Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

[quote name='furciaczek']Teraz to pojecia nie mam:shake: w hotelu niemaja jak jej zwazyc... ale kilka miesiecy temu czterdziesci kilka wazyla:roll: wyjatkowo duza suka mi sie trafila...mam nadzieje ze wzorca mi cholera nie przerosnie:roll:[/quote]

Nooo to spore maleństwo :loveu: a ile wg. wzorca powinna ważyć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Ach ty tęga babo!:evil_lol:

Lecę z Luśką, do jutra Gosiu!!!:loveu:[/quote]

dobranoc i milego spacerku:loveu:

[quote name='agaciaaa']Nooo to spore maleństwo :loveu: a ile wg. wzorca powinna ważyć?[/quote]


od 38 do 45 kg.
a wzrostu
58 do 64 cm.... a ona 65 miala w wieku 8-9 miesiecy:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']No to troooszke przerośnięta jest :evil_lol: :loveu:[/quote]

hehe troszke:evil_lol: a co tam nie musze na wystawy jezdzic... kocham duze psy:loveu:

pod koniec przyszlego roku jak juz bedziemy mieli nasz wymazony domek na wsi planujemy powiekszyc nasze stadko:cool3:
zast:cool3:anawiamy sie nad CAO i Boerboelem:loveu: trudny orzech do zgryzienia bo obydwa przepiekne i wielkie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']hehe troszke:evil_lol: a co tam nie musze na wystawy jezdzic... kocham duze psy:loveu:

pod koniec przyszlego roku jak juz bedziemy mieli nasz wymazony domek na wsi planujemy powiekszyc nasze stadko:cool3:
zast:cool3:anawiamy sie nad CAO i Boerboelem:loveu: trudny orzech do zgryzienia bo obydwa przepiekne i wielkie:loveu:[/quote]

Ale fajnie, będziecie mieli już spore stadko :loveu:

Ide spać, dobranoc :bye: Gosiu Ty też pakuj sie do łóżka!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Ale fajnie, będziecie mieli już spore stadko :loveu:

Ide spać, dobranoc :bye: Gosiu Ty też pakuj sie do łóżka!!![/quote]


e i tak pewnie bedziemy mieli jakiegos psiaka ze schronu... chocbym nie wiem jak sie zapierala ze nie:evil_lol:

za wczesnie do wyra, posiedze jeszcze troche:loveu:


EDIT: cholera jasna dzisiaj TZ znowu wczesniej z pracy przyjezdza i sobie dlugo nie posiedze... ale przynajmniej bede miala do kogo sie przytulic:loveu:
Dzisiaj stwierdzilismy ze wyrko trzeba wieksze kupic bo w 4 sie na tym nie zmiescimy:evil_lol:

zwariuje przez tego kota...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Z wczorajszych fotek najbardziej mnie zachwycił "gremlin" :loveu::loveu::loveu:.
Piękny gremlin Ci się trafił ;). Tylko rzeczywiście trochę duży :roll:. Ale co tam!

P.S. Zmierzyłam Bazylego - ma 75 cm w kłębie...[/quote]

hehe naszczescie lubie wieksze psy wiec nie przeszkadza mi jej wilekosc:loveu: zreszta obojetnie duze czy male wazne zeby zdrowe byly:loveu::)


Bazylkowi tez sie "troszke" uroslo widze:evil_lol: takie malenstwo z niego:lol::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']o rany jak duuuużo :evil_lol:

To nie sprzątaj :razz: :diabloti:[/quote]

Musze bo kot zrobil taki syf jakbym od roku nie sprzatala:shake:

[quote name='Rudzia-Bianca']Piekne sa Twoje wielkopsy :crazyeye::) moja przy nich to taka kruszyneczka maleńka . MM ma sznaucera olbrzyma sunię Sarę i musze pilnować się jak od niego przychodzę żeby mojej maleńkiej nie poklepać tak samo mocno po zadku :)
A Twoje to nie wiem który piękniejszy , prosze wymiziać oba psiurki ode mnie :)[/quote]

hehe mam podobnie z kotem:evil_lol: czasem go tak klepne ze biedak poleci na drugi koniec kanapy:lol:

niestety ale nie moge ich wymiziac:-( dopiero w pazdzierniku znowu bede z nimi:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']:loveu::loveu::loveu: zamiziam, zadrapie, zaklepie, zaprzytulam i zacaluje moje mordeczki:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]


Pamietaj tylko, żeby dać im czasem oddechu nabrać :diabloti:

A co do łóżka to ja Ci współczuję! :-o Ja jak TŻ w delegacji to jestem tak przez Dharme sponiewierana w łóżku, że się budze rano pod ścianą bez kołdry, a pannica rozwalona na środeczku! :evil_lol: A to niby nie duże jest :shake: A jak jeszcze Ariska była u nas to było kongo :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']pod koniec przyszlego roku jak juz bedziemy mieli nasz wymazony domek na wsi planujemy powiekszyc nasze stadko:cool3:
zast:cool3:anawiamy sie nad CAO i Boerboelem:loveu: trudny orzech do zgryzienia bo obydwa przepiekne i wielkie:loveu:[/quote]
Pokaż zdjęcia!!!:multi::cool3:Ja się na rasach nie znam, wiem tylko co to bokser a co jamnik.;):evil_lol:Więc chętnie się czegoś nowego nauczę!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...