Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

Pierwszy raz coś takiego robiłam i to pożyczonym sprzętem ;) Dzięki!

 

Ja mam nawet problem utrzymać się, gdy Arnik robi volty. 

 

Jetsu chyba dostanie fizjologa, jest promocja na ipo sklepie. Jak go  puszczę i rzuci się na psa, to przynajmniej będzie miał kaganiec  :siara:

Link to comment
Share on other sites

Bryle moje :lol: 
Angi, korzystaj, ja tej funkcji nie mam i żałuję! Filmiki to super sprawa :) 

Justyna, dzięki! :) 

Mam jeszcze jeden filmik do zrobienia. Czas na przegenialną Demi :D

 

Nowa strona, to se wrzucę raz jeszcze :evil_lol:

 

https://www.youtube.com/watch?v=VVLLtHqoWHw

Link to comment
Share on other sites

Nauka sztuczek to zabawa i fajnie spędzony czas. Nigdy nie sądziłam, że tak polubię pracę z psem (nie bez powodu idealnego tybetana sobie sprawiłam). 
Dziękuję, bardzo mnie to cieszy! :D 

Dzisiaj był spacer grupowy, 3h chodziliśmy, od 4h próbuję się ogrzać i słabo mi to wychodzi :P
Arni dostał niezły wpierdziel od suki, ciota! 

Poza tym wpadliśmy na manewry wojskowe. Minęliśmy biegnącego faceta z bronią (zawał!). 
Potem mineli nas w samochodzie myśliwi (nigdy ich tutaj nie widziałam), zatrzymali się, facet do nas zagadał, pozachwycał się psem w ubranku, ostrzegł, by psy zwierzyny nie pogoniły i pojechali. (czekałam na opieprz za puszczone psy)
Niestety trafiliśmy na polowanie na kaczki, facet strzelał, gdy go mijaliśmy!  :madgo:  Psy oczywiście na smyczy, ale dwa się bardzo przestraszyły. 

Arni padl, przynajmniej jutro mogę sobie odpuścić spacer :P

Link to comment
Share on other sites

super filmik  :klacz:

Dzięki!

 

Spacer pełen wrażeń ;)

 

A żebyś wiedziała! 
 

To prawda, mnie tez wciąga taka zabawa szczególnie teraz kiedy mam jako taki kontakt z Fantą po 1,5 roku :jumpie:

 

Spacer fajowy, zazdraszczam! Ja w taką pogode chodzę na godzinę i mi starczy, potem się grzeję przy kaloryferze :laugh2_2:

 

My ten rok mieliśmy pracowity, wcześniej też z nim aż tyle nie pracowałam ;) 

No ja potem już zamarzałam, parę fotek zrobiłam i ręce skamieniały. Do tej pory mi zimno, haha. 

Link to comment
Share on other sites

On jest genialny :loveu: W ogóle to wygląda jakby od niechcenia robił te sztuczki, bo co on tu będzie udowadniał, że jest zajebisty, pff, przecież wszyscy już to wiedzą :roflt:

Bo on jest bardzo powolny... 
No i racja, robił część sztuczek od niechcenia i nie wiem dlaczego ;) .

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam do domu, psy już ktoś zabrał z ogródka. Fajnie. Przywitali się i poleźli  do siebie.

Po jakiś 2h Arniczy wyłazi zaspany z klatki i idzie prawie na przednich łapkach. 
Kuleje na tylną łapkę. Zdziwiłam się, macam, zastanawiam się, czy wczoraj nie uszkodził łapska ,gdy zarył w glebę. Nic. 
Podchodzi Jetsu- aha, jest rana. 
Nie ma kawałka opuszka. 
Świetnie. 
Wrzeszczał przy bandażowaniu, jakbym go zarzynała. 

 

Link to comment
Share on other sites

Arnik też go ściągnął, no i zeżarł część  :look3: 

Ale troszkę to lepiej wygląda niż wczoraj. Nawet bardzo nie interesuje się raną, bardziej męczy go skarpeta i bandaż :P 

Arni to panikarz, on podczas szczepienia się drze i wskakuje mi na głowę.

 

Haha, mam wymówkę, dlaczego chodzi na 5minutowe spacerki. Moje sumienie może być w końcu spokojne!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie, to moje kochane przyjaciółki wiecznie mi coś wcisną  :loveu: A ja nie umiem powiedzieć nie. 

W schronie parwo jest, więc nie będziemy ryzykować.

 

Nie mogę na razie 3psa, więc się podratuję tymczasem raz na jakiś czas :P Potem znów mi się odechciewa kolejnego psa i jakoś się lepiej żyje, haha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...