Jump to content
Dogomania

18 SZCZENIĄT i wciąż przybywa! Chorują, głodują, PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE! :-(((


AśkaK

Recommended Posts

  • Replies 768
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I co z maluchami?
Ja nastawiłam się że 3 szczeniory przyjada do mnie w weekend. Całą niedzielę jestem w domu niestety nie mam prawa jazdy więc nie moge osobiscie ich z Ostrowii przywieźć.
dla jednego z maluchów mam potencjalny dom na stałe, mam nadzieje ze jak przyjada do mnie to sobie ci znajomi 1 wybiorą
czekam na telefon 510 20 10 04 lub mejla [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Kasie, esperanza wie najwięcej o szczeniakach i najczęściej jeździ do schroniska, nie mam do niej numeru w tej chwili bo kom.mi się rozwaliła (już druga!:diabloti: :placz: ). Ale na pw lub na gg można ją codziennie złapać!

Whippety, czy szczeniorki mogą przyjechać do Ciebie jutro?W niedzielę schronisko jest zamknięte, tylko wyjątkowo pracownik może otworzyć na pare minut. No i na jutro Jo37 oferuje transport!:p

Link to comment
Share on other sites

Państwo obejrzeli więcej zdjęć i chcą od nas pieska :multi: Domek zapowiada się bardzo sensowny.
Kto przetrzyma kaukazowatego malucha do niedzieli? Państwo po niego przyjadą z Krakowa i będa wdzięczni, jeśli zaoszczędzą te 200km, kóre musieliby przebyć dodatkowo do schroniska.
Oczywiście pod warunkiem, że jutro będzie transport z Jo37 3 maluchów do Whippety.

Link to comment
Share on other sites

Kasie ponieważ państwo na psa się zdecydowali i będą po niego jechali wiele kilometrów, a jutro i tak jest planowany transport innych szczeniąt z Ostrowi do W-wy, to przy okazji moży być zabrany kaukazowaty maluch. Psiak poczeka na nowych właścicieli w W-wie, a nie w schronisku w Ostrowi.
Whippety na pw wysyłam swój nr telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Hurra,
mam kolejnych chetnych na szczeniaka!
Znajomi do których jutro jedziemy maja suczke kundelkę 2 letnią i chcą dla niej towarzysza. Dom z wielkim ogrodem 2500 m2 wspaniali ludzie, dziewczyna na pólroczne dziecko wiec jest w domu i moze zająć sie szczeniakiem.
Jaki superowy zbieg okoliczności.
Jak jutro szczeniaki dojada przed południem do mnie to może juz 1 maluch bedzie miał dom stały!
mają zadzwonić czy chca pieska czy suczkę, najlepiej takiego który jako dorosły bedzie średniego wzrostu.
ciesze sie ogromnie!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny były dziś w schronisku, zabrały cztery maleństwa. Trzy z nich trafiły do whippety "Tylko Ty", a jeden do lecznicy na Gagarina. W bardzo kiepskim stanie :-( - potwornie wychudzony, kachetyczny, czyli pod futerkiem same kości. Skrajnie odwodniony. Doktor Frydrych (ten co nam Lucia Glucia uratował) raczej wyklucza wirusówki, nie ma objawów parwo ani nosówki. W badaniu krwi wyszedł jednak stan zapalny (być może to zarobaczenie). Mały dostał zapobiegawczo surowicę i wszystko co powinien w tym stanie, został w szpitalu. Prawdopodobnie jutro zabiorą go Igusie (czyli Iga i Karolina, dzięki :loveu: ). Dla małego to była dosłownie ostatnia sekunda. Do jutra mógłby już nie dożyć.
Tak wygląda Rufus (Rufi). Ojcem chrzestnym jest pan doktor ;)

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img489.imageshack.us/img489/8265/rufi002vi4.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/9890/rufi007yi5.jpg[/IMG][/URL]


W schronisku w ostatnich dniach (dwa, trzy dni temu) padły trzy szczeniaki. ['] Wśród nich cudowna puchata biała misia. Jeszcze tydzień temu była w dobrej kondycji. :placz:

Choć mamy już 12 szczeniaków w domach tymczasowych (u Netti 5, u whippety "Tylko Ty" 3, u Jayo 2, u Maćki 1 i za chwilę 1 u Igi i Karoliny) [B]ponawiamy dramatyczny apel o domy tymczasowe. Inaczej kolejne odejdą za TM. [/B] EwelinaJ, czy nadal mogłabyś wziąć do siebie dwójkę maluchów? Kombinować transport?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...