Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz 10-11.02.2007


dorotal

Recommended Posts

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Imanca'][FONT=Georgia][COLOR=purple]A ja mam jedną suczkę w klasie i w rasie, oprócz nas jest jeden pies w klasie otwartej :evil_lol: Ale my jedziemy po dyplom szczeniaczka :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/quote]
Ten pies to Bator :lol: [SIZE=1][COLOR=wheat]Taki żylasto mięśniasty koleś.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']AMELIĘ Ambroży "Maję", tą samą niunię co w Sopocie ;-)
Dzisiaj mieliśmy Majowe treningi, dziewczę chce tańczyć i śpiewać, ale do wystawy jakoś to dopracujemy ;-)[/quote]

oh Kasiu czyżby to było to samo małe beaglowe cudo które miałam okazję wymiziac? :cool3:
Paolinko rozumiem ze widzimy sie i w sobote i w niedziele ;)
ah własnie Kasiu jeszcze do ciebie - jak tam 'mój' Doc? już lepiej??
Viz,Viz wymyśl sposób jak mamy się spotkać,obie połapac sie ze 'to ta druga' i nie minąc sie bez słowa 100 razy podczas wystawy :P

Link to comment
Share on other sites

Paulinkaaaa... Już Ci mówię. Po prostu zapisz sobie, że mam nr startowy 913, potem powiem Ci jeszcze parę szczegółów związanych z moim wyglądem. Poza tym sprawa będzie o tyle ułatwiona, że w zasadzie ruszać się z ringu 6 nie będę. Dopiero po ocenie. :evil_lol:

Mam nadzieję, że jak najwięcej osób wpadnie się z nami przywitać. :)

Link to comment
Share on other sites

a ja zgłaszałam psy bo miał sędziować Szemraj i coś im się tam chyba pokićkało i sędzuje Szutkiewicz, chciałabym wycofać swoje pieniądze, ale w żadnym regulaminie nie wzmianki jakie mam prawa jako wystawca jeśli związek zminia sędziego.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][FONT=Georgia]No to ja też zapytam, czy nie ma ktoś miejsca dla mnie, 10-letniego dziecka i wyżełki w samochodzie - oczywiście też się dorzucę. W niedzielę.
A jeśli nikt nie ma, to czy ktoś się wybiera pksem do Bydgoszczy co na miejscu jest o 9:21?? Ciekawa jestem, czy będziemy miały towarzystwo.
I jeszcze jedno pytanko - czy ktoś może nas przechwycić z dworca autobusowego w Bydgoszczy i wskazać teren wystawy ??
Z psem i dzieckiem to nie chcę się gubić, a wierzcie mi, że mam talent :evil_lol:
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonia']a ja zgłaszałam psy bo miał sędziować Szemraj i coś im się tam chyba pokićkało i sędzuje Szutkiewicz, chciałabym wycofać swoje pieniądze, ale w żadnym regulaminie nie wzmianki jakie mam prawa jako wystawca jeśli związek zminia sędziego.[/quote]

Tak naprawdę wystawca nie ma takiego prawa bo organizator zastrzega sobie prawo zmiany sędziego takim drobnym druczkiem:) Jak mnie to czasami wkurza potrafię się nabawić 5ocen od tego samego sędziego i na co mi one na nic ale zrobić się nic nie da Najbardziej fasynowało mnie to że różne związki miało to samo zastępstwo to dopiero nerwy biorą:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imanca'][COLOR=purple][FONT=Georgia]No to ja też zapytam, czy nie ma ktoś miejsca dla mnie, 10-letniego dziecka i wyżełki w samochodzie - oczywiście też się dorzucę. W niedzielę. [/FONT][/COLOR]
[FONT=Georgia][COLOR=purple]A jeśli nikt nie ma, to czy ktoś się wybiera pksem do Bydgoszczy co na miejscu jest o 9:21?? Ciekawa jestem, czy będziemy miały towarzystwo. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=purple]I jeszcze jedno pytanko - czy ktoś może nas przechwycić z dworca autobusowego w Bydgoszczy i wskazać teren wystawy ??[/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=purple]Z psem i dzieckiem to nie chcę się gubić, a wierzcie mi, że mam talent :evil_lol:[/COLOR][/FONT]
[/quote]

bede w nd na wystawie, ale watpie, zebym wyrobila sie przed 10. Jesli nie uda sie znalezc nikogo, kto was odbierze z dworca, to wsiadacie w tramwaj nr 1 (w strone myslecinka) i wysiadacie na przedostatnim przystanku, zaraz przy zawiszy. Nie sposob sie zgubic. To bedzie ok.10-15min.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonia']a ja zgłaszałam psy bo miał sędziować Szemraj i coś im się tam chyba pokićkało i sędzuje Szutkiewicz, chciałabym wycofać swoje pieniądze, ale w żadnym regulaminie nie wzmianki jakie mam prawa jako wystawca jeśli związek zminia sędziego.[/quote]

Ale, bonia, według rozpiski, Samojedy sędziuje p. Szemraj właśnie :razz:
Zerknij na dokument w PDF'ie (mi ten drugi się niestety nie cały otwiera- wyskakuje mi błąd) :roll:

A ja mam takie pytanie z innej beczki trochę.
Czy ktoś ze stałych bywalców Hali Sportowej "Zawisza" mógłby mi powiedzieć, czy jest tam łatwy dostęp do prądu?
O ten "woltowy" mi chodzi, żeby nie było :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...