Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

[quote name='Tekla64']tyz kaukaza czy co innego masz w planie dla Prezesa?[/QUOTE]

Oj ja bym chciała...ale to ma być pies do domu, do łózka ze tak powiem...a kaukazy do domu wpadają tylko się najeść w zasadzie:roll:
Napewno molos stosownych rozmiarów, a co to konkretnie będzie to nie wiem.

[quote name='junoo']Brawo Wypciu!!! :multi:

[URL]http://i60.tinypic.com/24ndxm0.jpg[/URL]
hahahaha ciekawa jestem reakcji ludzi, jak widzą jak taszczysz takiego miśka :evil_lol::grin::megagrin:[/QUOTE]

Ludzie rożnie reagują, albo ciumkaja albo uciekają:lol:

[quote name='Izabela124.']Ale super fotki, słodziaste te Twoje kaukazy :loveu:[/QUOTE]

Wszystkie kaukazy sa slodziaste :diabloti:


Hekciatego dawno nie bylo :)

[IMG]http://i57.tinypic.com/2yjttls.jpg[/IMG]

[IMG]http://i62.tinypic.com/icmtm9.jpg[/IMG]

[IMG]http://i61.tinypic.com/necigi.jpg[/IMG]

Odmłodniał nam chłopak przy kudlaczach :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Fajnie Hekciu wyglada :-)
Zastanawiam sie jak on taki golas dogaduje sie z taaakimi futrami?[/QUOTE]

Dogadują sie rewelacyjnie, Hekcio wszystkie kaukazy na wychował...taki dobry wujek z genem mordercy haha

[quote name='Tekla64']no to poczekamy na nowego domownika a w miedzy czasie bedziemy sie cieszyc tymi zdjeciami jakie czasem zapodasz
chyba sie ciutke odpasl ale jak widac dobrze mu to robi hihihi[/QUOTE]

A tak wyszedł grubo bo wcześniej w jeziorku był i sie opił wody ;)

[quote name='junoo']Jaki Hekciu radosny i skoczny :)
Też mamy taką piłę :D Luuubimy![/QUOTE]

Oj my sobie życia bez boomera nie wyobrażamy:p

Wypadek zachowuje sie normalnie, nic sie nie dzieje...tak sie zastanawiam czy jego zachowanie tamtego poranka to nie wina...Prezesa:roll:
Możliwe ze Prezio tak biedaka przegonił, przetyral, zagonił pod grzejnik ze ten z tego stresu po prostu się zesikał, a potem zanim sie uspokoił to był taki przybity...juz kombinuje jak mogę żeby czarnuchowi rozrywek w domu dostarczyć a on i tak nerwowy:shake:
Dzisiaj chyba go pojadę maszynka, będzie zachwycony:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A wydawało by się że kaukazy to takie ciężkie psy a tu proszę, w powietrze się wzbijają :cool3:

Timek :((((

[URL]http://i60.tinypic.com/24dihr6.jpg[/URL] :evil_lol: oszzz.
Rampa jest dobrym rozwiązaniem, albo zamiast rampy to naucz futra opierania przednich łap na bagażniku a doopsko futra Ty podsadzasz. Na pewno będzie to zdrowsze dla Twojego kręgosłupa.

Nie wiedziałyście że kaukazy to takie torebkowe pieski? :shake: Na rączki tudzież torebki są idealne!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']A wydawało by się że kaukazy to takie ciężkie psy a tu proszę, w powietrze się wzbijają :cool3:

Timek :((((

[URL]http://i60.tinypic.com/24dihr6.jpg[/URL] :evil_lol: oszzz.
Rampa jest dobrym rozwiązaniem, albo zamiast rampy to naucz futra opierania przednich łap na bagażniku a doopsko futra Ty podsadzasz. Na pewno będzie to zdrowsze dla Twojego kręgosłupa.

Nie wiedziałyście że kaukazy to takie torebkowe pieski? :shake: Na rączki tudzież torebki są idealne!![/QUOTE]

One mialy zakaz totalny wskakiwania i wyskakiwania z auta ze wzgledu na stawy...teraz zanim wskocza to mi sie nie chce czekac i je wsadzam. Rampe sie kupi i bedzie spokoj :)


Miałam dzisiaj jechać do ZUSu, US, wydzialu komunikacji i księgowej...raczej nigdzie nie pojadę:roll:
Prezes zjadł cały duży chleb złodziej zasrany...wcześniej dostał duza puchę psiowego jedzenia...siedzę jak na szpilkach i obserwuje czy sie wzdyma czy nie wzdyma...co za cholera czarna no:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Prezes, ogarnij się!!!! trzymam kciuki, żeby nic mu nie było.

Jednak musisz Gosiu jak najszybciej sprawić mu towarzysza, bo nuda mu nie służy :diabloti:[/QUOTE]

[quote name='wilczy zew']Preziu nie choruj.

A drugiego sznauca nie chcesz? Jedna dogomaniaczka ma czarne sceniacki olbrzymka.[/QUOTE]

[quote name='agaga21']I jak tam Prezio? Strawił? ;)[/QUOTE]

Na szczęście tfu tfu nic się nie dzieje, miał zakaz ruszania się z miejsca...nawet mrugać mu nie pozwalałam większość dnia wiec jest teraz biednym skrzywdzonym pieskiem na którego pańcia warczy jak tylko się poruszy:diabloti:

Oj ja potrzebuje mieć w domu cichego i spokojnego molosa...dla równowagi Preziowej gadatliwej i latającej po ścianach natury:evil_lol:
Najchętniej kaukazia...ale nie zmuszę kudłacza do siedzenia w domu...na dniach się ma coś urodzić, trzymać kciuki żeby była tez suka bo miocik mały się zapowiada3 -4 kluski tylko...przy moim szczęściu pewnie same samce:roll: W zeszłym tygodniu tez się rodziły, czekałam bo fajne skojarzenie...ale same chłopy jak na złość :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ojej to trzymam kciuki za małą kluskę - CC?[/QUOTE]

Nie mogłabym mieć CCta...to zbyt bolesne by było...na każdym kroku by mi przypominało, rozdzierało serce...znienawidziłabym psa za to podobieństwo w zachowaniach itp:-( Po odejściu Fur przez jakiś czas nie cierpiałam moich psów...nienawidziłam ich za to ze one żyją a Fur odeszła...jedynie do Prezia uczucia niezmienne...na inne patrzeć nie mogłam i pragnęłam żeby one wszystkie odeszły a Furcia wróciła:oops::-(
Gdybym teraz miala dokonac wyboru...kaukazy za Fur nie wachalbym sie...ona jest mi najbliższa, oddałabym wszystko poza Preziem byle mogła z nami znowu być...wczoraj szperajac w szufladzie znalazlam jej obroze...usiadalm na podlodze i wylam jak debil...Prezio przylazl poniuchal obroze i zaczal latac po domu popiskując...masakra, serce mi wtedy eksplodowało na milion kawałków...to nigdy nie przestanie bolec, juz zawsze bede wyc na kazda mysl, kazde wspomnienie...corsiak w domu powodowalby wieczne porownania...a ze one maja podobne zachowania to codziennie bym umierala...i napewno nie moglabym pokochac psiska tak jak powinno sie psa kochac...
Nie chcialam drugiego psa dla Prezia...bo zawsze byl Prezes i Furia, stanowily w zasadzie jednosc...wszystko zawsze razem, jak sie psa wolalo to zawsze podwojnie...Prezes i Furia...nie wyobrażam sobie Prezesa plus jakaś inna sukę...ale widzę ze źle na niego wpływa ta samotność...za jakis czas tez mniej czasu bede mogla mu poswiecic niz teraz...zeswiruje mi biedak wtedy do reszty. A on jest najwazniejszy...dla niego zrobie wszystko, jestem gotowa na najwieksze poswiecenia...wbrew wlasnym pragnieniom i uczuciom.

I sie znowu cholera zryczalam...czasami zaluje ze kocham te psy, ze sa dla mnie calym swiatem...ile bolu by mnie ominelo gdybym nie czula tego co czuje do nich:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']czasami zaluje ze kocham te psy, ze sa dla mnie calym swiatem...ile bolu by mnie ominelo gdybym nie czula tego co czuje do nich:-([/QUOTE]

też tak czasami myślę... o ile łatwiej by było, ale... beznadziejnie z drugiej strony


no to mów co za molos będzie no!

Link to comment
Share on other sites

Oj nie wiadomo czy się uda, jak się teraz nie urodzi to poszukam czegoś innego...nie mamy zbyt wiele czasu, musi sie sucz trochę odchować bo potem będzie ciężko z ogarnianiem małego szczyla...o ile to w ogole by bylo wykonalne...w co watpie:evil_lol:

Co za dzień...wieje tak okropnie ze mi sie drzwi do garażu otworzyły, Menda z Hekciem akurat na podwórku były...i wygrzebały w tym garażu jakiś pojemnik z czymś mega starym,zepsutym i mega śmierdzącym...jak tam wparowałam to polowa zawartości została pochłonięta:mad: Jak nic będę mieć w nocy sraczkę i latanie na spacerki...powariowały te psy dzisiaj...a Kubie nakopie do doopy za składowanie takich rzeczy w jego królestwie:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Oj nie wiadomo czy się uda, jak się teraz nie urodzi to poszukam czegoś innego...nie mamy zbyt wiele czasu, musi sie sucz trochę odchować bo potem będzie ciężko z ogarnianiem małego szczyla...o ile to w ogole by bylo wykonalne...w co watpie:evil_lol:

[/QUOTE]aleś ty ostatnio tajemnicza :eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...