Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz 10-11.02.2007


dorotal

Recommended Posts

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich. Mam pytanie jadę pierwszy raz z moim psiakiem i wystawa jest dla nas nowością . dlatego mam pytanie na którą trzeba być na miejscu. W regulaminie jest napisane że o 8-9,45 trzeba odebrać katalaog i wejść z psiakiem, a jak sie ktoś spóźni. Czy można np. wejśc o 11 i dopiero wtedy odebrać katalog i zarejestrować psiaka????:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cezus80']Witam wszystkich. Mam pytanie jadę pierwszy raz z moim psiakiem i wystawa jest dla nas nowością . dlatego mam pytanie na którą trzeba być na miejscu. W regulaminie jest napisane że o 8-9,45 trzeba odebrać katalaog i wejść z psiakiem, a jak sie ktoś spóźni. Czy można np. wejśc o 11 i dopiero wtedy odebrać katalog i zarejestrować psiaka????:roll:[/quote]

Nie musisz byc przed 10; tylko spojrz na plan sedziowania, zebys sie przypadkiem nie spoznil na ring. Ja wiem, ze moja rasa nie wejdzie na ring przed 11, tak wiec pojawimy sie dopiero po 10. Osobiscie nie lubie (a tym bardziej moj psiak)za dlugo czekac na swoje wejscie na ring.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']kto mi powie cos o sedziowaniu przez Pana Szutkiewicza ??

Wystawiam pomeraniana :)[/quote]

W mojej rasie(duzej) zwraca uwage przedewszystkim na budowe i ruch. Lubi mocne, poprawnie zbudowane psy. Jak pies warknie wylatuje z ringu.
Sa wystawy gdzie na 20 psow tylko 2 doskonale, a sa takie gdzie na 10 9 doskonalych. Sedzia raczej mimowszystko surowy.

Link to comment
Share on other sites

[B]Cherie 85[/B] - wystawy trwają zazwyczaj do godziny 15.00 - 16.00. Nic nie piszesz czy wystawiasz psa. Jeśli tak to możesz opuścić wystawę po ocenie na ringu - jeśli oczywiście nie zdobył tytułu Zwycięzca Rasy bądz Najlepszego Juniora w Rasie :lol: Jeśli pies otrzyma któryś tytuł to czekasz na finały :p Życzę Ci tego!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia.gie']W mojej rasie(duzej) zwraca uwage przedewszystkim na budowe i ruch. Lubi mocne, poprawnie zbudowane psy. Jak pies warknie wylatuje z ringu.
Sa wystawy gdzie na 20 psow tylko 2 doskonale, a sa takie gdzie na 10 9 doskonalych. Sedzia raczej mimowszystko surowy.[/quote]
no to mnie zestrachałas :)

juz trzęse portkami - oby moja sucz nie trzęsła :)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

A ja tak z innej beczki :cool3:
Ja i moja Zahcia (Bokser pręgowany) jestesmy juz spakowani i jutro o 13.44 mamy z Tczewa pociąg do Bydgoszczy :lol: Życze Wszystkim z całego serducha wielu sukcesów w Bydgoszczy na Walentynki :lol: :loveu:


P.S.
Mam nadzeje ze uda mi się z Wami poczęsci spotkac i zamienić kilka słów:lol:


Pozdrawiam i do zobaczenia :lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][FONT=Georgia]To jedzie ktoś pksem o 5:00 z Warszawy?
My mamy do wyboru pks i będziemy nim o 9:21 w Bydgoszczy, albo pkp i będziemy na dworcu 10:46.
Rozterka moja jest taka:
Moja suczka jest na ringu, gdzie jest 53 psy. Ona będzie sędziowana całkiem ostatnia z ostatnich (ostatni będą pierwszymi:evil_lol:). Teoretycznie zakładając jak na wystawę dojdę z pociągu tuż po 11 to powinnam zdążyć na naszą ocenę. W praktyce pociąg może się spóźnić. Sędzina może się też uwijać. Byłam już na ringu labów, gdzie sędzia setkę psów ocenił w 2 h...
Jak pojadę pks-em nawet jak się spóźni, to i tak powinnam zdążyć na ring. Ale wtedy jestem pewna, że odstoimy przy ringu ze 3h... :shake:
Do tego mam traume podróżowania pociągiem z psem (moja dziewczyna kiedyś wpadła przy wysiadaniu pod pociąg, ja zlazłam pod pociąg za nią, psu się nic nie stało, ale ja o mało nie zeszłam na zawał <- to tak w skrócie), w pks-ie zawsze można wyjść na siknięcie. Ale któraś z Was pisała, że miała problemy z kierowcą... No i chciałabym mieć towarzystwo, żeby nam było raźniej w podróży...

[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja jednak jadę samochodem i będę pewnie koło 8.30 już szwędać się przy ringu nr 6. Chętnych na spotkanie z zestresowaną właścicielką serdecznie zapraszam. :evil_lol:
Jakby ktoś był chętny to piszcie na PW, dam mój nr tel. :)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]A ja mam jeszcze pytanko - czy ktoś mógłby podejść do naszego ringu nr 5 w niedzielę(wyżeł węgierski) i porobić nam kilka zdjęć podczas wystawiania? Jadę tylko z siostrzenicą 10-letnią, a pamiątka w postaci zdjęć jest bezcenna :loveu: Mam nadzieję, że będzie co fotografować i że nie damy plamy :evil_lol:[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...