Jump to content
Dogomania

Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!


caryca26

Recommended Posts

  • Replies 718
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='inga.mm']Ale powiem Wam, ze na ogół tymczasom płatnym przynoszę szczęście, bo te umówione rzadko kiedy do mnie dojeżdżają, bo znajduje się dla nich albo bezpłatny, albo ds, a jeżeli dojadą to zaraz znajduje sie domek..[/QUOTE]
Prorok jakiś normalnie : )

Link to comment
Share on other sites

Awit, Ty powinnaś koniecznie wejść do Maleńczuka i Maciejki.
Takie same znajdy, jak Twoja staruszka
Co do Kajtka - radość ma wielka jest, że może przyniosłam szczęście kolejnemu, ale na razie jeszcze jestem ostrożną optymistką.
Wizyta u dr Garncarza nie zmarnuje się, bo Vito z [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210047-Sierokociniec-i-sieropsiniec-Ingi.mm"]Sierokocińca[/URL][/B] potrzebuje pomocy

Link to comment
Share on other sites

Jasne ,że warto babkę nakierować na dobrego okulistę.Ona nie wiedziała , że on nie był diagnozowany i jak jej powiedziałam ,że nie jest powiedziane ,że to ostateczna ślepota to strasznie się ucieszyła.Powiedziała ,że będzie szukać w necie klinik we Wrocławiu ale warto by jej coś polecić.Obiecałam jej wsparcie finansowe na ewentualne leczenie czy operacje ( oczywiście po okazaniu faktur od weta) bo Kajtuś ma od Was pieniążki na to uzbierane.
No i ta wizyta przedadopcyjna to teraz priorytet.
Piszcie kochane gdzie się da , bo Pani zależy na czasie bo wakacje się kończą ,pliss...
A Inga to faktycznie chyba ma szcęśliwą rękę , nie da się ukryć:)
Chociaż ja tak narazie po cichutku się cieszę bo Pani się z mojego ogłoszonka zgłosiła , ostatnio też mam dość szczęśliwą rączkę:)

Link to comment
Share on other sites

We Wrocławiu znanym okulistą jest dr Kiełbowicz, który ma gabinet prywatny i pracuje na weterynarii na Uniwersytecie Przyrodniczym.Jest jeszcze dr Niedzielski.
Miałam okazję korzystać z pomocy obu doktorów. Nie podważam ich umiejętności ,ale oba operowane psy nie odzyskały wzroku. Obaj panowie dają szansę na powodzenie zabiegu, a potem jest klapa.
Szczerze mówiąc , psy świetnie się adaptują do ślepoty i mam wrażenie ,ze to bardziej nam jest potrzebne działanie na rzecz odzyskania przez nie wzroku niż im.
Na pewno nie poddałabym operacji psa ze starczą zaćmą, a jego wiek i wygląd oczu na to wskazuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']na dogo jest ktoś o nicku [B]Elza.Milicz [/B]- może to ktoś, kto w Miliczu mieszka i może się udać na wizytę...? warto sprawdzić.[/QUOTE]

Właśnie o Elzie pomyślałam ;) Miała u siebie w zeszłym roku na DT sunię z naszego schroniska, ciotki od szwajcarów bardzo zachwalały, ręczyły, że do złego domu psa nie odda ;)

Link to comment
Share on other sites

jej, jaki obrót spraw.
Milicz - właśnie chciałam zaproponować do przeprowadzenia wizyty Elza_Milicz, ale widzę, że już ktoś tutaj rzucił jej nickiem :)
A to super cioteczka, działa w Fundacji Pasterze, która zajmuje się adopcją berneńskich psów pasterskich i szwajcarów.
Cioteczko caryca26 wysyłam Ci pw z nr telefonu do Elzy - będzie szybciej zadzwonić niż czekać na odpowiedź na PW od Elzy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...