Jump to content
Dogomania

Moje zwariowane siersciuchy- Furia[*]- zgraja kociatych, TTB, sznup i stado kaukazów


furciaczek

Recommended Posts

[URL]http://images4.fotosik.pl/218/b496a7b5d39546ce.jpg[/URL]
Niesamowita jest!:evil_lol::lol::lol::lol: Suczki chyba już mają to do siebie, że lubią włazić psim facetom na głowę.:evil_lol: (hmm...czyżby podpatrywały to u swoich pań?:lol:;))

Dawaj fotki z Regentsa!
Przypomniałaś i teraz cała noc będę marzyć :loveu::lol: i chyba zaraz u siebie fotki sukien ślubnych powlepiam z tego rozmarzenia.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK'][URL]http://images4.fotosik.pl/218/b496a7b5d39546ce.jpg[/URL]
Niesamowita jest!:evil_lol::lol::lol::lol: Suczki chyba już mają to do siebie, że lubią włazić psim facetom na głowę.:evil_lol: (hmm...czyżby podpatrywały to u swoich pań?:lol:;))

Dawaj fotki z Regentsa!
Przypomniałaś i teraz cała noc będę marzyć :loveu::lol: i chyba zaraz u siebie fotki sukien ślubnych powlepiam z tego rozmarzenia.:evil_lol:[/quote]

hmm bardzo mozliwe ze uczy sie takich rzeczy od panci:evil_lol: a Preziuch na tamtym zdieciu taki malutki wyszedl:loveu: a wtedy wiekszy od niej byl:evil_lol:

wkleja te fotki ja z przyjemnoscia popatrze:loveu: A zdiec z Regentsa jutro poszukam bo plyty TZ ma w samochodzie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Oki, liczę na te foteczki!:loveu:My właśnie niedaleko Regentsa mieliśmy hotel, po północnej stronie parku, nad kanałem. I na jednej ulicy były tam takie kramiki jak u nas na stadionie, cała ulica tym zawalona.:lol:[/quote]

oj no to teraz to juz w ogole wsciekla na siebie jestem ze akurat wtedy na dogo mnie nie bylo:placz: prawie po sasiedzku mieszkalysmy:placz::placz:

wrrrr moj kochany malutki koteczek wlasnie wysypal caly zwirek z kuwety:angryy: no i jak go nie kochac:loveu::loveu::loveu:
jak psy przyjada to Furciatko bedzie czyscilo kuwete regularnie...razem ze zwirkiem:lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol:To Furcia też lubi się delektować g...?:diabloti: Ja Luśki nie mogę oduczyć!:shake:

No wiesz co, ja byłam pewna że Ty gdzieś tak pod Lądkiem mieszkasz!:placz:W życiu nie pomyślałam że możesz być tak blisko!:oops: Bardzo mi się podobała ta dzielnica i nocne imprezy w okolicznych pubach.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Furciatko ma slabosc do kociego glownie:evil_lol:


ehhh zobacz jaki ten swiat maly nigdy nie wiesz kto mieszka pare ulic od ciebie:loveu: Jakis czas temu TZ na ulicy pod domem spotkal sasiada ze swojej ulicy w PL... okazalo sie ze ten chce sie wprowadzic na nasz pokoj:crazyeye:

ja jeszcze na zadnej imprezie tu nie bylam...i pewnie nigdy nie pojde:roll:
Do Pubu raz tylko sie wybralam... wole pic piwko w domu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']ehhh zobacz jaki ten swiat maly nigdy nie wiesz kto mieszka pare ulic od ciebie:loveu: Jakis czas temu TZ na ulicy pod domem spotkal sasiada ze swojej ulicy w PL... okazalo sie ze ten chce sie wprowadzic na nasz pokoj:crazyeye:
[/quote]
Wow, no to niezły zbieg okoliczności!:-o:lol:

Zmykam zaraz spać Gosiu!:pPora najwyższa chyba...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć :loveu:

[quote name='furciaczek']jasne ze tak:loveu: wstal i kazal mi sie polozyc bo nie chce zebym caly dzien przy garach stala:diabloti::evil_lol:[/quote]

To co Ty takiego zrobiłaś że uwierzył? :evil_lol:

[url]http://images4.fotosik.pl/218/b496a7b5d39546ce.jpg[/url] ta to lubi wymyślne pozycje :evil_lol: :loveu:

I nawet wiewióry w końcu dałaś :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']
czekam na obiad:evil_lol: zrobilam sobie mala przerwe w gotowaniu... jak TZ sie obudzi wylaczam kompa i sciemniam ze caly dzien przy garach spedzilam:diabloti:[/QUOTE]
buahhaha, jakbym siebie widziała :p:p:p
Co robiłas cały dzień ? Sprzątałam, gotowałam, z pieskiem spacerowałam :loveu::diabloti:

Witaj wyspiarska dogokoleżanko :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...