Jump to content
Dogomania

Wakacyjny obóz agility 2007


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My tez jestesmy poczatkujacy!! :cool3: Mysmy byli tylko na obozie w zeszlym roku a tak to nie trenujemy agility w kazdym razie narazie nie biegamy;)
(tylko flyball)
Poza tym to jest oboz dla [B]poczatkujacych[/B] i sredniozaawansowanych, to nie macie sie czym przejmowac!!(moze bedziemy w tej samej grupie na obozie ;) hehe) Jak cos to Kasia jestem! Pozdrawiam!:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frenkino']My tez jestesmy poczatkujacy!! :cool3: Mysmy byli tylko na obozie w zeszlym roku a tak to nie trenujemy agility w kazdym razie narazie nie biegamy;)
(tylko flyball)
Poza tym to jest oboz dla [B]poczatkujacych[/B] i sredniozaawansowanych, to nie macie sie czym przejmowac!!(moze bedziemy w tej samej grupie na obozie ;) hehe) Jak cos to Kasia jestem! Pozdrawiam!:eviltong:[/QUOTE]
cześć Kasia:multi: Jestem Hania:eviltong:
My ostro ćwiczymy na razie posłuszeństwo:lol: I od czasu do czasu na naszej drodze spotykamy jakieś przeszkódki. Obecnie są to hopki i slalom, czasem palisada. A potem jakby nigdy nic dalej sobie chodzimy często wokół przeszkódek co ma na celu wyciszenie psa bo jak je widzi dostaje świra. I tak stopniowo będą nam dodawane kolejne przeszkody. Na razie dużo pracuje nad psychiką Figlastego bo to straszny narwaniec. Trzeba go wyciszać i uczyć obserwowania mnie na każdym kroku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frenkino']My tez jestesmy poczatkujacy!! :cool3: Mysmy byli tylko na obozie w zeszlym roku a tak to nie trenujemy agility w kazdym razie narazie nie biegamy;)
(tylko flyball)
Poza tym to jest oboz dla [B]poczatkujacych[/B] i sredniozaawansowanych, to nie macie sie czym przejmowac!!(moze bedziemy w tej samej grupie na obozie ;) hehe) Jak cos to Kasia jestem! Pozdrawiam!:eviltong:[/QUOTE]
Gucia - milo mi :diabloti: Bron Was Panie Boze mowic do mnie po imieniu bo pozagryzam! Gucia i koniec :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aha, to ja może też się przedstawię :)

Jestem Agata, lub jak kto woli - Lena :) Mój pies to Kulka, też czarno - biały, ale on należy do uroczego szczepu nieszlachetnej krwi, czyli jest kundelkiem :oops:

Zocha - kupuję transporter na kółkach, ten który mi poleciłaś :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']Aha, to ja może też się przedstawię :)

Jestem Agata, lub jak kto woli - Lena :) Mój pies to Kulka, też czarno - biały, ale on należy do uroczego szczepu nieszlachetnej krwi, czyli jest kundelkiem :oops:[/QUOTE]

Co tam krew. Pewnie szlachetne serducho ma

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...