Jump to content
Dogomania

Cezar - już w nowym domu:))) Hura!!!!!!!!!


Kapsel

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W tamtym roku na wakacjach Wódz miał powazne problemy z nogą - wyciąganie sztabki ze śrubami, zakażenie rany, po 2 tyg pilnowania łapa rozchlapała się na dwie płachty wiszące i krwawiące, martwica skóry, sobota godz 21, żaden weterynarz nie chciał pomóc. W końcu dwudziesta osoba, do której zadzwoniłam kazała przyjechać...100km...o 24 zszywał mu tą łapę, wycinał martwą skórę i nie dał pewności, że rana znów się nie rozlezie....Pilnowałam 24 na dobę, spałam z nim na podłodze, podnosiłam, zmieniałam opatrunki, czyściłam sączek, wydawało mi się, że nie ma to końca, że ta łapa nigdy się nie zagoi...pies wył z bólu mimo lekarstw a ja z nim z niemocy...A to już rok, a łapa silna i brykająca. I Cezarkowi się uda, tzreba zacisnąć szczękę i wierzyć, że będzie dobrze. A na sto procent będzie lepiej :* Trzymam kciuki za Germaine, za cierpliwość, delikatność i stalowe nerwy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Onga wniosłaś nam pozytywną energię i nadzieję, Oby Germaina to też zniosła....uf aż mi się chlipie:-(:shake:[/QUOTE]


A kto ma dać radę jak nie Ona? Dzięki niej niejedno istneinie uratowane. ja wiem, że dadzą radę :cool1:
I wiem, że sytuacja jest trudna i smutna. najważniejsze, że łapka jest, a Cezar wygląda na mądrego boksia i jak mu trochę potłumaczą to zrozumie i zaczeka cierpliwie. A takie nieszczęścia cholernie zbliżają ....Trzymamy kciuki za teraźniejsza rehabilitację, kciuki i łapki i nawet koty niecierpliwie czekają na wieści, które z każdym dniem będą łagodniejsze.
Dacie radę!!

Link to comment
Share on other sites

Rany, te zdjęcia....tyle cierpienia...bólu:shake: Cezarek to boksio, a boksie to cierpliwi pacjęci, wrażliwi, ale wyrozumiali:loveu:. On już wie że to dla jego dobra, czuje że jest kochany:loveu:. Tyle cioteczek go wspiera, że ta historia napewno będzie miała cudowne zakończenie, pomimo tylu cierpień jakie musi teraz znieść. Jestem z Wami!!!!!!
P.S. Przelałam już pare złoty, jak znowu coś będę miała to prześlę.

Link to comment
Share on other sites

Mam pampersy duże: L 100-150cm;40-60" tak pisze na opakowaniu całą paczkę i parę podkładów prostych 40x19 i chyba parę majtek takich siatkowych rozciągających się jeżeli to się przyda Cezarkowi to mogę przesłać tylko proszę o adres na pw.

Link to comment
Share on other sites

on musi byc naprawdę zdezorientowany, wczoraj miał 4 łapki, dziś tez 4 ale jakos ta jedna inna, do tego boli i na pewno środek cięzkosci ma przestawiony nie bedzie mu łatwo stać
Ale to mądry psies, zrozumie i się uspokoi

Germaine trzymam za ciebie kciuki i duzo siły, duzo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Mam pampersy duże: L 100-150cm;40-60" tak pisze na opakowaniu całą paczkę i parę podkładów prostych 40x19 i chyba parę majtek takich siatkowych rozciągających się jeżeli to się przyda Cezarkowi to mogę przesłać tylko proszę o adres na pw.[/QUOTE]
Anulka :calus: bardzo dziękujemy za pomoc.:Rose: Cezarek jest w siedzibie Fundacji. Adres jest w pierwszym poście, ale moge tez wysłać na pw. O. przepraszam nie ma adresu..:oops: Nutusiu możesz wstawić?
[quote name='sabinka40']Rany, te zdjęcia....tyle cierpienia...bólu:shake: Cezarek to boksio, a boksie to cierpliwi pacjęci, wrażliwi, ale wyrozumiali:loveu:. On już wie że to dla jego dobra, czuje że jest kochany:loveu:. Tyle cioteczek go wspiera, że ta historia napewno będzie miała cudowne zakończenie, pomimo tylu cierpień jakie musi teraz znieść. Jestem z Wami!!!!!!
P.S. Przelałam już pare złoty, jak znowu coś będę miała to prześlę.[/QUOTE]

Sabinko :buzi:bardzo dziękujemy za pomoc dla Cezarka :Rose:

Nie mam nowych wieści, bo..... nie mam sumienia męczyć telefonami Germaine. Wieczorem zadzwonię do niej to zaraz napiszę :shake: Dziękujemy wszystkim za ciepłe myśli o Cezarku i Germaine. Z Wami Kochani na pewno lepiej przechodzi się te straszne dni.

Link to comment
Share on other sites

Cezarek juz od pewnego czasu w domku u Germaine. Do domu jechał na kolankach u babci, czyli Germaine mamy :loveu::loveu::loveu:Został zmieniony mu opatrunek i dodatkowo zostały założone szwy, zeby wzmocnić skórę i żeby nie wyciągał sobie tej łapki. Lekarz powiedział, że on musi chodzić i próbować tego na trzech łapkach. Takie wskazania i zalecenia są na dzień dzisiejszy. Germaine dostała od Kasi dwa fartuszki, które zabezpieczaja mu tą łapkę wszytą aby się do niej nie dostawał. Zaczyna sobie radzić. W klinice powiedzieli, że z Cezarka to jest kombinator i diabeł wcielony :)
Dostaliśmy 4 puszki karmy wysokoenergetycznej od Pani z Międzylesia, którą los Cezarka przejął jak była w lecznicy. Troszkę odetchnęłam..... musi być dobrze!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Phi...wiedziałam :)
A tak serio to -taniec brzucha-kurde czuje się jakby to mój psiak był!!! Skarbeczku już teraz będzie tylko lepiej!!!
Tylko nie traćcie czujności, bo chwila nieuwagi może być okupiona dwa razy dłuższa rehabilitacją...Trzymamy kciuki, puścimy, gdy Cezek będzie brykał na wszystkich odnóżach.

Link to comment
Share on other sites

Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B]
Zadeklarowano kupienie [B]200 cegiełek[/B]
Na moje konto zapłacono za [B]106 cegiełek[/B]
Na moje konto wpłynęło [B]538 zł[/B]
z tego odliczam [B]12 zł[/B] za zdjęcia w formie papierowej (4 x 3 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki)
koszt wystawienia aukcji [B]20,15 zł[/B]
prowizja allegro [B]40 zł[/B]

[B]538 - 12 - 20,15 - 40 = [SIZE=4][COLOR=red]465,85 zł[/COLOR][/SIZE]
[/B]
Taką kwotę przelałam dzisiaj na konto Fundacji [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/cezar/przelew_cezar.pdf[/URL]

Wpłaty za pozostałe cegiełki powinny wpłynąć bezpośrednio na konto Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B]
Zadeklarowano kupienie [B]200 cegiełek[/B]
Na moje konto zapłacono za [B]106 cegiełek[/B]
Na moje konto wpłynęło [B]538 zł[/B]
z tego odliczam [B]12 zł[/B] za zdjęcia w formie papierowej (4 x 3 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki)
koszt wystawienia aukcji [B]20,15 zł[/B]
prowizja allegro [B]40 zł[/B]

[B]538 - 12 - 20,15 - 40 = [SIZE=4][COLOR=red]465,85 zł[/COLOR][/SIZE]
[/B]
Taką kwotę przelałam dzisiaj na konto Fundacji [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/cezar/przelew_cezar.pdf[/URL]

Wpłaty za pozostałe cegiełki powinny wpłynąć bezpośrednio na konto Fundacji.[/QUOTE]

Wszystkie cegiełki zeszły??????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Selenga :calus: :Rose::Rose::Rose:dzięki Ci za zrobienie allegro, to bardzo dużo pieniążków :shake:


Dziękujemy także wszystkim kupującym :buzi: Bez Was by się nie udało!!!!!!:Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='onga']Phi...wiedziałam :)
A tak serio to -taniec brzucha-kurde czuje się jakby to mój psiak był!!! Skarbeczku już teraz będzie tylko lepiej!!!
Tylko nie traćcie czujności, bo chwila nieuwagi może być okupiona dwa razy dłuższa rehabilitacją...Trzymamy kciuki, puścimy, gdy Cezek będzie brykał na wszystkich odnóżach.[/QUOTE]

Onga, Germaine nie spuszcza z niego wzroku, już pewnie oczopląsu dostała :shake:Bardzo się o niego martwi i obchodzi się z nim jak z jajkiem. Wytrwałości i siły jej życzymy!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy juz w domu, dostaliśmy od Kasi dwa kubraczki, których używała za czasów kiedy nasza Sonia nie chodziła. Teraz doskonale sie sprawdzają przy Cezarze.
Cezar jest małym terrorystą, chce żebym cały czas przy nim siedziała, leży teraz obok mnie, jak tylko wstanę podnosi głowę i próbuje wstać, żeby za mną pójśc. Nie może już dostawać śrdków uspokajających, więc będzie spał u mnie w pokoju, żebym go miała na oku. Mam nadzieję, że tej nocy pozwoli nam spać, wczoraj rzucał sie całą noc, usnął o 8 rano a ja sobie posapałam do 9.
Apetyt super, wcina puszki tak, że boję się stracić palce ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Onga, Germaine nie spuszcza z niego wzroku, już pewnie oczopląsu dostała :shake:Bardzo się o niego martwi i obchodzi się z nim jak z jajkiem. Wytrwałości i siły jej życzymy!!!!![/QUOTE]

Ja to swojego tymczasa po operacji łapki nosiłam wszędzie, (a ten malec wcale taki lekki nie jest) żeby się mu nic nie stało i po ściągnięciu gipsu słabo mi się robiło... a to i tak wszystko było niczym w porównaniu z Cezarem...
Więc [B]PODZIWIAM Z CAŁEGO SERCA[/B] Germaine za to co robi...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bidusia :shake::shake::shake:

[img]https://lh3.googleusercontent.com/-YsWctJj7reU/TkRMOtvovVI/AAAAAAAABFs/MV9-w77BKbA/s640/DSCF8928.JPG[/img]

[img]https://lh3.googleusercontent.com/-qyU8aaanWO8/TkROKJqWxpI/AAAAAAAABGQ/2V_AbxF-HR8/s512/zdj%2525C4%252599cie.JPG[/img]

[img]https://lh5.googleusercontent.com/-p5Wo2Zna0qI/TkRMSVCPMtI/AAAAAAAABFw/_w-yGCZ8w7c/s640/DSCF8931.JPG[/img]

[img]https://lh4.googleusercontent.com/-RnAC3oSwqXI/TkRNALeTcsI/AAAAAAAABF4/nn3Y5QJOwOw/s640/DSCF8933.JPG[/img]

[img]https://lh4.googleusercontent.com/-P0zH1O9mxcw/TkRNWEGzTEI/AAAAAAAABF8/MXRJ2ZyjigA/s640/DSCF8934.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-aqMisELGTQ0/TkRNdPUHzMI/AAAAAAAABGA/iw8DLeDEveQ/s640/DSCF8941.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-eXlgdBMh7as/TkRNgnxgQ2I/AAAAAAAABGE/29yXLecBQ_s/s640/DSCF8946.JPG[/IMG]


Cezarku....:-(:-(:-(:-( zdrowiej nam Malutki :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...