Jump to content
Dogomania

Wakacyjny obóz agility 2007


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gucio']Flaire - ja cos czuje, ze dla mnie moze braknac :([/quote]
Guciu, ja pisałam do tych osób, które tutaj napisały, że już wysłały zgłoszenie i niepokoiły się, że jeszcze nie mają potwierdzenia. Myślę, że dla wszystkich tych osób, które już wysłały zgłoszenie, miejsce na obozie będzie. Z tego co wiem, Ty jeszcze nie wyłałaś, więc oczywiście nie mogę Tobie gwarantować, że będzie miejsce - to będzie zależało od tego, kiedy wyślesz to zgłoszenie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']Możliwe, choć pewniejsza byłabym, gdybym dostała potwierdzenie :) Wysłałam je w końcu dość dawno... :roll:[/quote]Asti, wedle tego, co pisałaś w tym topiku, wysłałaś je 3 dni temu. Dodatkowo, dwie osoby, ja i Davie, pisały już tutaj, że od tego czasu Zielsko, czyli osoba, do której wysłałaś zgłoszenie - i jedyna osoba, która może potwierdzić jego odbiór - jest poza Warszawą. Jestem pewna, że usłyszysz od niej jak tylko wróci. Trzy dni to naprawdę nie jest bardzo dawno temu. ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinusia']To w takim razie czekamy na Magde :P a jak to bedize z tymi pokojami? do kogo mamy napisac z kim chcemy byc? do Magdy?[/quote]Tak, do Magdy. Tylko nie pchajcie się wszyscy ze mną do pokoju ;-).

NB, rozmawiałam z Magdą, jest już w drodze do Warszawy i obiecała mi, że jak tylko dojedzie to wszystko potwierdzi! :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='2Monika2']hanik :loveu: tylko trzeba dużo kaset wziąć :cool3:[/QUOTE]

Ona chyba jest na kartę pamięci bo to cyfrowka. Musze się zorientować ile tych kart mamy w domu i jaka pojemność.:lol: Już dziś muszę zaklepać kamerę, żeby potem ktoś mi jej z przed nosa nie gwizdnął:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']Pomyślalam, że wezmę kamerę. Fajnie by było zfilmować wszystkie obozowe psiaki i ich wlaścicieli i zrobić potem jakiś video-clip z fajowską muzyczką.
Co wy na to?[/quote]
byłoby superr :loveu::loveu:

no dobra-to kto chce mieć beagla w pokoju :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie ja się zastanawiałam nad towarzyszeniem, ale to się na pewno nie zdecyduję w ciągu kilku dni... I czy te trzy wolne miejscówki dotyczą osób z psami czy towarzyszów też?

O Guciek jedziesz? :D
Kurde to ja się musze powaznie nad tym towarzyszeniem zastanowić..... Trzeba pogadać z rodzicami...
Ania a w razie czego mogłabym się wcisnąć bez Bandiora?

Link to comment
Share on other sites

Paula - no musisz jechac, 8 osob od nas z Forum jedzie! :D :D Ja przed krótką chwilą wysłałam zgłoszenie, juz potwierdzone zresztą, kaltkę mamy, szczepienia tez, podstawowe umiejętnosci jako tako zpaoznane, ale mamy czas do lipca hihi :) Zrestza oboz poczatkujacych, a psa niemoty nie mam :D :lol: JEDZ JEDZ JEDZ!!! Bedizesz ze mna, Zochą i Diną w pokoju haha :D :D :D oczywiscie zalezy czy koleżanka Diny pojedzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...