Jump to content
Dogomania

Maczka przegrała walkę z nowotworem. Biega szczęśliwa za TM [']['][']


martka1982

Recommended Posts

[quote name='martka1982']na razie tyle co w pierwszym ale jeśli się uda będzie więcej....
post 492

[url]http://www.dogomania.pl/threads/203567-Po-11-latach-w-schronie-Dumka-jedzie-do-ds!-trzymajcie-kciuki!/page20[/url]

mam ogromną prośbę -czy jest tutaj osoba, która mogłaby zrobić banerek dla Maczki? chętnie wkleję zamiast Dumeczki:)[/QUOTE]I ja nie mogę! Co za cuda i dziwy! Piękne zakończenie dnia, oby kazdy taki był. Maczuniu, coś mi się zdaje, że dla ciebie też nadchodzą lepsze czasy i będziesz mogła poznac miłość człowieka już na zawsze ! Czekamy tylko na dobre wieści. Ale martka, czy gdyby ludzie od Dumeki przekazali deklaracje, to Maczka jechałaby do Biafry własnie, tam gdzie miała jechac Dumka, czy ma przygotowany inny DT?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='winter7']Ja swoją deklarację chętnie przerzucę na Maczkę.
Powodzenia Mała.[/QUOTE]:o Cudnie!! Mamy więc następną deklarację od Dunki! Pierwsza to Sabinka:) Bardzo już dziękuję w imieniu Maczki a jutro to pewnie martka będzie się w pas kłaniała z radości i wdzięczności!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kazik132']:o Cudnie!! Mamy więc następną deklarację od Dunki! Pierwsza to Sabinka:) Bardzo już dziękuję w imieniu Maczki a jutro to pewnie martka będzie się w pas kłaniała z radości i wdzięczności![/QUOTE]

Tak, potwierdzam. :lol: Przekladam moja deklaracje Dumki na Maczke. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

moja ndeklaracja tez przechodzi z Dumki. Winter,jak na wątku Dumki zobaczyłam twoją deklarację,pomyślałam,że w końcu ten pech,co prześladował Dumkę minie,że Ty go przełamałasz.dlatego czekałam też,że przełamiesz go i tutaj.Tak,myślę ,że to mimo że teraz pojawiła się u Ciebie druga świeczka(*) przynasisz tym psiakom szczęście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arim']moja ndeklaracja tez przechodzi z Dumki. Winter,jak na wątku Dumki zobaczyłam twoją deklarację,pomyślałam,że w końcu ten pech,co prześladował Dumkę minie,że Ty go przełamałasz.dlatego czekałam też,że przełamiesz go i tutaj.Tak,myślę ,że to mimo że teraz pojawiła się u Ciebie druga świeczka(*) przynasisz tym psiakom szczęście.[/QUOTE]

Boryskowi i Roszkowi się udało. Dziewczyny nie mogą mieć gorzej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']dziękuję i tutaj
dziewczyny szukam póki co dt dla Dumki, jeśli znacie kogoś kto ma doświadczenie z takimi psami i jednocześnie będzie w stanie poświęcić jej sporo swojego czasu, to proszę dajcie mi znać[/QUOTE]

martko, chyba Ci się cioteczko pokićkało, chyba chodzi Ci o Maczkę, bo Dumka ma ds :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']dziękuję i tutaj
dziewczyny szukam póki co dt dla Dumki, jeśli znacie kogoś kto ma doświadczenie z takimi psami i jednocześnie będzie w stanie poświęcić jej sporo swojego czasu, to proszę dajcie mi znać[/QUOTE]

Nie wiem jak z czasem, ale DIF poradziła sobie z małym ludojadem Pimpusiem. Może zaproście ją na wątek.

Link to comment
Share on other sites

dziewczny..ja moge dla Maczki zdeklarowac 50 zl miesiecznie...teraz wpadl mi taki staruszek,ktory tez jest bez szans i ta deklaracje z Dumki podzielilam na dwie czesci...na Maczke i tego staruszka
[url]http://www.dogomania.pl/threads/209422-Staruszek-Toro-pomalu-quot-znika-quot-...-Prosze-Pomoz[/url]!

mam nadzieje,ze nie bedziecie zle.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila_s']dziewczny..ja moge dla Maczki zdeklarowac 50 zl miesiecznie...teraz wpadl mi taki staruszek,ktory tez jest bez szans i ta deklaracje z Dumki podzielilam na dwie czesci...na Maczke i tego staruszka
[url]http://www.dogomania.pl/threads/209422-Staruszek-Toro-pomalu-quot-znika-quot-...-Prosze-Pomoz[/url]!

mam nadzieje,ze nie bedziecie zle.....[/QUOTE]

oczywiscie, ze sie nie gniewamy i dziekujemy! MakS oraz żabol również przerzucili swoje deklaracje, zaraz uzupełnię w pierwszym:)

dziś Maczuszka znowu była z nami na trawce, zostawiliśmy ją aby sobie po prostu posiedziała i po jakiś 5-10 minutach, trzęsionka ustała:) rozglądała się w prawo i w lewo, strzygła uszami na różne dźwięki, smakołyk liznęła i porzuciła i to na razie tyle wieści....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']oczywiscie, ze sie nie gniewamy i dziekujemy! MakS oraz żabol również przerzucili swoje deklaracje, zaraz uzupełnię w pierwszym:)

dziś Maczuszka znowu była z nami na trawce, zostawiliśmy ją aby sobie po prostu posiedziała i po jakiś 5-10 minutach, trzęsionka ustała:) rozglądała się w prawo i w lewo, strzygła uszami na różne dźwięki, smakołyk liznęła i porzuciła i to na razie tyle wieści....[/QUOTE]

Dzięki :D Toro jest taki biedak, kochana cioteczka Kamila_s dała część deklaracji właśnie na niego :)

Wygłaskajcie dobrze Maczkę od nas następnym razem :)

Link to comment
Share on other sites

Maczuchy nie bede widziec przez kilka dni ale kolega bedzie z nia wychodzil codziennie na "posiedzenie"

jeszcze raz bardzo prosze, czy sa tutaj zdolne cioteczki, ktore dysponują chwilą czasu aby zrobić banerek dla Maczki?
bardzo chetnie bym sie nim poczestowala, bo przeciez Dumeczka z mojego banerka jedzie do ds, a moze i inne cioteczki by zechcialy goscic u siebie Maczke....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']właśnie, Maczka wlepiała we mnie ślipia non stop...co to oznacza?[/QUOTE]

Szczerze mówiąc nie wiem...:roll:
Psy lękliwe, zastraszone, nie zsocjalizowane z człowiekiem zawsze starają się uciekać ze wzrokiem. Ustawiają się bokiem i tylko zerkają na człowieka od czasu.
Oj muszę rozgryźć temat i sięgnąć do netu!;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...