Jump to content
Dogomania

18 SZCZENIĄT i wciąż przybywa! Chorują, głodują, PROSIMY O WSPARCIE FINANSOWE! :-(((


AśkaK

Recommended Posts

[quote name='esperanza']Wątek Mieci dla malagos :cool3:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2428518#post2428518[/URL][/quote]

No i przekonałyście mnie....trzeba tej biedulce pomóc.
Jakies pomysły, jakby to tę Miecie przybliżyc do mnie?....Okolice Ostrolęki, różana, Pułtuska, Makowa - no? Proszę....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 768
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

coraz bardziej sie zastanawiam co przezyla Mimi.. :shake:
w okolicy brzuszka miala pozlepiana siersc- dzis okazalo sie,ze to wielki strup- odpadl i ukazala sie calkiem niemala podgojona rana..
zmasakrowany "palec" i dziesiejsze "odkrycie"... szkoda,ze mala nie powie nam co spotkalo ja w przeszlosci..:-o
poza tym wariatuncio z niej niesamowity- poprostu tryska energia :cool3: niestety troche sie ta energia skupia na mlodszej Misi-Barylce :mad: ktora i tak niezle sobie radzi-gdy syt.zaczyna ja przerastac biore ja na rece,bo niestety nie mam jak je odseparowac od siebie.. mam nadzieje,ze szybko znajda sie domki, bo to nie jest komfortowy uklad- Mimi jest w takim wieku,ze nie rozumie, iz Misia nie jest pluszowa maskotka do mietoszenia i szarpania zabkami-igielkami :mad: :shake:
fotki beda niebawem ;)

Link to comment
Share on other sites

Esperanzo, z Dudusiem lepiej! Choć serce mi ściska, jak na niego patrzę, mój okruszek kochany... (Dudek przedwczoraj wieczorem został ugryziony w łebek przez naszego Rudego. :-( ) Dziś już przychodzi na zawołanie, tupta powolutku, merda ogonkiem. Opuchlizna jest znacznie mniejsza, ale to i tak wielki guz.:-( Wiem, że teraz już będzie tylko lepiej, ale czy Duduś będzie kiedyś taki jak przed ugryzieniem, czy też pozostanie mu jakieś drobne trwałe upośledzenie...tego nie wiadomo, na to być może potrzeba wielu miesięcy.:-( Duduś pozostanie u nas oczywiście dopóty, dopóki całkowicie nie wyzdrowieje. Jeśli okaże się, że wymaga szczególnej opieki już na zawsze, to będziemy szukać dla Dudulka tylko wyjątkowego, naprawdę wyjątkowego domu...Z resztą jeśli nawet śladu nie zostanie po urazie - o co bardzo się modlę - to i tak nowy dom Dudusia wyszukam z największą starannością. Jeśli takowy się nie znajdzie, Duduś zostanie u nas, będziemy szukać tak długo jak trzeba.

Link to comment
Share on other sites

oj,ciezko z tymi domkami :-(
wczoraj byla jedna osoba ogladac Mimi,ale niestety..
dzis miala przyjechac kolejna osoba obejzec psiaki,ale na razie cisza..

Asiu,mala prosba-moglabys tu wstawic kilka fotek panienek,bo tak pisze o nich,a nikt nie wie jak wygladaja..? :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...