Jump to content
Dogomania

Biała/Klara i dzieciaki bezpieczne w swoich domach


paula82

Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Atomowka']Paula właśnie mi się przypomniało,że ja w domu mam środek którym były odrobaczane szczyle spod płyt
Pyrantelum w płynie, może się przyda?[/QUOTE]

Atomówka, ja odrobaczałam tą zawiesiną szczeniaki z działek.
Są różne szkoły na temat tego środka, ale myślę, że można go zastosować.

Link to comment
Share on other sites

ja mam w domu jedną pełną buteleczkę 15 ml, a druga otwartą i trochę zużytą ale chyba otwarta się już nie nadaję, bo na ulotce jest napisane,że tylko 21 dni po otwarciu można stosowac
Paula chcesz tą jedną butelkę zamkniętą? Pewnie by dla tych i dla tych od sąsiada starczyło

Link to comment
Share on other sites

pewnie, że chcę :D Dla mamuśki znajoma może dać tabletkę, ale nie wiem co. Atomówka dasz radę mi to dzisiaj podrzucić? Abra, one wcinają suchą, ale im wcześniej namaczam (tą co ostatnio przywiozłaś), apetyt mają ogromny, włącznie z mamuśką, która się zadomawia coraz bardziej bo już szczekać zaczyna.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że tak mało osób zagląda :( Z mamuśką mam mały problem, zrobiłam im kojec, żeby się w tej klatce nie gniotły i mamuśka skoczna jest, wyskakuje, wraca chętnie, ale trzeba jej pomóc. może miałby ktoś z Was kawałek siatki, aby trochę wyżej zrobić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Paula jutro ok 16 jestem, wezmę aparat porobimy też fotki
Tylko chyba strzykawkę musisz kupic, bo ten płyn jest w zawiesinie i tak pewnie z łyżeczki ciężko będzie im wlac do pyszczka[/QUOTE]

Wymiziaj Rite , jeśli Ci się da w ogóle. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tajga ja nie wiem czy Paulina w ogóle ma facebooku i czy umie się po nim poruszać
Ona ma teraz w domu niezły sajgon więc zapewne nie ma czasu
Ta rodzinka to nie jedyne tymczasy które teraz u niej są
Jak będzie miała chwilę to na pewno tu się pojawi i napiszę

Paulinken dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam jednak osobno, bo na gumtree można tylko 4 zdjęcia dodać. Kontakt wzięłam z fejsa z wydarzenia, na mail przytulisko przyjdzie aktywacja.

Taki tekst:
Wczoraj zadzwoniła do przytuliska kobieta, że przy ruchliwej drodze błąka się malutka suczka i w pobliżu niej jest trójka maluchów, które co chwila wchodziły na jezdnię. Nie wiem, choć mnie już chyba nic nie zdziwi, czy ich ktoś z samochodu wywalił, bo tam domów w pobliżu nie ma.

Te słodkie kluseczki od urodzenia nie miały łatwo. Urodziły się niechciane, nie kochane z widmem śmierci.
Los jednak się do nich uśmiechnął i ktoś o wielkim sercu postanowił dać im szansę.
Uratowane psiaki to 1 chłopiec i 2 sunie.
Docelowo będą psiaki małymi/średnimi.
W tym momencie psiaki mają około miesiąca i czekają na pierwsze szczepienie.
Szczeniaki zostaną wydane po uprzednim sprawdzeniu domku, nie zostaną wydane na łańcuch.
Warunkiem adopcji psiaka jest obowiązek sterylizacji w odpowiednim czasie.

W sprawie informacji, pomocy i adopcji prosimy o kontakt:
tel. 501 980 665 lub 664 821 160
mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Tajga ja nie wiem czy Paulina w ogóle ma facebooku i czy umie się po nim poruszać
Ona ma teraz w domu niezły sajgon więc zapewne nie ma czasu
Ta rodzinka to nie jedyne tymczasy które teraz u niej są
Jak będzie miała chwilę to na pewno tu się pojawi i napiszę

Paulinken dziękuję :)[/QUOTE]
Miałam na mysli osobę, która jakiś czas temu założyła wydarzenie dla tej psiej rodziny. Pisałam do założycielki wcześniej, ale nie ma odpowiedzi. Wydarzenie spada więc a szkoda, bo to zawsze zwieksza dla nich szanse. Wywiesiłam ogłoszenia, umieściłam plakat do pobrania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...