Jump to content
Dogomania

Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!


caryca26

Recommended Posts

  • Replies 718
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziewczyny, a tak w wolnym czasie zajrzyjcie proszę na ten wątek. Moja ukochana pupilka miała niedawno w schronisku jakiś atak. Piszę "jakiś", bo nikt go nie widział, a na wątku opisuję bliżej jej przypadłości, może któraś z Was spotkała się kiedyś z takimi objawami?
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213044-Nag%C5%82y-atak-za-wysoki-AST-a-za-niska-glukoza.....nic-z-tego-nie-rozumiem-%28%28?p=17456740#post17456740"]Nagły atak, za wysoki AST a za niska glukoza.....nic z tego nie rozumiem:(([/URL]

będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie

Link to comment
Share on other sites

Kochane zobaczymy jutro jak wypadnie wizyta przedadopcyjna.Kajtula nie jest najłatwiejszym psiakiem i jutro zobaczymy co dalej.Jak Pani zdecyduje się na niego mimo trudności to alleluja i pojedzie i pewnie na transport wygospodarujemy z wspólnej pulia jak nie to pojedzie zgodnie z planem do Ingi.Musimy uzbroić się poprostu w cierpliwość i czekać na relacje z wizyty przedadopcynej.martka1982 rozmawiała z Elzą i opowiedziała jej wszystko o kajtusiowych problemach.Zobaczymy co na to Pani...
No i jak Pani zechce Kajtka mimo jego przypadłości to oczywiście szukamy DT dla dziadka Binga.Ale poczekajmy do jutra kochane...
Ja też jestem cała kłębkiem nerwów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caryca26']Kochane zobaczymy jutro jak wypadnie wizyta przedadopcyjna.Kajtula nie jest najłatwiejszym psiakiem i jutro zobaczymy co dalej.Jak Pani zdecyduje się na niego mimo trudności to alleluja i pojedzie i pewnie na transport wygospodarujemy z wspólnej pulia jak nie to pojedzie zgodnie z planem do Ingi.Musimy uzbroić się poprostu w cierpliwość i czekać na relacje z wizyty przedadopcynej.martka1982 rozmawiała z Elzą i opowiedziała jej wszystko o kajtusiowych problemach.Zobaczymy co na to Pani...
No i jak Pani zechce Kajtka mimo jego przypadłości to oczywiście szukamy DT dla dziadka Binga.Ale poczekajmy do jutra kochane...
Ja też jestem cała kłębkiem nerwów...[/QUOTE]
Zaczynają sie problemy, bo będę musiała jechać po porzuconego pudla Maleńczuka z Wilgi.
Tak więc trzymam kciuki za Kajtka. Oby udało się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...