Jump to content
Dogomania

Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D


Ty$ka

Recommended Posts

A dzięka :)

Powiem szczerze że jak się piecze to aż ślinka cieknie, potem fajne wychodzą suche krokieciki, spróbowałam nawet i moje pierwsze wrażenie ...brakuje soli ;)Ale Wald je wielbi, musiałam upiec bo teraz tak sztuczkujemy dla zabicia czasu że smaczki idą jak woda :D

Link to comment
Share on other sites

A dzięka :)

Powiem szczerze że jak się piecze to aż ślinka cieknie, potem fajne wychodzą suche krokieciki, spróbowałam nawet i moje pierwsze wrażenie ...brakuje soli ;)Ale Wald je wielbi, musiałam upiec bo teraz tak sztuczkujemy dla zabicia czasu że smaczki idą jak woda :D

Nie ma za co :D

Ja sama bym zjadła... dlatego u nas w grę wchodza tylko wątróbkowe czy mięsne, bo inaczej sama bym je zjadła :p nie zapomnę jak kiedyś zrobiłam psu ciasteczka serowe właśnie i ktoś mi zjadł blachę ciasteczek! Myślałam, że utłukę :p

Link to comment
Share on other sites

Ooo ciekawe te żelki :P Chyba się skusze i kiedyś spróbuję zrobić, zwłaszcza że za tydzień ferie to czas będzie  :D Zawsze chciałam psu sama smaki co jakiś czas zrobić, a klapa bo mąka do takowych potrzeba, a Joya nie może :/

Najlepsze jest to, że można dodawać tam, co się chce, więc mogą być różnosmakowe, więc dla Joy w sam raz :) Próbuj, próbuj. ja też za tydzień ferie <3

Link to comment
Share on other sites

Bardzo ciekawe te żelki :)

Zgadzam się.

 

Jednak jutro testuję, bo nie mam w domu wątróbki.


Wilku... nadal się zastanawiam, gdzie trafił. I boli mnie, że był tak zaborczy o człowieka, że mi psa przygniatał non stop do ziemi... i musiałam go zaprowadzić do schrona... wtedy.

P1130383.JPG

 

P1130396.JPG

 

P1130401.JPG

 

P1130441.JPG

 

P1130451.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ja Wam chętnie oddam śnieg, już się nacieszyłam :P

Widzę, że K. z Kropką to mają razem ciekawe życie, oj udane one są :lol:

Jak to, nie skarżyłaś się na Morusa?! Nie wierzę!

 

chętnie przyjmę :D pod warunkiem, że już się nie topi, takie nie chcę. :p

Hahaha, dokładnie, są genialne.
Nie zauważyłas, że dawno pisałam o tym jaki mój pies jest be i fuj? Nie wierzę. A tak się starałam :(

Ja też mam śnieg :D

Kropa i wilk śliczne :loveu :

Wyjdź :p.
działają Ci emotikony?

Link to comment
Share on other sites

Tu jak zwykle ciężko nadążyć ;) człowiek przychodzi po 8 h pracy i 1 h spaceru z psami i nie ma szans ogarnąć ;)

 

skoro o śniegu była mowa - do Katowic w końcu dotarła Zima! utrzymuje się od wczoraj..zobaczymy, czy wytrzyma choć tydzień ;)

 

Z racji tego, że śnieg sypie, Holi postradała rozum...chyba jej synapsy w mózgu pozamarzały...mój na ogół "stonowany" pies ( nie mówię o sytuacjach, gdy Holi widzi zabawkę) zamiast iść spokojnie na smyczy, to hasa jak zając i łapie spadający śnieg w biegu...tak jakby Holi wcale nie miała 6 lat i 2 miesięcy, tylko wciąż była szczeniakiem ;)

 

dowód na to, że mamy śnieg! Holi i pogoń za śnieżką ;)

DSC01375.JPG

 

PS. co do wywoływania zdjęć i albumów...fajnie jest jest mnóstwo papierowych zdjęć - ale nie róbcie tego co ja...co roku wywołuje 500 + fotek - bo nie wiem, które wybrać :P i mam teraz kilka albumów i jeszcze mnóstwo zdjęć w kartonie, które czekają, aż nabiorę ochoty na wyklejanki ;)

 

Szkoda Brysia - dziwne, że nikt nie chce tak pięknego psa. Gdybym była na swoim to bym dała mu (bądź innej biedzie) DT, ale wynajmując mieszkanie...mogę jedynie pomarzyć :(

Link to comment
Share on other sites

Piękny jest

Dziękuję :) Jakkolwiek nieskromnie to brzmi - dla mnie to najpiękniejszy pies, jaki może być... choć są niektóre, na które też się mocno "ślinię" :D
 

 

Tu jak zwykle ciężko nadążyć człowiek przychodzi po 8 h pracy i 1 h spaceru z psami i nie ma szans ogarnąć

 

skoro o śniegu była mowa - do Katowic w końcu dotarła Zima! utrzymuje się od wczoraj..zobaczymy, czy wytrzyma choć tydzień

 

Z racji tego, że śnieg sypie, Holi postradała rozum...chyba jej synapsy w mózgu pozamarzały...mój na ogół "stonowany" pies ( nie mówię o sytuacjach, gdy Holi widzi zabawkę) zamiast iść spokojnie na smyczy, to hasa jak zając i łapie spadający śnieg w biegu...tak jakby Holi wcale nie miała 6 lat i 2 miesięcy, tylko wciąż była szczeniakiem

 

dowód na to, że mamy śnieg! Holi i pogoń za śnieżką

DSC01375.JPG

 

PS. co do wywoływania zdjęć i albumów...fajnie jest jest mnóstwo papierowych zdjęć - ale nie róbcie tego co ja...co roku wywołuje 500 + fotek - bo nie wiem, które wybrać  i mam teraz kilka albumów i jeszcze mnóstwo zdjęć w kartonie, które czekają, aż nabiorę ochoty na wyklejanki

 

Szkoda Brysia - dziwne, że nikt nie chce tak pięknego psa. Gdybym była na swoim to bym dała mu (bądź innej biedzie) DT, ale wynajmując mieszkanie...mogę jedynie pomarzyć

Nie mów, że tak do nas regularnie zaglądasz ;pppp

Hahaha, ubóstwiam Holi, identyko jak mój... szkoda tylko, że teraz nie ma jak się nacieszyć śniegiem i wymienić mózgu w sklepie z mózgami na szczenięcy ;). Masza nie szaleje na widok śniegu? A jak Sol? Pewnie okupuje grzejnik?

 

Ja właśnie chciałabym tak. I liczę na to, że odnowisz swoją galerię, mocno mi Was brakuje...

 

Nie pozwalają Ci na kolejnego psa? ojoj... ja też jeszcze nie na swoim, ale rodzice z ogromną wyrozumiałością podchodzą do kolejnego przytarganego zwierzaka z moim przywitaniem "nie mogłam inaczej...", a jak dzwonię podczas spaceru to wiedzą w jakim celu - że znalazłam psa... Zazwyczaj pytają "skąd tym razem?", a czasem tylko patrzą na bidulę i mówią "co ja z tobą mam... kogoś się wdała"... Jak to w kogo? W dziadka... w tatę? Bo niby skąd nasze psy się brały? Z nieba? Nie, z ulicy :P I to nie ja je przytaszczałam, a tato. A kto przyszłego zięcia oceniał na podstawie między innymi warunków trzymania psów? Dziadek i to od strony mamy ! Kto dokarmiał psa z lasu aż w końcu go wziął do siebie? Dziadek. ^^ I tak oto psy trafiają do nas... mama zawsze jest zła, długo się nie odzywa, ew. narzeka, że czemu... ale potem jej przechodzi, zwłaszcza jak widzi, że autentycznie szukam psu domu, choć na kota była zła. NIgdy więcej kota na DT... ;) Pies to co innego. I marzy mi się by Brysiowi dac DT... ale mogłabym, gdyby był z naszej ulicy... nie z okolic... wtedy bym przywlokła przy swiadkach, że psa znalazłam i by został - do czasu znalezienia DSu... a tak - mogę jedynie mu z daleka kibicować.

Link to comment
Share on other sites

Z racji, że 10 obszernych tematów z biologii czeka... postanowiłam Was rozpieszczać archwialnymi fotkami. może niedługo będą świeże - o ile Tatusiowi się zachce swoją zołzowatą córkę zawieźć na psi spacer... 35km dalej :P A jak nie - dzisiaj poruszył ze mną temat o aparacie. Aż mi głupio, bo przecież sama chcę na niego zaoszczędzić i zarobić na wakacjach (i feriach)... Obiecał ze mną popodjeżdżać po sklepach i podopytać się. Wybór padł na Panasonica LX7 (Tato cenę przełknął, do tej pory wydawało Mu się, że kompakt to "grosze" kosztuje, ale chyba przełknął, bo moja wymarzona lustrzanka kosztowała "trochę" więcej), Olek odpadł w przedbiegach... a jednak RX100 cenowo powala... tzn. nas, na tę chwilę.

Dla Marty :)

P1110497.JPG

 

P1110496.JPG

Musze się w końcu umówić na spacer z kolegą/sąsiadem i jego labem, który zjada ściany i przegryza opony w samochodach... wiedziałam, że laby są nienormalne :D

 

P1080547.JPG

 

P1080548.JPG

 

P1080549.JPG

Link to comment
Share on other sites

Sol zakochała się w grzejniku ;) >zdjęcie z telefonu...

10447708_806613309411659_401098684891625

 

 

Masza za śniegiem nie przepada - bo wtedy zimno w łapki ;) chodzi ubrana, czy to sweter (jak nie pada) czy kombinezon, ale łapki ma gołe - i potem chodzi jak na szczudłach, co by jak najmniej śniegu dotykać ;) co nie zmienia faktu, że jak wyczuje jakiś mysi trop, to potrafi zawzięcie ryć w białym puchu i kilkanaście minut :]

 

zaglądam codziennie! nawet po kilka razy, jak akurat mi się nudzi ;) tylko siedzę ciiiicho, bo co mam pisać :P

wrócę do swojej galerii...mam ochotę coś popisać, choćby to były beznadziejne bzdury !

 

Wiesz...wynajmujemy mieszkanie 42 m kw...mamy dwa małe pokoje, kuchnio przedpokój i łazienkę..mieścimy się w tym niewielkim mieszkanku my, dwa psy, kot i dwa szczury...ja i tak jestem wdzięczna właścicielom (którzy są też naszymi sąsiadami), że zgodzili się na taką ferajnę ;) trzeci pies niestety chwilowo odpada...ale planujemy za dwa - trzy lata postarać się o kredyt i kupić coś własnego! albo zwolni się małe mieszkanko, moje rodzinne, jeśli moja mama wyprowadzi się do swojego przyjaciela (co ma w planach)...wtedy, jak będziemy na swoim to trzeci pies to pewnik ;) najpewniej jako tymczas, ale kto wie, jak się losy potoczą ;)

Link to comment
Share on other sites

Sol zakochała się w grzejniku  >zdjęcie z telefonu...

10447708_806613309411659_401098684891625

 

zaglądam codziennie! nawet po kilka razy, jak akurat mi się nudzi tylko siedzę ciiiicho, bo co mam pisać

wrócę do swojej galerii...mam ochotę coś popisać, choćby to były beznadziejne bzdury !

 

Wiesz...wynajmujemy mieszkanie 42 m kw...mamy dwa małe pokoje, kuchnio przedpokój i łazienkę..mieścimy się w tym niewielkim mieszkanku my, dwa psy, kot i dwa szczury...ja i tak jestem wdzięczna właścicielom (którzy są też naszymi sąsiadami), że zgodzili się na taką ferajnę  trzeci pies niestety chwilowo odpada...ale planujemy za dwa - trzy lata postarać się o kredyt i kupić coś własnego! albo zwolni się małe mieszkanko, moje rodzinne, jeśli moja mama wyprowadzi się do swojego przyjaciela (co ma w planach)...wtedy, jak będziemy na swoim to trzeci pies to pewnik najpewniej jako tymczas, ale kto wie, jak się losy potoczą

Jakbym widziała swojego tymczasa :)

Zdj%C4%99cie0404.jpg

Pisz, nie krępuj się, ja tu piszę nieraz głupoty, które nikogo nie interesują, ale nie wierzę, że ciągle tak piszę ;p

No chyba że jestem aż tak nudna, że faktycznie... :D
Wracaj do galerii, wracaj, bo ja lubię Twoje "bzdury" (bzdury gadasz nazywając je bzdurami :p)

Trzymam kciuki za spełnienie marzeń o własnym domu i kolejnym psie :)Choć i tak masz pokaźny zwierzyniec.

Superowe zdjęcia I jednak macie dalej różowe szele

Nie mamy. Fotki archwialne.
Różowe szele pojechały z naszą tymczasowiczką. :) My mamy bardzo skromną psią garderobę - pokazać? :p

Link to comment
Share on other sites

Taaak :D

Ok :)

Dobra laski... czas ogarnąć jakieś wakacje dla kundla. Mam wolną drugą połowę sierpnia... i chciałabym ją spędzić z psem. Ktoś coś? Może ktoś z Was ma fajną, kuszącą propozycję? W miarę tanią i ciekawą? :)

Link to comment
Share on other sites

Ok :)

Dobra laski... czas ogarnąć jakieś wakacje dla kundla. Mam wolną drugą połowę sierpnia... i chciałabym ją spędzić z psem. Ktoś coś? Może ktoś z Was ma fajną, kuszącą propozycję? W miarę tanią i ciekawą? :)

Przyjazd na Śląsk, tutaj jest tak pięknie! :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...