Jump to content
Dogomania

Lenka w DS! W najlepszym DS do jakiego mogła trafić. Berti przegrał z chorobą...[*]TM


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martika@Aischa']A jaka cena Paulinko ???? Trzeba koniecznie zbierać pieniążki dla suni i maleństwa ....:([/QUOTE]

Gabi pisze, że 350 zł za dwójkę, w tym karma. Osobno musiałybyśmy pokryć szczepienia maluszka. To są kojce, ale w ogrzewanym budynku, Gabi mówi, że cały czas tam właściwie siedzą z psami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken'] Gabi mówi, że cały czas tam właściwie siedzą z psami.[/QUOTE]
Nie gotuja, nie sprzataja, nie ogladaja telewizji, nie kapia sie, nie wchodza do znajomych tylko prawie cały czas siedza w boksie z psami. Wez dziewczyno zejdz na ziemie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rewelacja']Nie gotuja, nie sprzataja, nie ogladaja telewizji, nie kapia sie, nie wchodza do znajomych tylko prawie cały czas siedza w boksie z psami. Wez dziewczyno zejdz na ziemie...[/QUOTE]

A Ty się odpierwiastkuj. Powtarzam to, co napisała, podobno robią tam mieszkanie. Nie w boksie, tylko w budynku. Budynku, w którym są boksy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']A może zróbcie wydarzenie na facebooku.
Wzruszająca fotka

[IMG]http://images8.fotosik.pl/2375/234b0437f9e34e6cmed.jpg[/IMG][/QUOTE]

Witaj Isadoro7 cieszę się że tu jesteś :-)
Chciałabym ale z komórki nie zrobię, a narazie nie mam dojścia do kompa

Link to comment
Share on other sites

teraz nie mogę wziąć żadnego pieska, bo wyjeżdżam.
Później mam umówionego niewidomego Kajtka. Jeśli dojedzie, to będę miała full roboty na początek.
No i jeszcze jedno: nie mam doświadczenia ze szczeniakami, więc raczej odpadam.

Natomiast Rewelacja ma rzeczywiście rewelacyjne wyczucie. Najwyraźniej wie wszystko o wszystkich.
Swój sceptycyzm wyraziła rewelacyjnie.
Mam nadzieje, że na innych wątkach nie zachowuje się równie rewelacyjnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Zamieściłam narazie krótki opis i link do wątku na FB na mojej tablicy, a jak będę miała dostęp do kompa to zrobię wydarzenie :([/QUOTE]

Tak jak pisałam jak tylko dorwę kompa to zrobię wydarzenie ale na razie chociaż tyle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aldira']ale sliczne malenstwo..mamusia tez tylko troche czasu potrwa i wroci do pieknosci... rozglaszac? czy juz jedzie do tymczasu?[/QUOTE]

Jeśli możesz, to pomóż rozsyłać. U Gabi mogą mieć kojec, jak już będą bezpieczne to możemy kombinować domowy tymczas, chyba że już nie będzie potrzeby, bo będą jakimś cudem w DS. Napisałam do paru ciotek pudlowych, mają pomyśleć, czy nie ma ktoś miejsca.

[quote name='rita60']Jestem i ja........mogę jedynie wpłacić jednorazowo małego pieniązka,porozsyłam watek,pomoge w ogłoszeniach.[/QUOTE]

Ogłoszenia bardzo potrzebne, dzięki.



Wszystkim ciotkom dziękuję za zajrzenie.

Link to comment
Share on other sites

Oczom nie mogę się nadziwić, myślę, że mama to prawdziwa piękność, gdyby ją wykąpać, przystrzyc i uczesać. Maleństwo też śliczne, musi znaleźć domek. Oferuję pomoc w ogłaszaniu, mogę też zrobić wydarzenie na Facebooku, jeśli Iljova nie da rady. Przepraszam, jeśli powtarzam się, ale nie zdążyłam jeszcze przeczytać całego wątku i piszę na szybko: czy są już na forum kudłaczy?

Link to comment
Share on other sites

też na zaproszenie Pauliny, ja na szybkiego mogę zrobić bazarek cegiełkowy, ale tylko 4-5 dni by trwał, bo ja 1 sierpnia wyjeżdżam i będę bez kompa... tylko uzgodnicie gdzie jedzie mama z synkiem i ile trzeba kasy uzbierać i uzgodnicie też konto, to ja mogę konto wysyłać albo Paulina (Paulina, dasz mi znać na PW jak uzgodnicie wszystko, ok?) na razie mogę tylko porozsyłać i proszę o szybką odpowiedź, bo bazarek też będzie na szybkiego i przepraszam, że taki krótki, ale w rozjazdach od sierpnia cały czas będę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...