Jump to content
Dogomania

Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)


ChiqDeeWikiXenia

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chiquita&DeeDee']Witaj Syla:loveu::loveu:
Rozumiem Cię, bo kocham moje Gremliny najbardziej na świecie:loveu::loveu:
Zdjęcia w albumie w podpisie;) na skróty ;)[/QUOTE]

Ale ciapa ze mnie, a dojechałam już do 100 strony, z tymi zdjęciami.Moja ś.p. Wikusia, ta z awatarku, to ważyła 2.100 g.Jak piszesz 1.100 , 1.500 , 1.650 to malizny są niesamowite.Teraz za to mam same wielkoludy bo: 14letni, ślepy Edziu z wagą 10 kg :lol: i na BDT 19letnią, chorutką Żabcię, która waży teraz 5 kg.Dalej marzy mi się takie maleństwo, ale musiałoby być starutkie i najchętniej śleputkie, albo chorutkie.Może jeszcze kiedyś :lol:Ta Frida też cudna, to imię mojej nieżyjącej babci i też już jedną sunie tak chciałam nazwać, ale w końcu została Nolą.

Link to comment
Share on other sites

Mój Edziu nie toleruje innych samców i dlatego biorę tylko sunie ale....nie wiem, bo Edek wcześniej atakował koty, ale jak w sierpniu przyniosłam ok 3 miesięczną bezdomną Kicię, to jej nie pożarł, tylko sie zaprzyjaznili i jak Migotka 25 listopada pojechała do swojego domku, to szukał jej, ten wariatuńcio, przez 2 dni.To samo było ze świniakiem.Szalał, to mało powiedziane, klatkę mam obgryzioną, że ledwo stoi, nie ryzykuję, ale teraz już by chyba Łatka nie pożarł.W końcu, 8 maja, będzie 2 lata, jak jest u mnie, uspokoił się i o dziwo słucha.Nie obija się o meble, wie gdzie jego fotel stoi, jak wracamy z dworku, to idzie tak, jakby widział, schody chyba ma policzone i jest przekochany, mimo, że totalnie ślepy.Czy ten maluszek ma swój wątek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Jest do adopcji mały chi - chory - głuchy:( bidulek naprawdę.. bardzo żałuję, że nie mogę go adoptować...[/QUOTE]

Rozmawiałam wczoraj z mężem na temat tego biedaka - uzgodnilismy, że jak Tequilka znajdzie domek, a dla malucha nic by sie nie znalazło to moglibysmy go wziąć ale z "okresem próbnym" tzn na DT z mozliwośćią DS. Musielibyśmy zobaczyc jak sie dogadają z Dyziem i Lusi, czy nie będą z Dyziem na wyścigi znaczyć terenu czyt. ścian i mebli. Nie boję sie jego głuchoty tylko tego jak sie u nas odnajdzie i jak ułożą się jego relacje z moimi psami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Mialam wczoraj jesczze wpasc ale juz nie zdazylam tyle roboty mialam;)
co ja chcialam..aa widzialam fotek tej drugiej suni ona duzo wieksza jest od tej pierwszej..;)
a ja nawet nie wiem jak ta rasa wyglada od strony wzrostu..ile powinny miec czilki?[/QUOTE]

W standardzie rasy jest tylko mowa o wadze (do 3 kg) wysokość nie ma znaczenia, ale ważna jest proporcjonalna budowa ciała.

Link to comment
Share on other sites

Cześć Cioteczki:loveu::loveu:

Pegazko chiłki są naprawdę bardzo różne... jak kiedyś będziesz miała okazję to zobacz sobie na wystawie;)

Aguś maluch pójdzie prosto do DS nie ma innej opcji.

Wiecie, że moje kochane Gremliny śpią ciągle i ani im w głowie wyjść na pole?:evil_lol:
Normalnie psów w domu nie widać jak tylko otworzę taras:diabloti:
Choć Wikusia jak ją zawołam jest jedyna, której śnieg nie straszny:loveu::loveu:
A reszta pewnie jakby mogła pokazała by mi tak:stupid::stupid::stupid:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Aguś maluch pójdzie prosto do DS nie ma innej opcji.

[/QUOTE]

Życzę mu tego z całego serca i mam nadzieję, że szybko znajdzie super dom. Moja propozycja to miała być opcja awaryjna - nie możemy podjąć takiej decyzji "w ciemno" (dodatkowo mój mąż zawsze trzeźwo i rozsądnie podchodzi do takich spraw, ja dałabym się ponieść emocjom - dobrze, że mam go dla równowagi :) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Trafiłam z wątku Tequilki i napatrzeć się nie mogę na te cudności.Spory ten wątek, ale muszę obejrzeć wszystkie zdjęcia chociaż.Kocham takie malizny i to już się nie zmieni :lol:[/QUOTE]

Kochana ciocia Syla do nas trafiła :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Ale ciapa ze mnie, a dojechałam już do 100 strony, z tymi zdjęciami.Moja ś.p. Wikusia, ta z awatarku, to ważyła 2.100 g.Jak piszesz 1.100 , 1.500 , 1.650 to malizny są niesamowite.Teraz za to mam same wielkoludy bo: 14letni, ślepy Edziu z wagą 10 kg :lol: i na BDT 19letnią, chorutką Żabcię, która waży teraz 5 kg.Dalej marzy mi się takie maleństwo, ale musiałoby być starutkie i najchętniej śleputkie, albo chorutkie.Może jeszcze kiedyś :lol:Ta Frida też cudna, to imię mojej nieżyjącej babci i też już jedną sunie tak chciałam nazwać, ale w końcu została Nolą.[/QUOTE]

Ciocia Sylka to taki dobry anioł dla sarszaków. Znam ciocię Sylkę z Dogo :) Sylko, gdzie można zobaczyć zdjęcie Żabci? 19lat! Czy Twoja babcia miała w dokumentach wpisane "Frida", czy moze było to zdrobnienie, czy takie wewnątrz rodzinne imię?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...