Jump to content
Dogomania

Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja kota nie posiadam, ale podczas wizyt w lecznicy, była chyba pozytywnie nastawiona, trochę popiskiwała, ale tak jak gdyby chciała go tylko powąchać. Myślę, że mogłaby się dogadać. Absolutnie nie spina się do innych zwierząt, moje świnie też tylko obserwuje, próbuje powąchać, po prostu ją ciekawi.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Igam :Rose:

Edit:
Wcześniej pytałam co sądzicie o przeniesieniu wątku Samby na podforum mazowieckie. Nikt się nie wypowiedział, więc pozwalam sobie napisać prośbę do moda w tej sprawie ;) Na ogólnych do adopcji swoją rzeszę ciotek kibicujących już ma, może na mazowieckim ktoś jeszcze wypatrzy piękność ;)

edit2:
Piękne dzięki, Czarodziejko :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Malawia, czyli to pewnie to ogłoszenie, które Igam powiesiła! Fajnie, że jesteś :) Igam, dzięki! :loveu: :loveu: Ja dużo mocniej wierzę w ogłoszenia papierowi niż w netowe. Na stronach netowych ogłoszeń jest zatrzęsienie. Tam szukają już zdecydowani i mają duży wybór. A czasem dotarcie do tych niezdecydowanych na psa uświadamia im, że warto. Szkoda, że niewiele jest miejsc gdzie ogłoszenia można wieszać i nie są zrywane.

Link to comment
Share on other sites

Nie tak do końca nie ma miejsc, tylko trzeba chcieć! Ja na Namysłowską sama tablicę przniosłam do wetki, jakieś urządzenie do sprawdzenia czy kabli na tej ścianie nie ma też, a dziś tablica wisi i nawet u pięknego Portosa od Koosiek jest karteczka zerwana! Mam więcej miejsc, gdzie mogę wieszać, ba nawet wyprosiłam szybę dla bezdomniaków Koosiek też na Namysłowskiej, tylko trzeba chodzić i prosić! Jak macie jakiegoś psiaka to poproszę info na e-maila, chętnie rozwieszę [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , wiele pomóc nie mogę, ale chociaż tak, a gdyby ktoś miał jakieś tablice korkowe na zbyciu to chętnie wezmę i powieszę u innego weta i w sklepie zoologicznym(bo tam wieszem na ścianie i ciężko jest przyklejać!). Trzymam kciuki Sambulę! Paula82 jeśli masz jakiś jeszcze plakat też wyślij..(pozdrowienia dla synów od ciotki która dała Scoobiego;-) w praskim )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...