Jump to content
Dogomania

Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!


abra64

Recommended Posts

to jak by wyszło wszystko na to że Maluszek rafiłby do mnie to miałabym pytanko, mianowicie mam szelki dla pieska wielkości mniej wiecej do kolan, kilka razy założone , czerwone, bez żadnych uszkodzeń. Może miałby ktoś się zamienić na szeleczki dla malucha.? wtedy nie musiałabym kupować , i zostało by na np. weta:) i czy wiadomo już w jakim stanie zdrowotnym jest piesek?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AniolStroz']to jak by wyszło wszystko na to że Maluszek rafiłby do mnie to miałabym pytanko, mianowicie mam szelki dla pieska wielkości mniej wiecej do kolan, kilka razy założone , czerwone, bez żadnych uszkodzeń. Może miałby ktoś się zamienić na szeleczki dla malucha.? wtedy nie musiałabym kupować , i zostało by na np. weta:) i czy wiadomo już w jakim stanie zdrowotnym jest piesek?[/QUOTE]


Myślę, że tego dopiero się dowiesz jak będziesz gdzieś u prywatnego (zewnętrznego) weta.
Ja mam szelki ale takie w których Dziadek zmieściłby się z 10razy :D

Link to comment
Share on other sites

no to nieźle teraz to mam 10000% pewności że muszę sprawić sobie nowe szelki bo te co ja mam to napeeeewno nie beda dobre. Hehe:) A co do Weta to jest jasne że trzeba będzie go odwiedzić. Teraz na 11 jestem umówiona z Pania od pieska i zobaczymy jak to będzie.

Link to comment
Share on other sites

pani nie dzwonila o pieska Ja oczywiscie powiedzialam ze najdlużej do wtorku poczekam, ale wątpie że zadzwoni bo dziś o 11 miała zadzwonić i mniej wiecej co i jak powiedzieć . Tak więc powoli sie na malca szykuje.:)Taka jedna jeszcze kwestia w razie akbym miała po niego jechać , to czy wystarczy jak zabiore taki transporter taką torbę dla niego czy muszę coś większego szykować.?:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nie jestem cięty,ale teraz takie czasy,że naród lubi wszystko co angielskim zalatuje..Co ja na to poradzę..
Ja proponowałem Rambo,zaproponuję Fido,Ralf..
Najlepiej to Fiduś-na pamiatkę ukochanego psa mojej ś.p Teściowej..
Waldek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniolStroz']pani nie dzwonila o pieska Ja oczywiscie powiedzialam ze najdlużej do wtorku poczekam, ale wątpie że zadzwoni bo dziś o 11 miała zadzwonić i mniej wiecej co i jak powiedzieć . Tak więc powoli sie na malca szykuje.:)Taka jedna jeszcze kwestia w razie akbym miała po niego jechać , to czy wystarczy jak zabiore taki transporter taką torbę dla niego czy muszę coś większego szykować.?:)[/QUOTE]

w zupełności wystarczy torba, on może nawet luzem jechac tzn. iść na smyczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Nie jestem cięty,ale teraz takie czasy,że naród lubi wszystko co angielskim zalatuje..Co ja na to poradzę..
Ja proponowałem Rambo,zaproponuję Fido,Ralf..
Najlepiej to Fiduś-na pamiatkę ukochanego psa mojej ś.p Teściowej..
Waldek[/QUOTE]
Fido to mój szczęśliwy pudelek, działający pso- i kototerapeutycznie na ciężkie przypadki.
A tego Angela zaproponowałam, bo krócej.
Generalnie też nie zachwyca mnie wcinanie obcojęzycznych wyrazów czy wyrażeń, ale czasami tak jest lepiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sandra222']Wiadomo juz czy psiak bedzie miał dom?[/QUOTE]

Dzis ostatni dzien czekam na telefon od tej Pani. Oczywiśce myśle że jak do tej pory się nie odezwała... No ale obiecałam że poczekam do wtorku. Więc muszę dotrzymać słowa, Jak dziś nie zadzwoni to zabiorę maluszka do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...