Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz 10-11.02.2007


dorotal

Recommended Posts

W katalogu z Poznania byla informacja o wystawie w Bydgoszczy.
Sobota - 10.02 grupy I, II, IX
Niedziela - 11.02 grupy III, IV, V, VI, VII, VIII, X
Zgloszenia do 25.01.2007, oplaty bez zmian :evil_lol:
sedziowie
Grupa I:
Barbara Larska - bearded collie, bergamasco, bouvier des Flandes, bialy owcz. szwajcarki, czuwasz słowacki,komodor, beauceron, briard, o. pirenejski, o. podhalański, junak, bobtail, PON, corgi
paweł Szemraj - australian cattle dog, wilczak czeskosłowacki, o. australijski, owczarki belgijskie wszystkie, o. szkocki collie, o. szetlandzki
Waldemar Federak - ON
grupa II -
Andzrej Szutkiewicz - bokery, molosy
Piotr Król - molos
Malgorzata Sowińska - molosy
Marek Bork grabowski - dogi
Maria Bruska - molosy
Elżbieta Chwalibóg - pinczery, doberman
Jolanta Jabłońska - sznzucery, czarny terrier rosyjski
grupa IX
Elżbieta Chwalibóg - pudle, papilon, phalene, pekińczyk
Jerzy Olszewski - boston terrier, cavalier i kingi, chin, mops chiński grzywacz
Zofia Konderla - chihuahua, lhasa apso, shih tsu, pozostałe
Paweł Szemraj - buldog francuski

Niedziela
grupa III
Wojciech Myszkowski- yorki, małe terriery
Anna Winiarska - westy, duże terriery
Malgorzata Zakrzewska - typu bull
Grupa IV
Elżbieta Chwalibóg
Grupa V
Andrzej Szutkiewicz, Paweł Szemraj
grupa VI
Barbara Larska
grupa VII
Elżbieta Chwalibóg
Grupa VIII
Jerzy Olszewski - goldeny, spaniele
Zofia Konderla - labradory, pozostałe
grupa X
Piotr Król


Mlody prezenter - Sowińska, Król

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Siwy16']Spokojnie, niech sie wszyscy otrzasnal po swiatowce... dopiero potem zabiora sie za wystawy 2007. Teraz wydaje mi sie, ze jeszcze caly Zwiazek huczy po Swiatowej Wystawie ;)[/QUOTE]

Do lutego to już dużo czasu nie zostało, a niektórzy muszą wcześniej zaplanować wyjazdy. Ja rozumiem żeby Bydgoszcz organizowała Światówkę, ale w naszym wypadku to nie wiem z czego mają się otrząsać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Do lutego to już dużo czasu nie zostało, a niektórzy muszą wcześniej zaplanować wyjazdy. Ja rozumiem żeby Bydgoszcz organizowała Światówkę, ale w naszym wypadku to nie wiem z czego mają się otrząsać.[/quote]



Wydaje mi sie ze jest po czym sie otrzasac.... jak dla mnie to swiatowka byla wielka klapa... w Sopocie bylo wszystko lepiej zorganizowane na wystawie miedzynarodowej, a tutaj? to miala byc swiatowka... niby tyle lat przygotowal (chyba 3 dokladnie nie wiem) a Poznan wygladal gorzej niz niejedna krajowa wystawa w Polsce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Siwy16']Wydaje mi sie ze jest po czym sie otrzasac.... jak dla mnie to swiatowka byla wielka klapa... w Sopocie bylo wszystko lepiej zorganizowane na wystawie miedzynarodowej, a tutaj? to miala byc swiatowka... niby tyle lat przygotowal (chyba 3 dokladnie nie wiem) a Poznan wygladal gorzej niz niejedna krajowa wystawa w Polsce...[/quote]

Pomijając, ze nie było w Sopocie BIS Junior, czego do dziś nie rozumiem.
Ale - w Bydgoszczy - sędziowie są przecież, to najwazniejsze... Czy miejsce wystawy i opłaty (wiadomo, że ok 65zł +/- 10)... Czy to ma takie znaczenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Siwy16']Jezeli chodzi o miejsce wystawy to mozliwosci sa dwie: Hala Sportowa Łuczniczka albo tak jak rok temu Stadion Zawisza... jestem bardziej za tym drugim ale nie wiem w 100%...[/quote]

Hm, ale rok temu były ponoć fatalne warunki.
Chociaż mojemu psu to przynajmniej zwisa. Jest dziwny - woli się pokazywać na hali, niż na dworze, im bardziej ciasno, tłoczno i gorąco, tym lepiej... ;) Świr ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Hm, ale rok temu były ponoć fatalne warunki.
Chociaż mojemu psu to przynajmniej zwisa. Jest dziwny - woli się pokazywać na hali, niż na dworze, im bardziej ciasno, tłoczno i gorąco, tym lepiej... ;) Świr ;)[/quote]

no i ma racje ja jestem taka sama :razz:;) :evil_lol: [świr]
no w bydgoszczy bedzie mój debiut na MP w gr. starszej - wybieram sie w niedziele [raczej] bede ze staficzką angileską
nie licze na podium :eviltong: ale warto próbowac, poznam ludzi i podpatrze technike ludzi bardziej doswiadczonych niż ja
trening czyni mistrza :multi:
czyż nie mam racji ?! ;)

pzdr. gazus

Link to comment
Share on other sites

Napewno masz troche :)
ja się o MP staram nie wypowiadac za duzo, bo raczej mnie to zbytnio nie interesuje, a to co czasami na MP widze kłóci się z handlingiem takim, jakim ja go rozumie :)
Tyn, napewno jest to mie spędzenie wolnego czasu i ukłon w strone dzieci i młodzieży - pomyslano o tej grupie wiekowej i też zorganizowano coś ciekawego :) Jest też nauką zachowania handlera na ringu - ubiór, uprzejmość, podstawowe zasady.
Jednak MP nie jest dla mnie niczym więcej. Nie raz widziałam wystawionego na MP goldena tak, że zostały uwpuklone jego wady (na ringu byłby duuuży minus), ale handler pokazał się z gracją - i taka para wygrywała, a to się dla mnie kłóci z prawdziwym handlingiem :)
Ja wolę zasłoniłć psa w jakimś momencie, niż jakby sędzia miał w tym momencie zobaczyć jego wadę - kwestia tego co jest dla kogo priorytetem :)

To wszystko oczywiście nie znaczy, że na MP nie ma dobrze wystawionych psów (biorąc pod uwagę rasę, wzorzec i walory psa). Mozna zobaczyć psy doskonale pokazane. I to pokazane PSY a nie wystawcy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinka13']to ja nie dziekuje^^
tak na zapas:)

Kasiu...znalazłabyś chwilkę na jakiejś wystawie na pokazanie mi"8" ??[/quote]

Jak dasz mi do 8 małego psa, to ok, o swojego bym się chyba pozabijała ;)
Chociaż radziłabym się zwrócić np do Siwego, u którego 8 zawsze podziwiałam ;) On sie poprostu teleportuje z jednej strony psa, na drugą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...