Jump to content
Dogomania

Wakacyjny obóz agility 2007


Zielsko

Recommended Posts

[quote name='Gucio']Paula - no musisz jechac, 8 osob od nas z Forum jedzie! :D :D Ja przed krótką chwilą wysłałam zgłoszenie, juz potwierdzone zresztą, kaltkę mamy, szczepienia tez, podstawowe umiejętnosci jako tako zpaoznane, ale mamy czas do lipca hihi :) Zrestza oboz poczatkujacych, a psa niemoty nie mam :D :lol: JEDZ JEDZ JEDZ!!! Bedizesz ze mna, Zochą i Diną w pokoju haha :D :D :D oczywiscie zalezy czy koleżanka Diny pojedzie ;)[/quote]
Wiesz co właśnie się dowiedziałam, że ewentualnie moge podjąć pracę w tej hodowli szwajcarów ;-)
Jutro przekonuję mamę, ale jeszce zależy czy będę miała jak dojechać.....
[SIZE=1]Ania, aż mi głupio prosić:oops: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też dziękuję za potwierdzenie i już się nie mogę doczekać obozu. :multi:

[quote name='Paskuda_Bandzior']Ania a w razie czego mogłabym się wcisnąć bez Bandiora?[/quote]
Ale by było fajnie jakbyś pojechała. :multi: Jak dla mnie, to możesz się wcisnąć, ale musisz się dogadać z Diną - bo już jej obiecałam - czy ona pojedzie sama czy jednak z koleżanką i wtedy dwie z Was musiałyby siedzieć z psiakami z tyłu, a wiesz co to oznacza? ;) jazda z Asti na kolanach, bo nie odpuści Wam głaskania. :eviltong:

[quote name='Paskuda_Bandzior'] [SIZE=1]Ania, aż mi głupio prosić:oops: [/SIZE][/quote]
No coś Ty, przestań się wygłupiać. :mad: Coraz weselszy autobus się robi, ale fajnie. :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja także dostałam potwierdzenie:multi:
Przepraszam [B]Zielsko[/B] za moją niecierpliwość:oops: Ale gdy w końcu się zdecydowałam i wysłałam zgłoszenie, nie mogłam się doczekać, żeby się dowiedzieć, czy jadę , czy nie:-) Jeszcze raz przepraszam.

Ponawiam swoje pytanko:oops:
- Czy zamiast klatki może być transporter? :roll:

:multi: :multi: :multi:

Teraz muszę się z kimś dogadać - z kim mam mieszkać w pokoju:angel:

:Dog_run:

Trzeba jakoś powiedzieć Kulce, że jedzie na obóz. Wątpię, czy zrozumie:eviltong: ale warto spróbować :lol:

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/246/obzfc0.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']Ponawiam swoje pytanko:oops:
- Czy zamiast klatki może być transporter? :roll:

[/quote]

ja nie Zielsko ale odpowiem
oczywiście, że może być transporter, tak jak może to być klatka materiałowa ( o ile psiak z niej sam nie wychodzi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajolka']ja moge mieć Beagla w pokoju :) tylko czy lubi jamniki? ;) z Kulką też się chętnie zapakuje do jednego pokoju->im nas więcej,tym weselej :razz: :multi:[/quote]
bigiel jamniki lubi, bo tylko głównie jamniki mamy na osiedlu, więc nie ma wyjścia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kala_Gracja_Kiwi']JEDZIEMY JEDZIEMY!!! HURRA!!! Ja tez się chętnie do jakiegoś pooju dołącze:) Przepraszam, a do czego potrzebny transporter?? Bo ja mam sznaucera olbrzyma...:/[/quote]Aby zostawiać psa w pokoju, na przykład w czasie posiłków. I nie musi być transporter - może być klatka.

Link to comment
Share on other sites

Pamietajcie, ze na takim obozie mieszka sie czesto w pokoju z osoba ktorej nie znamy, a juz na pewno z psem, ktorego nie znamy i ja osobiscie w zyciu nie puscilabym swojego samca, ktory nie jest jakis agresywny, luzem w pokoju z obcym psem (tak na prawde niezaleznie od tego czy tam bym byla czy nie), bo wczesniej czy pozniej skonczyloby sie to pogryzieniem sie tych dwoch psow.

Takze klatki sa wymagane glownie aby zapewnic Waszym czworonogom maksymalne bezpieczenstwo jak i rowniez dlatego, ze psy czesto zaczynaja niszczyc meble w obcych miejscach :(

Takze, na prawde dobrym pomyslem jest zaopatrzenie sie w klatke wczesniej i przyzwyczajenie psa do niej. Psom generalnie latwo jest sie do klatki przyzwyczaic gdyz psy lubia naturalnie siedziec w 'swoich norkach' w ktorych czuja sie bezpiecznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']Pamietajcie, ze na takim obozie mieszka sie czesto w pokoju z osoba ktorej nie znamy, a juz na pewno z psem, ktorego nie znamy i ja osobiscie w zyciu nie puscilabym swojego samca, ktory nie jest jakis agresywny, luzem w pokoju z obcym psem (tak na prawde niezaleznie od tego czy tam bym byla czy nie), bo wczesniej czy pozniej skonczyloby sie to pogryzieniem sie tych dwoch psow.

Takze klatki sa wymagane glownie aby zapewnic Waszym czworonogom maksymalne bezpieczenstwo jak i rowniez dlatego, ze psy czesto zaczynaja niszczyc meble w obcych miejscach :(

Takze, na prawde dobrym pomyslem jest zaopatrzenie sie w klatke wczesniej i przyzwyczajenie psa do niej. Psom generalnie latwo jest sie do klatki przyzwyczaic gdyz psy lubia naturalnie siedziec w 'swoich norkach' w ktorych czuja sie bezpiecznie :)[/quote]

Tak, tak - jestem ciekawa jak Kulka dogada się z [B]Sparky'm[/B]:cool3: Zobaczymy co wyjdzie z spotkania Small + Large:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']Pamietajcie, ze na takim obozie mieszka sie czesto w pokoju z osoba ktorej nie znamy, a juz na pewno z psem, ktorego nie znamy i ja osobiscie w zyciu nie puscilabym swojego samca, ktory nie jest jakis agresywny, luzem w pokoju z obcym psem (tak na prawde niezaleznie od tego czy tam bym byla czy nie), bo wczesniej czy pozniej skonczyloby sie to pogryzieniem sie tych dwoch psow.
[/quote]

Przyznam, ze ja z kolei nie wyobrazam sobie (na dzien dzisiejszy) mieszkania w pokoju z calkiem obcym psem/suka przez tyle dni, przy ktorym nie moglabym swojej suki puscic luzem i musielibysmy je caly czas izolowac - to prowadziloby tylko do zaostrzenia sytuacji, wiecznego stresu psow (i nas) i wczesniejszego czy pozniejszego konfliktu (psow lub wlascicieli;). Gdybym miala malo tolerancyjnego dla innych psa w takich sytuacjach, mocno terytorialnego etc., to w takich sytuacjach liczylabym sie po prostu z tym, ze musze mieszkac sama.
Oczywiscie co innego uwazanie i zapobieganie konfliktowym sytuacjom, ktore zawsze moga wystapic, nawet przy dobrze zgadanych psach (typu jedzenie, waskie przejscia czy bronienie swojego miejsca), zwlaszcza, jesli psy zmeczone.

Rozumiem, ze prawo organizatorow ustalic regulamin, rozumiem sens klatki jako miejsca 'wyciszenia' sie psa, ale powyzsza argumentacja do mnie zupelnie nie przemawia. Nie bylam wczesniej na takim obozie, niemniej duzo wyjezdzam z psem i czesto zdarza mi sie 'mieszkac' z innymi psami, jesli psie stosunki bylyby tak zle, ze balabym sie puscic je luzem, zmienilabym miejsce noclegu.

W ywiayku z powyzszym bardzo wazne dla mnie pytanie: mam nadzieje, ze mozna wczesniej sie dobrac do pokojow z innymi uczestnikami, czy to jest loteria, z kim sie zamieszka?

pozdr
Wafelek i psy

Link to comment
Share on other sites

Na agilitowym forum (na którym ja także jestem użytkownikiem) wszyscy się umawiają... Potem mają zamiar wysłać listę, jak się podobieraliśmy do pokojów ;) Ja tam nie wiem, jak to dokładnie jest... ;)

A tak w ogóle - można mieszkać samemu? Przecież pokoje są 2-osobowe (najmniejsze)... Mi samej było by smutno, ale jeśli chodzi o bezpieczeństwo... :roll:

***
PS.: DGM się zmieniła... Na lepsze! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wafelek']Przyznam, ze ja z kolei nie wyobrazam sobie (na dzien dzisiejszy) mieszkania w pokoju z calkiem obcym psem/suka przez tyle dni, przy ktorym nie moglabym swojej suki puscic luzem i musielibysmy je caly czas izolowac [/quote]

Bo nie bylaś na obozie przetrwania Cavano:evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Wafelku - uwiez, ja bylam na 8 dniowym obozie z 2 obcymi dla moich zwierzakow sukami i wolala bym nie ryzykowac zostawiajac moje paszczury z nimi samotnie na dluzszy czas :evil_lol: A klatka nie jest zla ;) Zreszta psy beda zmeczone po treningu wiec sobie poodpoczywaja, owszem, jesli sie polubia nic nie stoi na przeszkodzie, aby sobie luzem posiedzialy razem z wlascicielami. Osobiscie moj jets narazie mlody, ma 7mcy i swir z niego, lubi oszczekiwac psy i stawiac irokezy, ale na szczescie dzieki Bogu (i niech tam zostanie na wieki wiekow amen! :evil_lol: ) jeszcze zadnego psa nie zjadl :)

Bedzie dobrze, dziewczyny, psom sie nic zlego w tej klatce nie stanie ;) No chyba ze sa takie sprytne jak znajoma ONka i potrafią wyjsć z zamkniętego kennela :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...