Jump to content
Dogomania

Wakacyjny obóz agility 2007


Zielsko

Recommended Posts

A tak właściwie to co trzeba napisać? ;) Swoje dane i dane psa... Jeszcze coś? Ważny jest wiek psa? Kiedy dostarczyć podpis opiekuna, że się zgadza na wyjazd (no w końcu mam 13 lat)? Czy można otrzymać rachunek za obóz? Ja jestem bardzo niezorientowana...

Dlaczego na stronie FORt-u nie ma żadnego info o obozie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak 13stki to dobrze, bo jestem w tym wieku. Bardzo chciałabym pojechać i myślę, że może mi się to uda. Bo jak taka okazji mi przejedzie koło nosa? To moja jedyna szansa, bo kluby agility są daleko, a w ciągu tych kilku dni przecież można się wiele nauczyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']A co jest w programie? [patrze, czy sie wynudze, czy skorzystam ;)][/QUOTE]

Program zajec zalezy od poziomu psow zgloszonych na oboz. Niektore grupy beda uczyc sie od poczatku pojedynczych przeszkod i powoli beda skladac je w krotkie sekwencje, a inne beda pracowac na sekwencjach, uczac sie roznych technik prowadzenia psa i beda skladac to czego sie naucza w cale tory.

Bedzie troche o motywacji, troche o prowadzeniu psa po torze, troche teorii i duuzo praktyki, troche ogladania filmow i troche zabawy i spacerow :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']A tak właściwie to co trzeba napisać? ;) Swoje dane i dane psa... Jeszcze coś? Ważny jest wiek psa? Kiedy dostarczyć podpis opiekuna, że się zgadza na wyjazd (no w końcu mam 13 lat)? Czy można otrzymać rachunek za obóz? Ja jestem bardzo niezorientowana...

Dlaczego na stronie FORt-u nie ma żadnego info o obozie?[/QUOTE]

W zgloszeniu treba przeslac swoje dane, numer kontaktowy, dane swojego psa i to czy sie jedzie z osoba towarzyszaca czy nie. Dobrze by bylo gdybyscie jeszcze napisali jakie kontakty z agility mieliscie do tej pory. Zgode opiekuna nalezy przedstawic na miejscu. Zaliczke nalezy zaplacic najpozniej do konca marca a rachunek dostaje sie na miejscu.

Uff ale duzo pytan :) dawno mnie nie bylo i mnie cos chyba zasypaliscie :) w kazdym razie kto pyta nie bladzi, wiec pytajcie sie o wszystko co Wam przyjdzie do glowy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']Ja też bym chętnie pojechala. Tylko tak patrzę, że same 13 nastki i 15 nastki.
A ze mnie stary dinozaur. czy dinozaury też bywają na takich obozach?:lol:[/QUOTE]

:) obozy sa dla ludzi w roznym wieku, i wiem, ze na naszym rozrzut bedzie co najmniej 40 lat ;)

Link to comment
Share on other sites

`[quote name='Dinusia']...nareszcie mamy maly torek w Poznaniu i od niedawna cwiczymy z Nela Agility co tydzien....
... Przez oboz dostalam swira na punkcie agility :p juz sie nie moge doczekac :) [/quote]

[B]Dinusia[/B],
super, że działacie, tylko tak dalej! :cool3: Trzymam kciuki! :smile:
Czas leci szybko, i ani się obejrzymy, a znowu trzeba będzie pakować się na obóz.:multi:
Pozdrowionka dla Ciebie, Nelki i całej poznańskiej agilitowej ekipy! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']:) obozy sa dla ludzi w roznym wieku, i wiem, ze na naszym rozrzut bedzie co najmniej 40 lat ;)[/quote]I mnie właśnie to najbardziej się podoba! :loveu: Ci "zaawansowani wiekowo" ;-) czują się młodzi, młodzież czuje się doroślej, czyli każdy ma to, czego chce i wszyscy są zadowoleni! :-) Byłam jak dotąd na dwóch obozach organizowanych przez Fort i każdy z nich był na swój sposób niezapomniany. A ten zapowiada się jeszcze lepiej! Więc ten dinozaur będzie na pewno obecny. :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']Ja też bym chętnie pojechala. Tylko tak patrzę, że same 13 nastki i 15 nastki.
A ze mnie stary dinozaur. czy dinozaury też bywają na takich obozach?:lol:[/quote]
No właśnie też mnie to od kilku dni męczyło :evil_lol: i już myślałam dać sobie spokój. :oops:

Ale skoro jednak jakieś dinozaury się wybierają, to może i ja się w końcu zdecyduję? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...