Jump to content
Dogomania

Sonia - znalzła przystań na stare lata:):) - dziękujemy


Szira

Recommended Posts

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

I ja melduję się na zawołanie Ewci:)

Figuniu, złota z Ciebie kobieta, nawet nie mam słów, żeby wyrazić uznanie dla tego co zrobiłaś:Rose:
Na pewno będę zaglądać, bo cudownie się czyta Twoje wpisy, wnosisz nimi tyle pozytywnej energii wszędzie gdzie się pojawisz :)

Figuniu, a potrzebujecie z Sonią jakiegoś wsparcia?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Kochane Cioteczki !!!
Sonia chrapie słodko, ale jutro powiem Jej ile cudownych Cioteczek do Niej przybiegło i będzie Jej kibicować i wspierać...
Sonię dziś widziała moja koleżanka i stwierdziła, że Ona nie wygląda na chorego (i to tak poważnie) psa.
I tego się trzymajmy!!!

A Sonia dziś tak groźnie szczekała na sąsiada, który szedł po schodach, że aż strach...
No nie mogła przestać, tak się wkurzyła, że ktoś chodzi po korytarzu.
A już myślałam, że Ona przygłucha, bo wcześniej nie reagowała na takie sprawy...
No to mam ochronę!!!
Ale że Ona miała siłę szczekać (w ogóle to chciała wybiec na korytarz i niewiele brakowało...ale w ostatniej chwili Ją złapałam - drzwi z racji upału były uchylone) także sunia ma sporo energii, zważywszy na ten koszmarny, męczący upał i 32 stopnie w mieszkaniu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Zaglądam do Soni na zaproszenie Ewuni i jestem pod wrażeniem tego Wielkie Serca Figuniu - podrap za uszkiem Sonię ode mnie[/QUOTE]

Ciociu Droga, dziękuję w imieniu Soni za odwiedziny i pieszczotki...
Tak naprawdę to nie robię nic takiego, czego Wy Ciocie nie robicie dla zwierzaków od lat...

Link to comment
Share on other sites

ewa mnie zaprosiła więc jestem;
gdzieś czytałam, że psy mogą jeść wszystkie kasze z wyjątkiem właśnie gryczanej; może cos w tym jest i lepiej zrezygnować z niej na rzecz jakiejś innej, albo ryżu;
czosnek tez niewskazany; po co jej fundować jeszcze dodatkowo jakieś gastryczne problemy;
oby pod dobrą opieką żyła jeszcze faktycznie wiele długich i szczęśliwych lat;
tym posikiwaniem bym sie nie martwiła skoro sonia pisze, że wyniki miała dobre; jeśli do tego zaobserwowałaś, że dużo wącha, to myślę, że po prostu podpisuje się dziewczyna w nowym miejscu ;)
wspaniale, że trafiła do ciebie i nie musi siedzieć w schronisku; to właściwie cud, jak się zastanowić...

Link to comment
Share on other sites

Soniu[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/milosc1.gif[/IMG]Figuniu - jesteśmy z Wami kochane ....tyle slow tyle myśli ku Wam , jaka droga przed Wami jeszcze:modla::iloveyou:Figuniu ....musisz być silna ... sercem sle pozdrowienia . Dziewczyny przyszly kochane :iloveyou: Dzis już troszkę chłodniej nareszcie .

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#222222]Będę Wam Cioteczki odpowiadać hurtem w jednym poście, bez cytatów, bo nie umiem zrobić tego inaczej, a czytałam, że pisanie kilku postów pod rząd jest "be". Zatem:

margoth137 - kciuki bardzo wskazane, wszelkie dobre myśli też, tylko proszę nie płacz już...

Mika31 - masz rację, Sonia jeszcze nie raz mnie zaskoczy. Muszę uważać na tego "Aniołeczka"...

Martika@Aischa - dziękuję za przybycie i prosimy również o dobre myśli...

Rubik - Sonia dziękuje kolejnej Cioteczce za kibicowanie...

Paula_t - i kto to pisze...:lol: Ciocia, która chyba już większą część Swego życia poświęciła na wszelką możliwą pomoc psom, kotom...
Za ofertę pomocy pięknie dziękuję. Sonia będzie ogłaszana (przed moim jesiennym wyjazdem z kraju, musi znaleźć dobry domek) a zadbają o to Jej wybawicielki, czyli Szira i Sunia 2000,

Poker - dziękuję Cioteczko,za chęć pomocy, ale Soni oprócz pełni zdrowia raczej niczego nie brakuje. Smaczki - czy są takie, które nie mają w składzie podejrzanych substancji? Przyznaję, nie znam się na tym (może są). Staram się karmić ją tak, by "nie karmić raka". Czyli zero cukru, mąki pszennej, tłuszczu (oprócz oleju lnianego i tłuszczu, który jest w mięsie) i oczywiście żadnych konserwantów, polepszaczy itp. chemii. Jak pokona chorobę, będzie nadrabiać...oczywiście w miarę...

Wentylator mamy i chyba wczoraj uratował nam życie...

kakadu - nakupiłam naturalnego ryżu i teraz Sonia będzie głownie z nim jadła mięsko. Bo biały też nie jest dla niej wskazany. Nie wiedziałam ,że kasza gryczana nie jest zbyt dobra. Moja Figa jadła jej b. dużo (oczywiście nie tylko) przez niemal 19 lat...Ale masz rację, Sonia robi zdecydowanie lepsze koo... po ryżu...
Czosnek - nie przyszloby mi raczej do głowy dawać psu. To była moja kanapka a Sonia została jedynie poczęstowana (bez czosnku).
Z sikaniem już jest OK, czyli norma. Faktycznie było wzmoż:lol:one na początku. Trzeba było podpisać co się dało, że teraz to również Jej...
I dziękuję pięknie za miłe słowa![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#222222]asiuniab - kolejna kochana Cioteczka u Soni!!! Dziekuję!!!

ewagonzales - "sprawczyni" zlotu Ciotek u Soni i dla Soni... DZIĘKUJĘ!!! Twoje słowa mają magiczną moc. Przybywa sił, chęci działania i wiary w człowieka...
I taką piękną niespodziankę dziś mi zrobiłaś Kochana!!!! Dzięki Wielkie!!!

AgusiaP - bardzo nam miło. Będziemy czekać...

Martika@Aischa - Sonia dziękuje za kibicowanie i odwiedziny!

edek - " kochana" - zgoda, ale "babuni" mówimy zdecydowane NIE!!!
Sonia nie wygląda na te 13 lat. Stateczna, spokojna, bardzo zrównoważona suńka z lekko, minimalnie posiwiałym pysiem. Wygląda na kobietkę w rozkwicie wieku, na babcię absolutnie nie...:lol:

I jeszcze [B][COLOR=#000000]WAŻNA[/COLOR][/B] sprawa:
Te podziękowania, wyrazy uznania, choć bardzo miłe i z serca, to nie mnie się należą.
Sonię WYPATRZYŁY, ZAINTERESOWAŁY SIĘ NIĄ i usilnie zaczęły szukać ratunku [B]SZIRA I SUNIA2000[/B]. Gdyby nie one, Sonia nadal byłaby za kratami.
Jakbym ja się nie zgłosiła, znalazłyby inną osobę, inne miejsce, na pewno!!!!
To są Soni wybawicielki i Im się należą podziękowania wielkie i ukłony.
Jestem Im bardzo wdzięczna za to, że mi zaufały. Ile troski i niepewności co do tego, czy dam sobie radę, czy sprostam...widziałam w Ich oczach...To są te ANIOŁY. Amen.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Kochannym cioteczkom dziekujemy:modla::modla::iloveyou:Figuniu -Niechaj Kazdenki Dzien, Kazdenka Chwila [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/love%281%29.gif[/IMG]Będzie Spokojniscia , Zyciem , Radoscia Dla Sonusi Dla Ciebie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Tak, Sonia do mego wyjazdu musi znaleźć jakieś lokum. Na szczęście jest jeszcze trochę czasu.[/QUOTE]
Figuniu kochana, może mi gdzieś umknęło, ale chyba nie, zdradzisz nam kiedy będziesz musiała wyjechać?
A dla Soni po stokroć miziaki, dobrze, że się Jej trafiłaś;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']Figuniu kochana, może mi gdzieś umknęło, ale chyba nie, zdradzisz nam kiedy będziesz musiała wyjechać?
A dla Soni po stokroć miziaki, dobrze, że się Jej trafiłaś;)[/QUOTE]

Jeszcze Asiu sama nie wiem...Ale najprawdopodobniej będzie to listopad - początek miesiąca.
Sonia to takie kochane, ujmujące, bezproblemowe stworzonko, że to chyba ja miałam szczęście, że Ona mi się trafiła...:lol:
Wymiziam Czarnulkę, dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...