Jump to content
Dogomania

Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!


abra64

Recommended Posts

[quote name='Kava']witam,
i ja mam wiellkie serducho dla staruszkow.... szukacie imienia dla dziadunia? ktoras podala propozycje Tobi....
przed kilku dniami stracilismy wlasnie staruszeczka Tobiego, ktory opuszczony przez ludzi prawie zzarty przez kleszcze zostal uratowany.... niestety tylko na dwa miesiace..... zasnal sobie i juz sie wiecej nei obudzil..... ale te dwa miesiace byly dla niego rajem na ziemi....

a moze nazwiemy go Luka ?[/QUOTE]
Ja miałam przygarnietą staruszke ratlerkę/cziłkę. Miała jakies 15 lat. Wyrzucona na starość z ropomaciczem, bezzębna, prawie niewidoma.
Miałam ją ok. 3 miesięcy, jej ratowanie to ok. 3,5 tys zetów. Niestety, musiałam ją dośpić.
Ale przez te 3 miechy była ze mna właściwie non stop, bo przynosiłam ja w torbie sportowej do pracy.
Ochrona traciła wzrok, gdy wchodziłam, albo właśnie była BARDZO zajęta np. przeglądaniem zeszytu pobranych kluczy, albo właśnie coś upadło.
Zachowali sie na medal. Szef wie, że jestem szurnięta, więc prosił tylko, żeby nie nasiusiała mu w pokoju. Nic więcej.
Wychodziłam z nią co godzinę, bo tylko tyle czasu mogła utrzymać siusianko. W nocy spała na gumowanym prześcieradle niemowlęcym.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witam Wszystkich ponownie…13.07 byłam z Tosią na kolejnej wizycie u weta dostała kolejny antybiotyk osłonowo i zastrzyk z witaminą p/ zapobieganiu biegunce. Obecnie bierze leki p/biegunce i została odrobaczona. Wczoraj 14.07 byłyśmy na kolejnej wizycie dostała ponownie antybiotyk, witaminy, steryd na pobudzenie apetytu. Ustała biegunka, wymioty, brak krwi w kale. W domu dostaje flore bakteryjną do picia z wodą, paste calopet do jedzonka. Dziś duży sukces Tosia zaczęła sama jeść, zjadła mięsko z piersi kurczaczka z marchewką na drobno pokrojone. Po kilkudniowym leczeniu od poniedziałku nieco się ożywiła i już widać znaczną poprawę. Tosia waży tylko 3 kg.( tak dla informacji)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Rachunek za wizytę w sr 13.07 = 22 zł, natomiast za czw 14.07 =23 zł[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]P.S. pomóżmy koniecznie Dziadeczkowi, trzeba go zabrać na DT[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]13- letnia Kropka po śmierci właściciela grozi jej śmierć albo wywiezienie do lasu!!! [/B]


[url]http://www.dogomania.pl/threads/211195-13-letnia-Kropka-po-%C5%9Bmierci-w%C5%82a%C5%9Bciciela-grozi-jej-%C5%9Bmier%C4%87-albo-wywiezienie-do-lasu!!!?p=17257772#post17257772[/url]

Link to comment
Share on other sites

W środę weszłam do szczeniaków, były dwa i dziadeczek.
Szczeniaki podleciały, żeby je głaskać, dosłownie wchodziły mi na głowę. Dziadek trzymał się gdzieś dalej, ale powoli zaczął podchodzić coraz bliżej, no i w końcu stał już obok mnie i dał się głaskać. Jest naprawdę malutki i baardzo fajny!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniolStroz']We wtorek mam się dowiedzieć czy bede miała pieska na ds. (bo jest jeszcze jedna osoba zainteresowana , a ja bylam niestety 2) jak nie bedzie pieska to będę w stanie zapewnić dziadkowi dom.[/QUOTE]

Super wiadomosc :)

W sobote widziałam dziadka wreszcie na żywo i muszę przyznać,ze on wygląda jak mały cziłała. Jest duzo ładniejszy niz na fotkach. Jest szczuplutki i całkiem niezle sobie radzi.
Szkoda, żeby taki mikrus siedział w schronie, tym bardziej,ze większość szczeniakowi jest od niego wieksza. Mam nadzieje,ze szybko będzie sie wylegiwał u nowej Panci na kolanach. A i jeszcze sie doczepie do jego imienia, wprawdzie jest tylko robocze ale Dziadek jest w niezłej kondycji i na dziadka wcale nie wygląda ;)
Więc może Killer ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

A może Rambo?Ten pies jest biedny,stary-nikomu niepotrzebny,więc imie musi miec wielkie i wspaniałe dlatego proponuję Rambo.
W/E

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniolStroz']DS oczywiście że Ds ja jestem takiego zdania że najlepsze dla piesków w jego wieku DS jest najlepszym wyjściem bo wtedy piesek wie gdzie ma swoje miejsce.:)[/QUOTE]

to ja zaraz zaczynam rozmowe z moim AniolemStrozem, zeby sie wstawila do AniolaStroza i zalatwila DS dla malentasa ....

nazwalabym go Aniolek... co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']to ja zaraz zaczynam rozmowe z moim AniolemStrozem, zeby sie wstawila do AniolaStroza i zalatwila DS dla malentasa ....

nazwalabym g[B]o Aniolek.[/B].. co wy na to?[/QUOTE]
to moze Struzik?....:diabloti:
ale kciuki trzymam juz mocno!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...