Jump to content
Dogomania

Biała/Klara i dzieciaki bezpieczne w swoich domach


paula82

Recommended Posts

Tajga ja wykasowałam swój post z tamtymi danymi, napisałam do Paros żeby zniemiłą tez w samym wydarzeniu. Pod koniec tygodnia myślę,że się Paulina zapyta Znajdek czy wpłynęła jakaś kasa na rodzinkę i tyle
Verner chyba nie warto, to człowiek zupełnie innej ligi, wystarczy spojrzeć na wpisy na FB

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Atomowka']Tajga zmienione zostało na wydarzeniu na FB, pod koniec tygodnia myślę,że się Paulina zapyta Znajdek czy wpłynęła jakaś kasa na rodzinkę i tyle
Verner chyba nie warto, to człowiek zupełnie innej ligi, wystarczy spojrzeć na wpisy na FB[/QUOTE]
zaciekawiło mnie to co napisałaś i zajrzałam, no słów mi brak, nawet nie wiem jak opisać co czuję, odrazę do niej, złość, jest mi zarazem przykro, i już sama nie wiem co jeszcze... co za ... nie, nie będę się tak upodlać.

a kto w ogóle wymyślił tekst, że suka jest z psem, i że mój TZ chce ją wywalić bo nie jest sterylizowana?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem Paula daj spokój nie warto. Skończy rozmowę na jej temat bo tylko kłótnia wyniknie a to zupełnie zbędne

Z dobrych wieści mamy 40 zł z bazarku imiennego, dziś kasa wpłynęła do mnie na konto :):)
Dwa maluchy mają już wobec tego szczepienie gwarantowane

P.S Asencja zaraz wyślę Ci numer konta i czekamy na Twoją obiecaną wpłatę, lec na bazar szybko coś sprzedać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Paros moge moderowac, ale jak nie dam sobie rady to proszę nie miejcie mi tego za złe
Zmienia się konto do wpłat, niestety znajdki nie będą zbierały kasy a ja na moje prywatne[/QUOTE]

Co znaczy uwaga Agaty L.... na FB:
[I][COLOR="#9932cc"]"...Czy ktoś już wpłacił jakąś kasę na podane wcześniej konto?
Konto do wpłat się zmieniło niestety i kasa będzie zbierana na prywatne konto moje
Proszę więc o wiadomośc osoby zainteresowana wpłatami.."[/COLOR][/I]

Taka uwaga, szczególnie słowo "niestety" może być różnie rozumiana. Wychodzi na brak zaufania do p.Joli jako zbierającej na jej konto. Ani ja ani p.Jola (Bajk21) nic nie wiemy o zmianie konta!!
[B]Dlaczego znajdki nie zbierają?? :shake: [COLOR="#ff0000"]Sunia i trzy jej szczeniaki są pod opieką p.Joli a nikt jej nie informował ani nie pytał[/COLOR]. Po co robić takie zamieszanie z nr konta? Po co robicie zamieszanie na tym wydarzeniu!!! Jest konto opiekunki psiaków do wpłat krajowych i do wpłat zagranicznych. [/B]

Do wczoraj na koncie znajdek nie było wpłat na szczeniaki :shake:

Link to comment
Share on other sites

Kochane, za dużo tych ciągłych zmian... Konto poszło na in wątki i do osób, potem musiałam je informować i zmieniać, że jednak nie takie konto itd. Nie wiem jaki kontakt podawać dla chętnych do wpłat. A kilka osób chciało dawać wpłaty. Atomówka, jedna pani od dwóch dni pyta na wydarzeniu o konto- napisz proszę do niej. Mam nadzieję, że wszystko do wieczora będzie wyjaśnione i ustalone- tutaj i na wydarzeniu. Wieczorem będę mogła ostatecznie uzupełnić wszędzie dane kontaktowe do wpłat. Dlaczego fundusze nie mogą być zbierane na konto znajdek?

Link to comment
Share on other sites

Do wszystkich którzy pisali na FB wysłałam wiadomość z moim numerem konta
Konto jest zmienione,bo do rodzinki doszły jeszcze 4 szczeniaki, teraz wydarzenie jest wspólne więc nie będziemy przecież podawali dwóch różnych kont, z zastrzeżeniem,że jak na rodzinkę to na to a jak na pozostałą czwórkę to do mnie
Już nie mieszamy konto do wpłat podajemy moje, tak zostało ustalone i już nie mieszamy

Link to comment
Share on other sites

Ja nie otrzymałam- pisałam do Ciebie prośbę o kontakt w sprawie wpłat, który można przekazać na innym portalu. Poza tym- w opisie wydarzenia nadal jest konto znajdek, więc błagam- uzgodnijcie. Wiem, że jeden przelew od koleżanki poszedł na konto znajdek. Tu też musicie dokonać rozliczeń w takim razie.

Link to comment
Share on other sites

Tajgo, ale czy ja (bo chyba do mnie kierujesz słowa) coś tam, czy tu źle napisałam? Czy ja jakiś "dym" robię i kłótnię wszczynam/ciągnę? Nie chcę, żeby mnie i moją rodzinę ktoś bezpodstawnie bluzgał, nie wszystko jednak mogę/chcę pisać publicznie, więc jeśli ktoś ma ochotę bliżej ze sprawą się zapoznać ewentualnie jeśli ma jakieś do mnie pretensje niech mi to na PW, czy w oczy powie, a nie za plecami bluzga jakieś ploty z palca wyssane rozsiewa. Ja mogę bez nerwów wszystko wyjaśnić, bo nie jestem osobą kłótliwą, ale nie będę milczeć jak ktoś takie oszczerstwa publicznie o mnie wypisuje. Moim zdaniem (bo wiem, że każdy może się mylić) należą mi się przeprosiny od pewnej osoby, ale pewnie ich nie otrzymam. To by chyba na tyle było...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula82']Tajgo, ale czy ja (bo chyba do mnie kierujesz słowa) coś tam, czy tu źle napisałam? Czy ja jakiś "dym" robię i kłótnię wszczynam/ciągnę? Nie chcę, żeby mnie i moją rodzinę ktoś bezpodstawnie bluzgał, nie wszystko jednak mogę/chcę pisać publicznie, więc jeśli ktoś ma ochotę bliżej ze sprawą się zapoznać ewentualnie jeśli ma jakieś do mnie pretensje niech mi to na PW, czy w oczy powie, a nie za plecami bluzga jakieś ploty z palca wyssane rozsiewa. Ja mogę bez nerwów wszystko wyjaśnić, bo nie jestem osobą kłótliwą, ale nie będę milczeć jak ktoś takie oszczerstwa publicznie o mnie wypisuje. Moim zdaniem (bo wiem, że każdy może się mylić) należą mi się przeprosiny od pewnej osoby, ale pewnie ich nie otrzymam. To by chyba na tyle było...[/QUOTE]
miałam właściwie już nie "robić zadymy" swoją obecnością ale nie mogłam się powstrzymać:evil_lol: no i dobrze bo jak widzę to oczekujesz przeprosin;ok mogę przeprosić jesli mi wytłumaczysz za co?w którym miejscu,jakimi słowami obraziłam cię?oszkalowałam?,napisałam nie prawdę? nikt nie zna twojej sytuacji domowej,prywatnej a jeśli nie chciałaś takiej sytuacji jaka zaistniała nie trzeba było pisać,że to twój TŻ postawił cie "pod ścianą";trzeba było napisac,że z nie przewidzianych powodów,zdarzen czy innych czynników suczka musi znależć nowy DT bo ten,który miał ją wziąć nie może ...a tak wyszło jak wyszło...tylko za co mam cie przepraszać?? bez kłotni,jasno powiedz gdzie i czym uraziłam cię a w konsekwencji za co mam cię przeprosić?

Link to comment
Share on other sites

o dżizas,chyba nie zamierzasz teraz przerzucać sie tekstami z fb-prosiłam cie o konkrety a więc napisz
tymi słowami obraziłam cię:............................
to są oszczerstwa:..............................
to wyssane z palca:.........................
rozumiesz o co biega? KONKRETY!!! bo jak na razie to ja czuję się znieważona przez ciebie i twoją [chyba?] koleżankę...porosze o konkrety...chcesz przeprosin-pokaż za co..

Link to comment
Share on other sites

przepraszam-jakiego skandalu? zostałam oskarzona o oczernianie czy może szkalowanie jej rodziny,o wypisywanie plot wyssanych z palca [za jej plecami] więc chyba mam prawo do wyjaśnień? tym bardziej,że Paula uważa,że należą sie jej przeprosiny...jeśli tak to chcę wiedzieć za co? Nie czepiałam się jej tylko jej TŻ-ta a tu czytam,że sponiewierałam i ją i jej rodzinę.... no tak,można kogoś oskarżyć o coś ale jak trzeba konkrety-cisza...zostaly rzucone oskarżenia więc chcę wyjasnień -to wszystko..
[QUOTE] [B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B]
....Nie chcę, żeby mnie i moją rodzinę ktoś bezpodstawnie bluzgał, nie wszystko jednak mogę/chcę pisać publicznie, więc jeśli ktoś ma ochotę bliżej ze sprawą się zapoznać ewentualnie jeśli ma jakieś do mnie pretensje niech mi to na PW, czy w oczy powie, a nie za plecami bluzga jakieś ploty z palca wyssane rozsiewa. Ja mogę bez nerwów wszystko wyjaśnić, bo nie jestem osobą kłótliwą, ale nie będę milczeć jak ktoś takie oszczerstwa publicznie o mnie wypisuje. Moim zdaniem (bo wiem, że każdy może się mylić) należą mi się przeprosiny od pewnej osoby, ale pewnie ich nie otrzymam. To by chyba na tyle było...


[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ja robiłam im wątki na Goldenline. Musiałam wykasowac namiary na konto znajdek i czekam na info jaki namiar/kontakt podać dla tych, którzy chcą wpłacać. Poza tym kiedyś robiłam na gumtree, ale trzeba wstawić nowe. Ponad to udostępniałam i wieszałam plakaty.

To na jakie konto mogę wpłacić- znajdki?

Link to comment
Share on other sites

Obiecałam Pauli ,że wrzuce dzis maluchy na kilka portali ale niestety dopiero do domu wróciłam
Obiecuję w piątek to zrobię

Tajga proszę nie denerwuj się, napisałam do paros żeby zmieniła w wydarzeniu info o numerze konta, na pewno to zrobi
Jest ustalone zbieramy na moje konto i koniec dyskusji na ten temat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Tajga ja wykasowałam swój post z tamtymi danymi, napisałam do Paros żeby zniemiłą tez w samym wydarzeniu. Pod koniec tygodnia myślę,że się Paulina zapyta Znajdek czy wpłynęła jakaś kasa na rodzinkę i tyle
Verner chyba nie warto, to człowiek zupełnie innej ligi, wystarczy spojrzeć na wpisy na FB[/QUOTE]

tzn. co mam napisać jako konto (poproszę tekst do skopiowania, bo ja nie wiem kto jest kto na FB) :shake: Atomowka to na FB Agata ... ?
na wydarzeniu jest podane konto bankowe do wpłat krajowych i konto PAYPAL przytuliska dla wpłat zagranicznych, czy teraz mamy też konto do wpłat zagranicznych? Jakie? Czy zostaje konto PAYPAL przytuliska.
Musimy już wiedzieć ostatecznie jakie są konta aby nie wprowadzać kolejnego zamieszania.

Jeżeli jakieś pieniążki wpłyną na znajdki (na konto bankowe lub PAYPAL-a) to na pewno będzie wiadomo kto i ile.

[B]Na sunię brązową od białej mamy już czeka domek i trzeba już ją zaszczepić bo na dniach ma jechać do nowego domku.[/B]

Co do nieporozumień to proponuję zamknąć ten temat. Nieraz wystarczy powiedzieć o jedno słowo za dużo i robi się nieprzyjemnie i niemiło, co przesłania sprawę pomocy dla psiaków i zniechęca innych do pomocy oraz udziału w działaniu.

[quote name='tajga6']........... To na jakie konto mogę wpłacić- znajdki?[/QUOTE]

Atomowka napisała: "..Już nie mieszamy konto do wpłat podajemy moje, tak zostało ustalone i już nie mieszamy.." to wpłać na jej konto skoro ona będzie robić rozliczenia będzie wygodniej, ale jeżeli ktoś wpłacił na znajdki to na pewno Jola przekaże informacje o wpłacie.

Link to comment
Share on other sites

Tajdzę wysłałam swój numer konta

Jeżeli chodzi o wpłaty zagraniczne nie mam takiej możliwości ale podejrzewam,że takiej potrzeby nie będzie

Napisz może w wydarzeniu

"W związku z tym,że w tym momencie kasa będzie zbierana na konto prywatne, nie może one być podane do oficjalnie na wydarzeniu
Wszystkich chcących wpłacic grosik na rodzinkę prosimy o informację na wydarzeniu, a osoba zbierająca pieniądze, prześle w prywatnej wiadomości dane niezbędne do przelewu
Osobą zbierającą jest Agata Leszkiewicz"

Nie wiem chyba coś takiego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Tajdzę wysłałam swój numer konta

Jeżeli chodzi o wpłaty zagraniczne nie mam takiej możliwości ale podejrzewam,że takiej potrzeby nie będzie

Napisz może w wydarzeniu

"W związku z tym,że w tym momencie kasa będzie zbierana na konto prywatne, nie może one być podane do oficjalnie na wydarzeniu
Wszystkich chcących wpłacic grosik na rodzinkę prosimy o informację na wydarzeniu, a osoba zbierająca pieniądze, prześle w prywatnej wiadomości dane niezbędne do przelewu
Osobą zbierającą jest Agata Leszkiewicz"

Nie wiem chyba coś takiego[/QUOTE]

napisałam a do wpłat zagranicznych zostawiłam konto PAYPAL przytuliska. Osoby z zagranicy wolą wpłacać przez PAYPAL-a, bo nie ma wtedy kosztów manipulacyjnych, kosztów transferu i jest wygodniej. Jeżeli będzie ktos pytał o takie konto to jest podane w wydarzeniu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...