Jump to content
Dogomania

Cezar - już w nowym domu:))) Hura!!!!!!!!!


Kapsel

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nutusia']Jestem informatycznie tępa do imentu - wstawiłam fotki jeszcze raz, ale nie rozumiem dlaczego są takie małe :( Już chyba nie ma dla mnie nadziei - głupia umrę... :)[/QUOTE]

W porownaniu ze mna to jestes geniuszem...ja nawet tyle nie potrafie!A fotki najwazniejsze,ze sa bo wczoraj nie bylo nic a wiele osob wchodzi wiadomo na 1 str. by zapoznac sie z watkiem

Link to comment
Share on other sites

Rany na razie sie paskudzą i smierdzi z nich, chociaż duzo mniej niż na początku, jest to wynik tego, że tam się mnożą te paskudy bakterie, Cezar dostaje antybiotyki, chodzimy na płukanie ran do lecznicy, więc będzie ok :p
wyciszył się, dużo śpi, mogę na chwilę wyjść z pokoju i spokojnie czeka.
Bardzo potrzebujemy Granuflexu na zmiany opatrunków.
Bandaże, gazę, podkłady, które muszę co pół godziny wyrzucać, są przesiąkniete ta wydzieliną z brzucha a nie chce żeby tam sie mnozyły bakterie a on na tym leżał.
Cezar mieszka w Warszawie, w siedzibie Fundacji, śpi u mnie w pokoju, inaczej rozniósłby cały dom :razz:
Do moich psów super, zero agresji, one też go akceptują, na koty nie reaguje, przechodzą obok i nic.

Link to comment
Share on other sites

Super, że badanie histopatologiczne wyszło ok:)

[quote name='majowa']znalazłam artykuł o kciuku który odrastał w brzuchu [URL]http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Lekarze-odcieli-kciuk,wid,6629392,wiadomosc_prasa.html[/URL]

i drugi z Faktu ;) [URL]http://www.fakt.pl/Wyhodowalem-sobie-palec-w-,artykuly,36966,1.html[/URL][/QUOTE]
Zastanawiam się, czy niepowodzenie zastosowanej metody u Cezara nie wiąże się z poruszoną już wcześniej kwestią braku zrozumienia przez chłopaka, że to ma mu pomóc, ale także z problemem "jałowości" łapy, która została wszyta w powłoki brzuszne.

Ktoś pytał parę postów temu o wady boksiów - to paskudne bąkersy, które potrafią zalizać na śmierć:roll:.

Link to comment
Share on other sites

CTRy też puszczają bąki,to psy idealne ale te fruwające kłaki mimo czesania w jedzeniu też czasem są,mina gości-bezcenna jak dostaną np.sałatke z kłaczkiem,zawsze myślałam że każdy kolejny pies będzie czernyszem ale widze że boksie też fajne a wygląda na to że dużo mniej zaczepne w stosunku do psów a dzieci też lubią :) a bardzo się ślinią?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...