Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

Arni pogoni. Coś biegnie, więc goni, ale się odwoła. 

A Jetsu.... ona ma tak wolną reakcję, że nim zdąży wystartować, to nie ma co już gonić. Na zapachy się wkręca, ale da się go odwołać, czy tam zatrzymać przed ucieczką. 

Ale ta sarna nas wszystkich zdziwiła, byłyśmy niedaleko głównej alejki :lol: psy też były w szoku i żaden nie wystartował. 

Link to comment
Share on other sites

Rany to można mieć psa który nie zwraca uwagi na zwierzynę? Moja durnieje, jeszcze nie widzi czuje i ma korbę. Aza miała to samo.

Można ;D Tylko, że nie wiem czy mój się liczy, bo jest ewenementem we wszystkim ;)

Link to comment
Share on other sites

No to miłego czekania :P

Nie poszłam na wykłady, profesor oddawał sprawdzian. No cud :loveu: i po co się uczyć, dużo pisać, jak tego nie zalicza, bo nie? Huehue. Dlatego kocham anatomię, przynajmniej oceny są uzasadnione  :evil_lol:
I jest taka piękne pogoda, a ja nie powinnam wychodzić :< a tak bardzo chciałabym pojeździć na rowerze i zabrać Arnika. 

 

 

Haha. 
11 rano...
Arni, idziesz na poranne siku?
Nope. 

On ma pęcherz ze stali... a może rozumie, że nie mam siły się ruszyć? :P 
 

Link to comment
Share on other sites

Mój obidog 2 :D 

https://www.youtube.com/watch?v=MMUDz97FgVw

I roztrzepaniec
https://www.youtube.com/watch?v=asc_aRdiGJ4

Zaatakował nas dziś szczeniak! 
Co zrobił Jetsu? Uciekł! 
A tak serio, to odsuwał się od niego i zapraszał do zabawy z bezpiecznej odległości. 
Szczeniak nie wiedział, czy bawić się z Arnim, czy z Jetsanem :P 
Szczeniak był bez smyczy i do nas podbiegł, więc Arnika zwolniłam i poszedł szaleć, potem pozwoliłam Jetsanowi. Babka się wystraszyła, uspokoiłam ją, na szczęście facet ogarnięty i wiedział, że socjalka z wielkopsem się przyda. 

Link to comment
Share on other sites

Ha! Prowadziłam i 100kg! 
Sama ważąc połowę mniej :lol: Głupia szczęście miałam, że nie napatoczył się jakiś mały szczekacz, a teraz się szczycę, że opanowałam towarzystwo. 
Oo, z tym TIRem to całkiem dobry pomysł, dzięki! Przyda się na przyszłość :evil_lol: 

 

Tak bardzo mam lenia, tak bardzo  nie chce mi się przygotować notatek z anatomii do kolosa. Ehh, co zrobisz? Nic nie zrobisz  :look3:

Link to comment
Share on other sites

Jetsu tylko czasami się nakręca, ogólnie jest bardzo spokojny psem. Sprawia wrażenie znudzonego, zmęczonego życiem :lol: 
Czasem na widok mięsa, kości strasznie się cieszy, no i na spacer, wtedy nawet i kręci się w kółko, podskakuje z radości. 

Zaniedbuję psy, najpierw choroba, a teraz siedzę nad notatkami. Pogoda daremna, psy od weekendu nie były na spacerze  :look3: 
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...