Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

[quote name='vena&vivi']Ja też chcem pojeździc na kosiarce :D[/QUOTE]

Za rok juz nie bede czerpac z tego przyjemnosc wiec wtedy zapraszam:evil_lol:

[quote name='malawaszka']haha no to niezły bunkier :lol:[/QUOTE]

Jak byli geodeci to rozmawialam z sasiadami...podobno tu od groma dzikow, i w zeszlym roku pol dzialki tu zryly:roll:

[quote name='Alicja']Dużo sąsiedzi Ci podkosili ziemi ?? ;)[/QUOTE]

Ojjj duzo, a jak sie tlumaczyli hahaha

[quote name='wilczy zew']Świetne ogrodzenie dla źwierz,żaden nie da drapaka,chyba że będziesz miała rottka z talentem do ucieczek :lol:[/QUOTE]

Furciowe zdolnosci mnie troszke martwia ale mysle ze tego juz nie pokona:lol:

Link to comment
Share on other sites

Wychodze jakos przed poludniem bo psy dra ryje...patrze radiowoz, Pan Policjant i jakis okoliczny obywatel...jak nic jakis donos, albo Arktyka doniesienie o wlamaniu i kradziezy napisala...a Policjant do mnie ze we wsi obok dwa psy biegaja, hasior i On i czy jak zlapia to przyjme, gadali z wojtem czy kims tam i gmina zaplaci...doznalam szoku, cos tam wydukalam bezsensownego...policjant widac psiolubny, pociumkal do psiakow, pogadal cos o milosci do pieskow i pojechali lapac psy...na szczescie (albo i nie szczescie) nie zlapali...potem widze moja droga zmierzaja dziarsko dwa "czlowieki" na rowerach...dojechali- "dziendobry, slyszelim ze tu schronisko dla zwierzat"....potem mialam jeszcze jedna wizyte w sprawie schroniska...narazie chca brac ale sie boje ze zaraz bede miec piesorki poprzywiazywane do barierki kazdego rana...
Mieszkalam sobie spokojnie...i spokoj sie skonczyl...ratunku ;/

W ogole to na wiosce ploty kraza ze hasior i on to psy od Arktyki...ale pewnie se juz dopowiedzieli ehh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Atrakcja turystyczna nr 1 w regionie....przychodza se pieski ogladac stadami....powinnam bilety sprzedawac, na zarcie psy zarobia:evil_lol:
Dzisiaj juz tez mialam tabuny ludzi w odwiedzinach...[/QUOTE]
gosia, wychodzisz do nich jak przychodzą? pytasz czego chcieli i że to teren prywatny?
no cholera, co za wścibskie wieśniaki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Wychodze jakos przed poludniem bo psy dra ryje...patrze radiowoz, Pan Policjant i jakis okoliczny obywatel...jak nic jakis donos, albo Arktyka doniesienie o wlamaniu i kradziezy napisala...a Policjant do mnie ze we wsi obok dwa psy biegaja, hasior i On i czy jak zlapia to przyjme, gadali z wojtem czy kims tam i gmina zaplaci...doznalam szoku, cos tam wydukalam bezsensownego...policjant widac psiolubny, pociumkal do psiakow, pogadal cos o milosci do pieskow i pojechali lapac psy...na szczescie (albo i nie szczescie) nie zlapali...potem widze moja droga zmierzaja dziarsko dwa "czlowieki" na rowerach...dojechali- "dziendobry, slyszelim ze tu schronisko dla zwierzat"....potem mialam jeszcze jedna wizyte w sprawie schroniska...narazie chca brac ale sie boje ze zaraz bede miec piesorki poprzywiazywane do barierki kazdego rana...
Mieszkalam sobie spokojnie...i spokoj sie skonczyl...ratunku ;/

W ogole to na wiosce ploty kraza ze hasior i on to psy od Arktyki...ale pewnie se juz dopowiedzieli ehh[/QUOTE]

Fur, ja miałam podobne historie jak się tu sprowadziłam, też poszła fama, że schronisko. ;)
Na szczęście nikt z gminy nie proponował mi bezpańskich psów, bo nie wiem, czy bym się nie złamała, ale za to okoliczni próbowali mi oddawać swoje psy.
Jeden facet to przyjeżdżał chyba z 6 razy, potem wysłał żonę o kulach (chyba, że z litości wezmę od niepełnosprawnej), w końcu mój sąsiad, któremu to opowiedziałam postraszył go policją i gościu odpuścił.
Za to zaczął przyjeżdżać drugi, że musi oddać dwa psy, bo za miesiąc wyjeżdża do pracy za granicę. Ale ten nie był taki nachalny i odpuścił.
I do tej pory widuję go jak przejeżdża koło mnie na skuterze, a minęło już pół roku - pewnie rozmyślił się z wyjazdu. ;)
No i było jeszcze ze dwóch, ale odpuścili za pierwszym razem.
Boję się, żeby nie przerzucili mi jakiegoś przez płot, bo wtedy reszta go rozerwie na dzień dobry.
Ale mam nadzieję, że tak się nie stanie.

Link to comment
Share on other sites

Ja pierdziu jak wieje...normalnie burze piaskowe sie robia, mam nadzieje ze kojcow nie zwieje:roll:
Ogrodzenie zamowione, 19 zaczna stawiac:multi::multi:
W tym miesiacu przyjada tez powyburzac to co nie potrzebne....i kopac wspomniane jeziorko psiowe..mialo byc za rok ale jak szalec to szalec:multi: Ale bedzie mial Prezio radoche:loveu::loveu::loveu::loveu:
I znalazlam przefantastyczne cos do elewacji budynkow...imitacja bala drewnianego, psiarnia bedzie wygladac rewelacyjnie:loveu::loveu:
Wycieczki narazie sie skonczyly, mam nadzieje ze nikt wiecej nie przyjdzie ogladac piesiolkow...:roll:
Dzisiaj sterylka Doski, corsiaczki....stresa mam:shake:
W poniedzialek smigam skladac papiery zeby dzialanosc zarejestrowac...platne DT to samo zlo, i czlowiekowi zalezy tylko na kasie....wiec sobie zarejstruje hotel i wtedy bedzie OK...ceny normalne trzeba bedzie dac zebyna podatki wydolic.

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/TZ2u-2vG0dI/AAAAAAAACq0/sEpv7K0sLC8/s512/IMG_0682.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/TZ2uPWzsirI/AAAAAAAACqw/C5KzIzo0FHg/IMG_0698.JPG[/IMG]

Edit:
Zwialo mi dach z budy...ciekawe co bedzie dalej hmm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...