acbbece0

 

Pewnie za mocno szczebiotały :) to się chłopak zdenerwował.

Link to comment
Share on other sites

O dziwo zgodnie z obietnicą już mam opis:

Cytat

Puszki bębenkowe powietrzne, symetryczne. Brak cech zapalenia ucha środkowego i wewnętrznego. Okolica kosteczek słuchowych symetryczna, bez uchwytnych zmian.
Po stronie lewej głowy: brak małżowiny usznej, zamknięty zewnętrzny kanał słuchowy. Do błony bębenkowej przylega masa tkankowa (gr 1cm, wys 7mm) ulegająca silnemu wzmocnieniu pokontrastowemu i zawierająca pojedyncze zwapnienia (rozrost zapalny?). Pojedynczy osteofit na kości skalistej (dł 2,5mm) bez widocznych ubytków w samej kości ai zmian w okolicznych tkankach miękkich.
Liczne ogniska zwapnień w chrząstkach małżowinowych prawego ucha oraz pozostałościach chrząstek ucha lewego. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Ja się też martwię.Znów by się przydał dobry wet znający temat.

Dr z Lublina powinien mi coś konkretnego napisać. Jeszcze przed tomografem rozmawialiśmy wstępnie o ew. operacji gdyby była taka potrzeba. 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Murka napisał:

Dr z Lublina powinien mi coś konkretnego napisać. Jeszcze przed tomografem rozmawialiśmy wstępnie o ew. operacji gdyby była taka potrzeba. 

Też napisałam na forum do dra Orła. Wkleiłam opis. Może coś napisze :) jakby coś, to podjadę i dopytam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzwonił dziś dr z Lublina. Powiedział, żę jeszcze się będzie konsultował z jednym chirurgiem i jutro da znać, ale nie wygląda to dobrze. W sensie, że to prawdopodobnie coś tam rośnie i może potem narobić kłopotów. Niedobrze też, że są te zmiany w fizjonomii głowy po tej stronie, gdzie nie ma ucha. Ja ostatnio porównywałam zdjęcia i jest ogromna różnica. 

To fotka z czerwca:

7de3a88dc62d4cbfgen.jpg

A to ostatnia:

14b3ffb5556e495agen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...