Jump to content
Dogomania

Wakacyjny obóz agility 2007


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Pozdrowionka dla Ciebie, Nelki i całej poznańskiej agilitowej ekipy! :loveu:[/QUOTE]
Co poznaniacy ci nie jadą na obóz też dziekują za pozdrowienia :eviltong: :loveu:

[QUOTE]Ale skoro jednak jakieś dinozaury się wybierają, to może i ja się w końcu zdecyduję? :eviltong:[/QUOTE]
Oj Ania, ale naprawdę z Ciebie straszny dinozaur :roll: :p
Jak możesz to jedź i potem będziesz się dzielić wrażeniami :cool3:

Ale ja Wam zazdroszczę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cześć:) Wpadlam na Wasz wątek i myśle sobie, że fajnie byłoby na takim obozie;) Tylko nie wiem czy nadaje się on dla mnie, ponieważ mam 2 psy, z czego 1 basenji, czyli rasa bardzo niezależna. Bibi (basek) lubi psy i pewnie, gdyby zobaczył takiego psiura to poleciałby do niego, nie reagując na wołania, a poza tym woli przechodzić pod niż nad płotkiem. 2 pies to kundelek, który zna parę komend, uwielbia skakać (boi sie niestety tuneli), ale ćwiczylismy tylko skoki na dworze na jakiś płotkach itp. Jest za to typowym samcem, który nie boi stanąć do walki, jeśli zachdzi taka potrzeba i oczywiście starszny z niego lovelas. No i w zwiazku z tym nei wiem czy wogole nadaje sie na taki oboz, bo nie chciałabym miec problemów, że mam niesluchajacego sie psa, ktory czesto gesto jest "gluchy" lub tez psa, ktoremu panienki podobają się nad wyraz.... Prosze o odp:)

Link to comment
Share on other sites

Mozna przywiezc ze soba rowniez psa, ktory nie cwiczy, nie ma problemu.

Natomiast jesli chodzi o te, ktore nie wracaja na wolanie, to macie przeciez jeszcze troche czasu, zacznijcie nad tym pracowac, to na oboz bedziecie miec jak znalazl, super wracajace psy na wolanie. Mi osobiscie jest to obojetne czy pies wraca czy nie, ale przeciez agility nie cwiczy sie na smyczy, wiec szkoda by bylo, zeby Wasze zajecia polegaly na puszczeniu psa i ganianiu go przez reszte dnia ;)

Natomiast jesli chodzi o agresywne psy, to jesli sie z takim przyjezdza na oboz, to musi byc w 100% pod kontrola zawsze i wszedzie. Nie moze byc tak, ze ktorys pies zagraza innym uczestnikom obozu!

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie szepienia, czyli szczepionka złożona + wścieklizna?

A ubezpieczenie? Czy trzeba wykupić specjalne (obowiązujące w wszystkich krajach UE) czy wystarczy mieć te co jest w szkole? Mój tata też mnie ubezpiecza (w pracy). Musiałabym wykupić dodatowe?

Czy zamiast klatki może być transporter, czy nie?

Zakwaterowanie... Czy mogę sobie wybrać z im chcę mieszkać, czy zostaje to przydzielone losowo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Davie']No kilka dni temu mieliśmy już 20 osób zgłoszonych...:razz:[/quote]
Jak to kilka dni temu :crazyeye: :-( , dopiero co 2 dni temu:

[quote name='Zielsko'] W tej chwili mamy 19 psow zgloszonych na oboz :smile: [/quote]

[quote name='Asti']Wiem, ja jestem tylko ciekawa, czy się załapałam ;-) Bo zgłoszenie wysłane wczoraj i się boję, czy nie jestem poza szczęśliwą trzydziestką... :-( [/quote]
No właśnie ja też wysłałam wczoraj i ponieważ nawet nie wiem czy mój mail dotarł (kłopoty z kompem i skrzynką :cool3: ), więc dzisiaj wysłałam zgłoszenie ponownie z innej skrzynki. :p No to też jestem ciekawa czy się załapałam. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...