Jump to content
Dogomania

Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!


Recommended Posts

46 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Witaj kajtek  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony z kwiatami

Malutka pewnie będzie zaszczepiona p. wściekliźnie, będzie tez zaczipowana. Odrobaczyć na pewno trzeba będzie. 

Jak już będzie wiadomo co z transportem, dam znać. 

Czy wszystkie psiaki z tego schronu są czipowane ?

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Anula napisał:

Nasze były wszystkie tylko nie są zarejestrowane w Bazie Danych na schron.Musi to zrobić DS.

Tylko jak mamy zarejestrować gdy nie dostaliśmy numeru czipa.No chyba, że AniaB przekazała go Tobie :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Tylko jak mamy zarejestrować gdy nie dostaliśmy numeru czipa.No chyba, że AniaB przekazała go Tobie :)

elik  - ale Anula pisze o psiakach z Zamoscia, tam psy mają nr chipa.
A Ty pytasz o psy z Zamoscia czy Radys? Bo chyba się zgubiłam :)

 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Tak Elu, wszystkie są zaczipowane. Numer czipu masz w książeczce zdrowia, jaka idzie z psiakiem. Czip jest na schronisko, w bazie trzeba zmienić na dane wlaściciela. Pamiętasz jak było u Nutelki?

Nutelcię kochaną naszą księżniczkę pamiętam, tylko zastanawiałam się, czy Aschitka dostała nr czipa.

Rano sprawdzę w umowie adopcyjnej. Zawsze wklejam jak psiak jest zaczipowany.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Tak Elu, wszystkie są zaczipowane. Numer czipu masz w książeczce zdrowia, jaka idzie z psiakiem. Czip jest na schronisko, w bazie trzeba zmienić na dane wlaściciela. Pamiętasz jak było u Nutelki?

Czip nie jest zarejestrowany na Schronisko w Zamościu.Po wpisaniu numeru w Safe Animal - nie widnieje,że jest zarejestrowany na schron.Natomiast moja tymczasia Sawana po wpisaniu nr.czipa widnieje na Schronisko w Poznaniu.

Prawdopodobnie Schronisko oszczędza w wydatkach.Koszt rejestracji już nie pamiętam ale 40,00 albo 50,00zł.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Aschita nie była w schronisku. Ona została przywieziona ze wsi wraz ze szczeniaczkami do hoteliku u Murki. Pewnie nie ma czipa. 

No taaak, racja :) Przez chwilę wydawało mi się, że jednak "zahaczyła" o schronisko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...