Jump to content
Dogomania

Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Malawia']Nie tak do końca nie ma miejsc, tylko trzeba chcieć! Ja na Namysłowską sama tablicę przniosłam do wetki, jakieś urządzenie do sprawdzenia czy kabli na tej ścianie nie ma też, a dziś tablica wisi i nawet u pięknego Portosa od Koosiek jest karteczka zerwana! Mam więcej miejsc, gdzie mogę wieszać, ba nawet wyprosiłam szybę dla bezdomniaków Koosiek też na Namysłowskiej, tylko trzeba chodzić i prosić! Jak macie jakiegoś psiaka to poproszę info na e-maila, chętnie rozwieszę [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , wiele pomóc nie mogę, ale chociaż tak, a gdyby ktoś miał jakieś tablice korkowe na zbyciu to chętnie wezmę i powieszę u innego weta i w sklepie zoologicznym(bo tam wieszem na ścianie i ciężko jest przyklejać!). Trzymam kciuki Sambulę! Paula82 jeśli masz jakiś jeszcze plakat też wyślij..(pozdrowienia dla synów od ciotki która dała Scoobiego;-) w praskim )[/QUOTE]

aaa dzięki :D Kamil śpi ze Scoobim. Ja [plakatów niestety nie mam, nie mam drukarki. Samba ma się świetnie, ostatnio bardzo łatwo dostaje "głupawki", a chłopaki pękają ze śmiechu bo sunia "biega jak wyścigówa" mało łap nie pogubi. :evil_lol: kiedyś tak biegała, a Eryk sobie siedział to go przeskoczyła :crazyeye: wariatka nie wyszalana.

Link to comment
Share on other sites

Państwo nie dzwonią... czekamy:roll:

Doszła wpłata dla Samby od katarzyny09, 20zł, piękne dzięki! [IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/1177880005_www-animaatjes-nl.gif[/IMG]

Na tę chwilę Sambę stać na opłacenie hotelu na wrzesień. Dalej niewiele zostaje. Dojdzie jeszcze z bazarków kasa, ale fanty na bazarki się skończą... Bez deklaracji pozostaje liczyć na szybką adopcję.

Paula, czy masz możliwość zrobienia filmiku Sambie? Nawet aparatem cyfrowym? Filmiki to fajna sprawa do ogłoszeń, bardziej przemawiające są niż zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

To jest bardzo dobry pomysł, takie imprezy są szansą dla psów. Gdybym mieszkała w Warszawie, nie raz bym psiaka z chustą 'szukam domu' na spacer zabrała. Sama mogę w zasadzie prawie wyłącznie wirtualnie pomagać, i daleko mam do W-wy i praca 6 dni w tygodniu. Gdyby ktoś Sambulę zabrał na te Latające Psy, może ktoś by się w niej zakochał :roll: Jak będę w W-wie, zostawię rodzince plakaty panny, to oblepią całą okolicę. Następne allegro chcę wyróżnione puścić. Może też gumtree wyróżnić? Panna musi szybko dom znaleźć, bo teraz jeszcze doleci z bazarków kasa, a potem już lipa, nie będzie skąd DT opłacać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']W ten weekend na Polach Mokotowskich będą Latające Psy..zawody friesbee! Może warto wybrać się z psiakami? Idę z synem, Koosiek weźmie Vegassa! Jakaś szansa jest, będzie tam duużo ludziów :-))[/QUOTE]

Bardzo dobry pomysł, tylko, że już czasu mało :(
Czy Paula miałaby czas jutro przyjechać tam z sunią? Ja mogłaby być tam na miejscu i pomóc
Program: [url]http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/1060865,final-zawodow-latajacych-psow-dog-chow-disc-cup-2011-na,id,t.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna09']Czy sunia ma kolorowe plakaty,czy czarno-białe?Jak potrzeba,mogę wydrukować w kolorze i przesłać na wskazany adres.[/QUOTE]
Warszawiacy, gdyby ktoś zechciał jeszcze zrobić "akcję plakat", skorzystajcie proszę z oferty Katarzyny09. Dziękuję Katarzyno, ja już sobie przygotowałam czarno-białe, może następną turą, oby nie była potrzebna;)

Za trzy dni kończy się bazar dla Samby, może ktoś coś jeszcze wypatrzy? [SIZE=1]Pierwszy link pod moim banerkiem.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...