Jump to content
Dogomania

18 SZCZENIĄT i wciąż przybywa! Chorują, głodują, PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE! :-(((


AśkaK

Recommended Posts

[quote name='Wilejkaros']To teraz na pewno bardzo płacze za małym. Ech... I mi też już smutno... A czy któraś panna przyjeżdża teraz na sterylkę? Może któregoś dnia na Tatarku pojawi się właśnie ta łaciata sunia?[/quote]

Jaki są plany sterylkowe nie wiem. Intuicja podpowiada mi jednak, że następna do sterylizacji powinna przyjechać czarna sunia z czerwoną obrożą - mama Portosa i Aramisa. Dziś nazwałysmy ją z Felą Leta. Ona lada moment będzie miała cieczkę, jeśli już nie ma. Dziś się już "starał o jej względy" jeden rudzielec.
A łaciata sunia też pewnie szybciej lub później przyjedzie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 768
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

[quote name='malagos']Dlaczego nie jeździcie do schroniska? Ostatnio bywała tylko Fela, a teraz i ona chyba nie ma czasu...Były zdjecia, opisy, apele....
Coś sie stało?[/quote]

Ja wychodzę z bezdomności, mam Siene na DT i chorych rodziców (chorzy są non stop, ale czasem bywają chorsi, mama właśnie złąpała zapalenie płuc), więc czasu mi brakuje na schronisko. :oops:
Pozostali chętni do wyjazdów albo nie mają samochodu, albo czasu, albo nie są chętni...

Link to comment
Share on other sites

Znajomi znajomych (jednych z naszych rodziców adopcyjnych) szukają szczeniaka (chłopaka) który urośnie na małego pieska, takiego do pół-łydki. Umarł niedawno ich psi przyjaciel, potrzebują kogoś do kochania. Najlepiej gdyby szczeniorek był kudłaty, ale myślę że nie jest to warunek konieczny. Jeśli w W-wie jest na tymczasie u kogoś odpowiadający opisowi maluch, to poproszę o zdjęcia tutaj lub na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Znajomi znajomych (jednych z naszych rodziców adopcyjnych) szukają szczeniaka (chłopaka) który urośnie na małego pieska, takiego do pół-łydki. Umarł niedawno ich psi przyjaciel, potrzebują kogoś do kochania. Najlepiej gdyby szczeniorek był kudłaty, ale myślę że nie jest to warunek konieczny. Jeśli w W-wie jest na tymczasie u kogoś odpowiadający opisowi maluch, to poproszę o zdjęcia tutaj lub na maila [EMAIL="[email protected]."][email protected].[/EMAIL][/quote]
asiu, chyba Alfred byłby dobry

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...